Kdy na UP po ukončení rodičáku?

217
4.8.15 07:20

Kdy na UP po ukončení rodičáku

Ahoj,1.8. mi skončil rodičák, myslíte že stačí když pujdu na úřad práce zítra (5.8)na nahlášení? Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

217
4.8.15 07:38

A ještě „poddotaz“.. od 1.9 nastupuju do práce, mám jim to nahlásit, má to nějaký vliv na výši podpory co za ten měsíc dostanu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
4.8.15 07:49

@tattianka nástup do práce je Tvoje plus.. zajdi tam klidně až zítra, jeden den se to nezblázní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1874
4.8.15 09:03

Pod dotaz

Děvčata v září nastupuji na UP, malá jde do školky, chtěla bych se zeptat zda na UP říct že su těhotná (budu 16tt) přítel má strach ze mi najdou nějakou práci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
4.8.15 10:01

@Ajvi89 Jsem od 1.7.nahlasena na UP a rekla jsem na rovinu, ze jsem tehu(no uz si i vsimli).Udelali jsme to tak, ze jsem jim rekla TP a mam dalsi navstrvu az po nem.Pani rekla, ze zrejme praci nehledam a nema cenu me tak na schůzky tahat. Urcite bych jim o tehu rekla, na dalsi navsteve by to uz stejne bylo videt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1874
4.8.15 10:04

@Zdenilda další návštěvu až po porodu? Ale to asi jen už na odhlášení, ne :)? Já jdu na pracak poprvé… Prosím, poradis mi co si vzít sebou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
4.8.15 10:06
@Ajvi89 píše:
Děvčata v září nastupuji na UP, malá jde do školky, chtěla bych se zeptat zda na UP říct že su těhotná (budu 16tt) přítel má strach ze mi najdou nějakou práci...

Tak tohle je hodně vtipná věta :mrgreen: :mrgreen: Ale můžu tě uklidnit, na pracáku ti žádnou práci nenajdou, tak aktivní nejsou.

Řekni, že jsi těhotná, oni ti nebudou nic nabízet a možná tam nebudeš ani muset tolikrát na ty schůzky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1874
4.8.15 10:11

@radkka byla by vtipná, kdyby to nebyla pravda :D. Já se toho nebojim, nevadilo by mi na par mesicu do prace, i kdyz vim, ze těhu nikde nevezmou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
4.8.15 10:44
@Ajvi89 píše:
@Zdenilda další návštěvu až po porodu? Ale to asi jen už na odhlášení, ne :)? Já jdu na pracak poprvé… Prosím, poradis mi co si vzít sebou?

Jo jo, na odhlaseni :lol: brala jsem si sebou vsechny evidenční listy důchodového pojisteni a ukončení pracovní smlouvy z posledniho zamestnani.
Ještě me napadlo, ze pokud jdes na UP poprve, možná budou chtit nejaky papir o nejvyssim dosazenem vzdelani

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama