Reklama

KDY nastoupí účinky imunosupresiv (prednison, medrol)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

prednisonka
Nováček 2 příspěvky 01.04.09 08:16
KDY nastoupí účinky imunosupresiv (prednison, medrol)

Ahoj slečny a paní,
dostala jsem prednison 5mg na 4 tydny a další 4 týdny mám brát 2,5mg denně. chci se zeptat jak rychle to účinkuje protože mám naplánované IVF po asi 6 tydnech braní imunosupresiv. Jaká je šance? Je 5mg malá nebo velká dávka? a účinkuje to vůbec?

děkuju

Reklama

Reakce:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34044 příspěvků 01.04.09 11:04

5 mg je malinkata davka ale ucinkovat by mela. Myslim, ze tech par tydnu by melo stacit.

Barbados
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 01.04.09 13:05

Kortikoidy účinkujú okamžite (prednison, medrol), imunosupresíva rádovo o 2-3 mesiace (imuran). Mám skúsenosti.

jizvíková
Extra třída :D 12609 příspěvků 16.04.09 11:41

holky kdyz uz je tu ta diskuse , zeptam se, jak se po tom pribira? je to hodne? znama to mela a pribrala 35 za mesic 8O

Barbados
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 16.04.09 15:07

ja vôbec a to som brala dlhodobo a konské dávky (myslím teraz kortikoidy, z imunos.sa nepriberá), ale zase som bola nafúknutá (viaže to vodu) a chlpatela som hrozne

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >