Kdy na vyvolávací injekci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petulanka
Kecalka 253 příspěvků 09.01.19 18:20
Kdy na vyvolávací injekci ?

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat kdy jste šly na vyvolávací injekci na MS? Mám 5 dní zpoždění a těhotná podle testu nejsem. Podbřišek mě bolí jako při MS ale stále nic a to ji mívám pravidelnou. Děkuji moc za odpovědi, na gynekologii mají volno takže si nemůžu zavolat :nevim:

Reakce:
kacaba379
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 09.01.19 18:23

@Petulanka Po 14 dnech zpoždění jsem šla na gyndu, dostala jsem vyvolávačku a menzes pak až po 14 dnech, celou tu dobu jsem se cítila jako bych ji měla zrovna dostat a pak jem ji měla 2 týdnu vkuse, potom jedna v pohodě a teď zase skoro 3 týdny v kuse. Takže podruhé už bych se na tu injekci vyprdla a vyčkala bez ní…

Petulanka
Kecalka 253 příspěvků 09.01.19 18:26

@kacaba379 ahoj děkuju za radu ,nemám s tím žádné zkušenosti tak jsem ráda za každou odpověď :kytka:

ivašot.
Echt Kelišová 8303 příspěvků 09.01.19 18:26
@Petulanka píše:
Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat kdy jste šly na vyvolávací injekci na MS? Mám 5 dní zpoždění a těhotná podle testu nejsem. Podbřišek mě bolí jako při MS ale stále nic a to ji mívám pravidelnou. Děkuji moc za odpovědi, na gynekologii mají volno takže si nemůžu zavolat :nevim:

Po 5 dnech bych nikam nechodila. Můj doktor radí počkat do termínu další menstruace, pokud nejsou jiné problémy.

Petulanka
Kecalka 253 příspěvků 09.01.19 18:27

@ivašot. ahoj děkuju moc za radu :kytka:

Váš příspěvek
Reklama