Kdy na vyvolávací injekci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petulanka
Kecalka 249 příspěvků 09.01.19 18:20
Kdy na vyvolávací injekci ?

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat kdy jste šly na vyvolávací injekci na MS? Mám 5 dní zpoždění a těhotná podle testu nejsem. Podbřišek mě bolí jako při MS ale stále nic a to ji mívám pravidelnou. Děkuji moc za odpovědi, na gynekologii mají volno takže si nemůžu zavolat :nevim:

Reakce:
kacaba379
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 09.01.19 18:23

@Petulanka Po 14 dnech zpoždění jsem šla na gyndu, dostala jsem vyvolávačku a menzes pak až po 14 dnech, celou tu dobu jsem se cítila jako bych ji měla zrovna dostat a pak jem ji měla 2 týdnu vkuse, potom jedna v pohodě a teď zase skoro 3 týdny v kuse. Takže podruhé už bych se na tu injekci vyprdla a vyčkala bez ní…

Petulanka
Kecalka 249 příspěvků 09.01.19 18:26

@kacaba379 ahoj děkuju za radu ,nemám s tím žádné zkušenosti tak jsem ráda za každou odpověď :kytka:

ivašot.
Kelišová 6874 příspěvků 09.01.19 18:26
@Petulanka píše:
Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat kdy jste šly na vyvolávací injekci na MS? Mám 5 dní zpoždění a těhotná podle testu nejsem. Podbřišek mě bolí jako při MS ale stále nic a to ji mívám pravidelnou. Děkuji moc za odpovědi, na gynekologii mají volno takže si nemůžu zavolat :nevim:

Po 5 dnech bych nikam nechodila. Můj doktor radí počkat do termínu další menstruace, pokud nejsou jiné problémy.

Petulanka
Kecalka 249 příspěvků 09.01.19 18:27

@ivašot. ahoj děkuju moc za radu :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >