Kdy nahlašovat k doktorce

Anonymní
4.8.20 12:12

Kdy nahlasovat k doktorce

Ahoj holky, jsem v 31 týdnu a chtěla bych se zeptat, kdy jste nahlásily zatím ještě nenarozené dítě k dětské doktorce? Případně, kdy bych ji měla zavolat? Že všech stran slychavam, že je ještě brzy. Ale ja už to chci mít za sebou a ne uvažovat stále nad tím. :lol: doktorku už máme i vybranou.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4107
4.8.20 12:12

Tak ji prostě brnkni a uvidíš sama co ti řekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15831
4.8.20 12:14

Záleží doktor od doktora. První jsem nahlašovala někdy v 15tt. Zavolej k vybrané a domluv se. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18099
4.8.20 12:16

No zjisti jestli bere nove pacienty a rekni ze bys k ni chtela chodit. Na to není brzo. Ja to resila nekdy v 6. mesici, dr sama nevedela jestli jeste bude nabirat, pak mi to jenom pred porodem potvrdila a hlásili sme se az kdyz sme prijeli z porodnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
4.8.20 12:24

No ja zcela neplanovane asi v 8 tt :))
Normalne bych ji zavolala a zeptala se jestli bude vrat nove pacose a od kdy se muzes nahlasit. Nejdo to dokonce resi az po porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
4.8.20 12:47

Já jsem ve 24tt a včera jsem zrovna zařizovala dětskou doktorku :) Ani by mě nenapadlo hlásit se tak brzy, ale kamarádka, která je ve 25tt se hlásila také minulý týden a už jí jedna doktorka řekla, že nové pacienty nebere a druhá že listopadové JEŠTĚ bere. Také jí to někdo řekl, že by to už měla zařizovat. Tak mi to hned hlásila, že už teď měla problém. Tak jsem si to raději také hned zařídila :) Ale asi záleží i na lokalitě bydliště :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13258
4.8.20 12:49

K dětské jsem volala po druhém screeningu a byla jsem jedna z posledních které vzala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23293
4.8.20 12:51

Taky bych volala radši dřív než později.
Za prvé tebou vybraná doktorka vůbec nemusí nabírat a pak budeš shánět nahonem, a za druhý, 31 TT, teoreticky už můžeš rodit „za pár“, a pak to obvolávat z porodnice asi není nejlepší nápad.
Já měla Dr. zajištěnou někdy okolo 20-25TT.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
4.8.20 12:52

Zařizovala jsem někdy okolo 25tt a řekla mi, že na listopad ještě nějaké místo najde..takže bych se určitě optala jak je na tom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18912
4.8.20 13:04

Zalezi kde, v nabitych castech Prahy je nejvyssi cas kolem 20tt, zavolat, zda by lékař vzal novorozence do pece, zbytek se dořeši po porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4855
4.8.20 13:07

Máš nejvyšší čas. Druhý jsem hlásila hned po první screaningu, protoze vím jak mají u nás doktoři plno a pak už odmítají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11679
4.8.20 13:20

Uz bych obvolavala. Cim driv, tim lepe. Ti dobri maji vetsinou uz plno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
886
4.8.20 13:27

Ja jsem volala loni taky s predstihem cca 2 mesice pred porodem, pocitala jsem s tim, ze treba nemusim hned sehnat. U nasi stacilo jen zavolat, ona rekla ze nabira, a ze az me s malou budou poustet z porodnice, mam zavolat a ona rekne kdy se prijde k nam na malou podivat.
Taky jsem chtela mit vse vcas zarizene. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2169
4.8.20 13:40

Ja to teda nechala az na nejaky 36. tyden a problem nastesti nebyl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
4.8.20 13:47

Já Teda ve 20 tt, a bylo mi řečeno, že sem poslední koho bere… To byl tak duben? Lepší dřív než později…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama