Kdy na vás začalo být vidět druhé těhotenství?

Anonymní
4.9.11 18:32

Kdy na vás začalo být vidět druhé těhotenství?

jsem těhotná podruhé, teď v 10. týdnu, a tak nějak nevím, jestli je možné, že už by to na mě bylo vidět. Z prvního těhotenství mi totiž zůstal pěkný špek… tak teď nevím, jestli už to rozhlásit rodině :nevim: abych byla rychlejší, než si toho všimnou sami :think:
dík za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13938
4.9.11 18:39

pozdě jako v prvním případě, kdybych neblila, tak to neví ani manžel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1885
4.9.11 18:41

Tak mě už ve 12tt byli moje kalhoty malý v pase :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24618
4.9.11 18:58

jsem spíše hubenější takže u rpvního to už bylo vidět na konci třetího měsíce a ted u druhého jsem lakhoty nedopla už ve durhém měsíci :mrgreen: u třetího to na ěm snad bdue vidět týden po početí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8840
4.9.11 19:27

U prvního těhotenství jsem chtěla, aby to na mě bylo vidět co nejdříve a tak jsem se přejídala a kynula a kynula. na začátku těh. 58kg, na konci 83kg, no děs. Při druhém už mě něco takového ani nenapadlo, ale bylo to vidět stejně hodně brzy. Asi jak píšeš ty. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4998
4.9.11 19:37

U mě to bylo tak v tom 12tt. v 16tt si toho už všiml každej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2104
4.9.11 19:46

Ahoj. mě minulý týden řekli, kdeže jsem těhotná a to jsem ve 32tt. Pupek mám, ale mysleli si, že jsem jen přežraná :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2876
4.9.11 19:55

Tak já měla u prvního bříško vidět tak kolem 20 týdne a to nebylo nic extra a teď jsem ve 14 týdnu a kdo to neví, tak zatím nic nepozná, takže zatím nemám nic..nebo možná hóóódně malinko a spíš večer..přitom už bych tak chtěla viditelné bříško :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5429
4.9.11 20:20

ve 4 měsíci.ted u třetího až začátkem šestého,do pátého jsem totiž blila o sto šest.za to ted jsem jak pučmeloun :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
4.9.11 20:51

Ahoj. Asi na začátku 5. měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23185
5.9.11 08:17

Poprvé začalo bříško růst od 16tt, ve 20tt už bylo viditelné docela dobře. Teď jsem ve 12tt, manžel říká že nic vidět není, no objektivně by si toho nikdo nevšiml (bochánek/špek pod pupíkem jsem měla vždycky), ale já od 10tt nesnesu těsné rifle, tak nosím o číslo větší a jinak mám všechno na gumu. Minule jsem těhotenské kalhoty oblíkla v 18tt, teď to asi bude dřív.
Minule jsem za celé těhu přibrala 7,5kg, teď zatím nic, ale jsem zvědavá jak to bude. Bylo by to fajn, protože budu muset lítat kolem staršího syna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2158
5.9.11 09:05

U mě to poznali všichni už ve 2.měsíci,pač mi hrozně vyjelo bříško,ale za to teď roste pomaleji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama