KDY nastoupí účinky imunosupresiv (prednison, medrol)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

prednisonka
Nováček 2 příspěvky 01.04.09 08:16
KDY nastoupí účinky imunosupresiv (prednison, medrol)

Ahoj slečny a paní,
dostala jsem prednison 5mg na 4 tydny a další 4 týdny mám brát 2,5mg denně. chci se zeptat jak rychle to účinkuje protože mám naplánované IVF po asi 6 tydnech braní imunosupresiv. Jaká je šance? Je 5mg malá nebo velká dávka? a účinkuje to vůbec?

děkuju

Reakce:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34278 příspěvků 01.04.09 11:04

5 mg je malinkata davka ale ucinkovat by mela. Myslim, ze tech par tydnu by melo stacit.

Barbados
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 01.04.09 13:05

Kortikoidy účinkujú okamžite (prednison, medrol), imunosupresíva rádovo o 2-3 mesiace (imuran). Mám skúsenosti.

jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 16.04.09 11:41

holky kdyz uz je tu ta diskuse , zeptam se, jak se po tom pribira? je to hodne? znama to mela a pribrala 35 za mesic 8O

Barbados
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 16.04.09 15:07

ja vôbec a to som brala dlhodobo a konské dávky (myslím teraz kortikoidy, z imunos.sa nepriberá), ale zase som bola nafúknutá (viaže to vodu) a chlpatela som hrozne

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >