Kdy nahradí příkrm celé UM a jak ubírat?

260
24.3.20 13:37

Kdy nahradí příkrm celé UM a jak ubírat

Ahoj holky, dneska je to třetí den co jsme na poledním přikrmu. Zatím jen mrkev..dneska snědl +- půlku 125g skleničky a stejně vypil 150ml mlíka. Jak mu ho mám omezovat? Když ani 70 tak odečíst 70 z mléka? A kdy vynechat uplne? Když ani 125 celých? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16014
24.3.20 13:54

Treti den na prikrmu a ty uz chces odebrat mleko? Začátek prikrmu je, ze se ma seznamit par lzicek s novou chuti a formou jidla, ne ze hned sni celou sklenici a pride o um. Ja teda kojila, ale po kazdem jidle si sel dat jeste mleko jak na dorazeni, tak na žízeň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
24.3.20 13:58

@Kriss Tina já neřekla že mu ho chci sebrat. Já se ptám kdy zhruba počítat s tím že ho nebude potřebovat. Nechci ho přecpávat, už tak nám doktorka nadává že přibírá moc..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12247
24.3.20 14:00

Dokud mlíko pil, tak jsem mu vždy po jídle nabídla mlíko, né hned, třeba půl hodky po a vypil kolik chtěl, nijak jsem ho neomezovala, ted už má mlíko jen před spaním, ale kdyby ho pil, klidně mu ho dám i přes den, neomezeně. Nejdřív jídlo a pak na dojezení mlíko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
24.3.20 14:02

@debra.morgan jasně, taky mu dam mrkev a nejdřív za 20 min po mlíko. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16014
24.3.20 14:02

@Kiwijeta proste nabizej mleko dal dokud ho chce, az bude vetsi a treba si jidlo zapije vodou a sni velkou porci co zasyti, tak uz mliko nepotrebuje a ani ho chtit nebude. A po zelenine ti nebude nejak zavratne pribirat, abys musela premyslet nad tim, jestli ho neprecpavas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
24.3.20 14:57

Prvni dcera kojena, takze po kazdem jidle min do 8mesicu jsem nabidla a kdyz chtela, tak napila na zizen i pro prituleni. Dvojcata 6mesicu ted jsou ted uz plne na UM a nabizim mleko po kazdym jidle (kase, obed a odpoled. ovoce). U jednoho trochu bojujeme s pribiranim. Pokud kupujes sklenicky, tak se podivej, ze kaloricky to neni o moc vice nez mleko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.20 15:10

My jsme na prikrmech uz tri mesice, kdyz ji to chutna, sni k obedu celou malou sklenicku a jeste porad se nejpozdeji hodinu po masozelenine dopije 140 ml UM. Tech prikrmu je behem dne uz vic a porad jsou obcas dny, kdy nechce vubec nic a je cely den jenom na mliku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama