Kdy NEJDÉLE jste měly pozitivní TT?

Anonymní
29.3.17 22:13

Kdy NEJDÉLE jste měly pozitivní TT?

Ahoj ženy,

diskuze, kdy nejdříve se Vám objevily na testu // už tu jsou…Ale co naopak? Kdy nejdéle se vám ukázal TT jako pozitivní?

Já osobně jsem dnes 40.DC a nepřichází ani menstruace a ani 2 čárky. Měla jsem tento měsíc trošku stresy a navíc jsem se pustila do hubnutí, tak to přisuzuju tomuto, ale na druhou stranu si říkám, že dokud MS nepřišla, tak je pořád naděje!

Těším se na vaše odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

2939
29.3.17 22:18

Měla jsem pozitivní 8 a 9 dpo tedy ještě před menstruací

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
29.3.17 22:26

Také čekám na // zpoždění 5 den a niic :( ani čárka ani MS dnes sem odpoledne pi čuraní měla na papíru jakoby špinění ale né krvave tak třeba posunutá ovu a ještě z toho něco bude ne? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4244
29.3.17 22:32

Měla jsem poslední menstruaci 8.9.2016 a nechráněný sex v září neproběhl :mrgreen: První duch na testu se objevil 19.10., viz foto (testy jdou shora: středa, pátek, pondělí, středa, pátek). Jsem v šestém měsíci, akorát končí druhý trimestr :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.17 22:43

@Icestar Děkuji, přesně takových příspěvků bych tady ráda viděla víc! :)

@niskey Tak budu držet palce, ať se druhá čárka objeví…kdy budeš testovat? Já měla dneska negativní test a zkusím asi zase v pátek :)

Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
13811
29.3.17 22:48

Ja mam zpozdeni pres 2 tydny, test nedavno byl negativni, budu testovat jeste v patek a pak uz ztracim nadeji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
571
30.3.17 04:26

Nejdéle jsem viděla u sebe (pri denním testování) ducha az 14 dpo, bylo to v řízeném cyklu… tzn. Cca 28 den cyklu. Ale normálně můžeš mit ovu i později… ja už tenkrat nedoufala, 14 dpo se mi zdalo, docela pozdě a hle bylo to tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.17 06:09

V 9 tydnu tehotenstvi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.17 06:34

U obou těhotenství nejdříve tyden po vynechane menstruaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
673
30.3.17 07:12
@Anonymní píše:
Ahoj ženy,

diskuze, kdy nejdříve se Vám objevily na testu // už tu jsou…Ale co naopak? Kdy nejdéle se vám ukázal TT jako pozitivní?

Já osobně jsem dnes 40.DC a nepřichází ani menstruace a ani 2 čárky. Měla jsem tento měsíc trošku stresy a navíc jsem se pustila do hubnutí, tak to přisuzuju tomuto, ale na druhou stranu si říkám, že dokud MS nepřišla, tak je pořád naděje!

Těším se na vaše odpovědi :)

Tak ono ani tak nezalezi na tom, jaky jsi den cyklu, ale spis kolik dni jsi po ovulaci… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.17 07:16

Kamarádka měla asi deset dní po vynechané menstruaci čistý test. Neřešila to, dokud nemeškala i ta následující, tak šla k dr., a ta už na ultrazvuku našla miminko jak víno :lol: takže očividně byla těhotná už při té první vynechané MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.17 07:32

Ahojky holky, jdu si k vám pro uklidnění :lol: Pět dní zpoždění, ms nikde, test asi negativní :( :roll: Břicho mě bolí už tři dny jako na ms tak jsem zvědavá co z toho bude :lol: anonym kvůli rodině, která je tady pečená vařená :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
3836
30.3.17 08:00

17den po styku neviditelný duch, 19den už slabounká čárka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13784
30.3.17 08:20

U prvního dítěte nikdy.

• Nahlásit