Kdy nakupujete Vánoční dárky?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.9.21 08:09

Kdy nakupujete Vánoční dárky?

Dobrý ráno, dávám takové téma které se tu bude za chvíli řešit zase běžně. Kdy nakupujte vánoční dárky? Ono děti, rodiče, prarodiče, kamarádi a další příbuzní. :dance: A co vám osobně přijde lepší dospělému člověku dát vánoční dárek v taštičce a nebo to zabalíte do balícího papíru? Jo a ještě si potrpím na tom aby všechny dárky měli podobné obaly. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4375
23.9.21 08:16

V listopadu. A dospelym, krome mych rodicu, nedavam a tam resim zabaleni formou darkovych krabicek. Necham si je udelat u zname v praci, vyberu velikosti, druh potahu a pak staci uz jen prevazat stuhou. A mamka krabice dal vyuzije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
23.9.21 08:26

Dárky nakupuju od léta v různých slevách. Teď vlastně mám už 90 procent nakoupeno. Jinak co se týká balení, záleží na tvaru věci. Pokud mají neobvyklý tvar, tak dávám do taštičky, pokud ne, balím do papíru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
23.9.21 08:28

Ja už objednavam teď :dance: protože msm ale zrovna dobre tipy, tak než je zapomenu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26261
23.9.21 08:29

Už doma něco mám :D začínám každý rok postupně od září, když mi padne do oka něco třeba v akci, tak to koupím. Jinak balim podle toho, co to je za dárek, něco prostě do papírů zabalit nedokážu, tak to nahazim do taštičky a je jedno jestli je to pro děti nebo dospělé :D taštičky teda mají výhodu, že je po použití hned nevyhodim, zas je schovam a dám do nich něco při další příležitosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4719
23.9.21 08:30
@bibi2233 píše:
Dárky nakupuju od léta v různých slevách. Teď vlastně mám už 90 procent nakoupeno. Jinak co se týká balení, záleží na tvaru věci. Pokud mají neobvyklý tvar, tak dávám do taštičky, pokud ne, balím do papíru.

Bez urážky, nevím jestli ti mám gratulovat, nebo si ťukat na čelo. :think: O víkendu plánujeme grilovačku a koupačku v bazénu a ty už máš vánoční dárky? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1613
23.9.21 08:32

Já nakupuju až na poslední chvíli. Vždycky si říkám jak budu nakupovat postupně a nikdy k tomu nedojde. :) A většinu dárků se snažím zabalit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18958
23.9.21 08:32

Většinou začínám přemýšlet nad darkama v srpnu a od září se snažím postupně objednávat…letos ale mám skluz, takže začnu tak v říjnu a budu mít co dělat…nemám ráda balení do různých papírů, takže většinou koupím jednoho motivu více rolí a balím vše tak, aby to bylo stejné..pokud je nějaký echt divný tvar dárku, tak řeším taškou, ale to bývá málokdy-pokud to jde, raději umístím do krabice a tu obalím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18958
23.9.21 08:35

@berusa.m a co je na tom? Spousta věcí jde koupit výhodněji než pak před Vánocemi..navíc pokud je jich třeba víc, tak je to rozhodně lepší než ranec peněz naráz.. znám lidi, co kupuji během celého roku a je jedno jestli už v lednu nebo v září

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6941
23.9.21 08:41

Dárky nakoupím na začátku prosince, sepíšu si co chci a nakoupím, nebo objednám. Zabalí manžel, vánoce vůbec neprozivam :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1122
23.9.21 08:42

Vzhledem k tomu že všude straší s tím, že plno věcí nebude k dostání a plno věcí zdrahne, nakupuji postupně teď od září. Beru to tak, že do Vánoc mi zbývají už jen tři výplaty. Z každé výplaty něco objednám, koupím. Nikdy nenakupuju ale dárky v prosinci. To už chci všechno mít a já nesnáším ty přeplněné obchody. V prosinci už kupuju jen jídlo, pochoutky a užíváme si vánoční atmosféry, jezdíme na trhy atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26261
23.9.21 08:42
@berusa.m píše:
Bez urážky, nevím jestli ti mám gratulovat, nebo si ťukat na čelo. :think: O víkendu plánujeme grilovačku a koupačku v bazénu a ty už máš vánoční dárky? 8o

A co je na tom? Teď byly třeba dny marienne, dost lidi si nakoupilo vánoční dárky se slušnou slevou :nevim: já zas všechno nerada nechávám na poslední chvíli, pak jsou obchody narvané, ceny natažené, stres. Nevím proč by se mělo vylučovat to, že mám ve skříni nějaké dárky na Vánoce a to, že půjdu o vikendu grilovat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3369
23.9.21 08:46

Zrovna jsem už něco objednala, do konce října asi budu mít letos pro každého něco tipuji :lol: přemýšlím o tom dost dlouho, ale stejně to někdy honim na poslední chvíli :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
23.9.21 08:50

Já už mám položeny slušný základ na dárky na Vánoce. Zrovna dneska jsem toho nakoupila v Lidlu ve výprodeji hromadu :P :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2417
23.9.21 08:50

Jak kdy, když mi něco padne do oka a vydržím hned nedarovat. Letos jezdíme pracovně do Německa, tak bych chtěla nakoupit tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat