Kdy navštívit ženu po porodu?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.12.21 16:39

Kdy navštívit ženu po porodu?

Zdravím,

sestra jde v pátek na vyšetření. Pokud nebude otevřená má se domluvit na císařském řezu. V ten samý den mám ale celodenní kurz. Nikdo z rodiny ještě nerodil, a tak nemám zkušenosti. Dělá se to ten samý den, co má žena termín? A především by mě zajímalo, jestli se za čerstvou maminkou chodí ten den nebo den poté. Přijde mi vhodnější jít za ní den poté, až se s miminkem zžijou a užijou si malou s manželem. Nechci jen způsobit faux-pas, že nebudu v den porodu s ní a budu si někde tzv. trajdat na vzdělávacím kurzu… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
464
1.12.21 16:41

Většina nemocnic má stejně zákaz návštěv a pouští jen otce :nevim:

Příspěvek upraven 01.12.21 v 18:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11934
1.12.21 16:43
@Anonymní píše:
Zdravím,sestra jde v pátek na vyšetření. Pokud nebude otevřená má se domluvit na císařském řezu. V ten samý den mám ale celodenní kurz. Nikdo z rodiny ještě nerodil, a tak nemám zkušenosti. Dělá se to ten samý den, co má žena termín? A především by mě zajímalo, jestli se za čerstvou maminkou chodí ten den nebo den poté. Přijde mi vhodnější jít za ní den poté, až se s miminkem zžijou a užijou si malou s manželem. Nechci jen způsobit faux-pas, že nebudu v den porodu s ní a budu si někde tzv. trajdat na vzdělávacím kurzu… :roll:

Koukni na web porodnice. :roll: většinou tam může jen otec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
1.12.21 16:44

Je to asi individuální, za mně ty návštěvy pár hodin po porodu byly dost náročné a to jsem měla porod úplně v pohodě, přirozený a rychlý…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9698
1.12.21 16:45

Po císaři je stejně na dospavacim pokoji, na běžný pokoj se pouští až druhý den, pokud je vše v pořádku. Co ale vím, tak všude v nemocnicích jsou návštěvy zakázaný, v téhle situaci aby tam trajdaly celé familie jak Hujeři je krajně nezodpovědné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1430
1.12.21 16:48

Myslím si, že návštěvy budou spíš zakázané. Jinak prostě řekni sestře aby ti dala potom vědět. To bude asi nejlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
1.12.21 16:49

Tak napiš ségře :) Napiš, že víš že má termín, že jí držíš palce a že chceš miminko hned druhý den vidět a nebo ať dá vědět, kdy by jí to bylo příjemné (každý to má jinak, někdo tě chce vidět v porodnici, někdo by raději návštěvu až doma). :kytka: Faux pas to není - bude s tebou druhý den počítat, nebo ti napíše, aby ses stavila až později nebo doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22235
1.12.21 16:49

Nikam tě nepustí a budeš tam fakt jen opruzovat a uvědom si že s ní budou na pokoji i jiné matky tak ber ohled i na ně fakt na nějakou sestru co tam leze není nikdo zvědavý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
1.12.21 16:53

Pokud by nenastala nějaká krize, ten den, co jde do poradny, jí císaře určitě neudělají. Budou se domlouvat na termínu, třeba si ji tam už nechají do druhého dne..
Jak píší nade mnou. Návštěvy neřeš. Pokud by na návštěvu mohl někdo jiný kromě otce, což v této době silně pochybuju, je to zvlášť v případě císaře krajně nevhodné lézt tam ještě týž den.. Takže se zklidněte a nechce to na partnerech, nic vám neujde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9017
1.12.21 16:55
@Anonymní píše:
Zdravím,sestra jde v pátek na vyšetření. Pokud nebude otevřená má se domluvit na císařském řezu. V ten samý den mám ale celodenní kurz. Nikdo z rodiny ještě nerodil, a tak nemám zkušenosti. Dělá se to ten samý den, co má žena termín? A především by mě zajímalo, jestli se za čerstvou maminkou chodí ten den nebo den poté. Přijde mi vhodnější jít za ní den poté, až se s miminkem zžijou a užijou si malou s manželem. Nechci jen způsobit faux-pas, že nebudu v den porodu s ní a budu si někde tzv. trajdat na vzdělávacím kurzu… :roll:

A sestra si návštěvu přeje? :think:

Nebo se tam jen chceš nasra. t za každou cenu? :think:
Ale pochybuji, že tě tam pustí. Myslím, že je zákaz návštěv a může tam jen otec dítěte.

V den porodu bych nikoho fakt neotravovala. Ani den po té … A někdo si v porodnici návštěvy nepřeje vůbec. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24228
1.12.21 16:55

Hlavně tam nelez ten den. Pokud to bude plánovaný císař, tak jí udělají předoperační vyšetření a operovat ji budou až druhý den. A můžu ti říct, že návštěvy jsou to poslední, co by tam chtěla. Normálně se domluv, aby ti zavolala, kdy tě bude chtít vidět. Sekce není kosmetická operace, ale dost velký operační zákrok s nepříjemnou rekonvalescencí. Já jsem návštěvy všem zakázala, chodit po oddělení s rozřezaným břichem, bylo celkem peklo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27413
1.12.21 16:56

Do nemocnice tě ted nepustí, pokd nejsi otec dítěte. Zajdi za ni po domluvě, až se vrátí domů, nikdo nevi, jak dlouho bude v porodnici ležet :nevim: Jinak mě se mamka se ségrou do porodnice nasackovaly jeste ten den po porodu a bylo to ke vzteku, byla sem unavená, bolavá, sotva sem seděla a koukala jsem, kdy uz konečně vypadnou, takže lepší třeba druhy den, ale teď tě tam nejspíš stejně nepustí, většina nemocnic má zákaz návštěv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3456
1.12.21 17:01

Do porodnice tě stejně nepustí. Tam není co řešit. A na návštěvě domů se s ní domluv a netlač na pilu. Nech jim čas. Ono ti tnic neuteče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22235
1.12.21 17:03

Jinak jestli chceš být co platná vy..se..r se na návštěvy v nemocnici to umí každý a pak pravidelně jezdi s kočárem to sestře pomůže víc než oču. mo. vání mimina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4134
1.12.21 17:12

Chápu že se třepeš na mimčo, ale do nemocnice se fakt necpi pokud tě segra o návštěvu vyloženě nepožádá (beztak to ted ani nepůjde, v nemocnici by byli magoři kdyby neměli omezené návštěvy). Na návštěvu doma se jí zeptej kdy chce ona, není nic horšího než nevyžádané návštěvy v sestinedeli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat