Kdy nejdřív dělat těhotenský test?

Anonymní
25.11.19 11:13

Kdy nejdřív dělat tehu test?

Ahoj, je možný otěhotnět hned po vysazení prášku? A kdy nejdříve dělat tehu test? Ovulaci jsem mela 20.11., nejradši bych udělala test hned, ale má to cenu? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

355
25.11.19 11:16

Ahoj, určitě lze otěhotnět hned po vysazené prášků. někdy otěhotní dokonce i při užívání. Nic není vyloučeno. :mrgreen: Test je nejlepší udělat nejdříve v den vynechané MS, ale hodně žen včetně mě to nevydrží a testuje třeba 10 DPO, takže se buď něco slabounce objeví nebo ne. Proto je lepší testovat až později, ať se zbytečně nestresuješ :):)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2149
25.11.19 11:16

Nejdříve jsem měla test pozitivní 11 DPO.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
940
25.11.19 11:18
@Anonymní píše:
Ahoj, je možný otěhotnět hned po vysazení prášku? A kdy nejdříve dělat tehu test? Ovulaci jsem mela 20.11., nejradši bych udělala test hned, ale má to cenu? :nevim:

Nemá to cenu. Testuj až s prvním dnem vynechané MS. Jinak je vše úplně nejisté a jsou to vyhozené testy. I kdybys „ulovila nějakého ducha“ před MS, nic ti nezaručí, že se MS nedostaví a embryo neodplaví, protože ne každé spojení (i když proběhne) tak klapne a vznikne z něj prosperující těhotenství. Testuj až se nedostaví menses :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.19 11:20

Aknelka27 ano, vím, že i při užívání, ale tak mě to zarazilo, že jsem si přestala být jistá.. vím že i spousta žen píše, jak tljim snažení nejde… Samozřejmě bych být chtěla a ráda bych to věděla co nejdřív, take to tak zajímalo… :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.11.19 11:21

@Mutlice to je pravda… Být zklamaná bych asi nechtěla… Samozřejmě zvědavá a napnutá jsem jak ksandy

• Nahlásit
  • Citovat
355
25.11.19 11:21
@Anonymní píše:
Aknelka27 ano, vím, že i při užívání, ale tak mě to zarazilo, že jsem si přestala být jistá.. vím že i spousta žen píše, jak tljim snažení nejde… Samozřejmě bych být chtěla a ráda bych to věděla co nejdřív, take to tak zajímalo… :D

jasně, Chápu :). No hodně snažilek má problém a hodně zase ne..Je to fakt individuální. Člověk chce vědět všechno hned většinou no :D :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
355
25.11.19 11:23

@Mutlice Je to pravda :). Souhlasím, pak je ta nejistota pěkně na nic :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.19 11:29

Zkusím to vydržet, i když je mi jasný, že to nezvládnu a udělám test dřív :D… Tak snad no…

• Nahlásit
  • Citovat
25.11.19 11:30
@Anonymní píše:
Ahoj, je možný otěhotnět hned po vysazení prášku? A kdy nejdříve dělat tehu test? Ovulaci jsem mela 20.11., nejradši bych udělala test hned, ale má to cenu? :nevim:

Vykašlat se na to a čekat. Těhotenství se dá potvrdit až v 6. týdnu. Někdo otěhotní hned a někdo déle ať má hormony nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
355
25.11.19 11:44
@Anonymní píše:
Zkusím to vydržet, i když je mi jasný, že to nezvládnu a udělám test dřív :D… Tak snad no…

Chápu :D :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
25.11.19 12:09
@Anonymní píše:

Ahoj, já si dělala testy už od 6dpo :D A první pozitivní se mi ukázal hned sedmý den, byl to slaboulinký dušík, ktery nesel ani vyfotit. Nemělo by se to, ale já to chtěla vědět hned. V sobotu bych měla mít ternin ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.19 12:29

@Kiki198 fakt? Tak to taky zkusím asi :rofl: uvidím, nechci být pak zklamaná, ale zároveň to vědět musím :rofl:

• Nahlásit
  • Citovat
940
25.11.19 17:16
@Anonymní píše:
@Kiki198 fakt? Tak to taky zkusím asi :rofl: uvidím, nechci být pak zklamaná, ale zároveň to vědět musím :rofl:

Hlavně se na to tolik neupínej. Ono otěhotnět se 99% párů nepovede první měsíc snažení. Cca do půl roku je průměr, i déle. Podle doktorů je norma do roka. Takže hlavně se do toho moc neponořit a nežít jenom v tom, že se snažíte! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.19 17:40

@Mutlice zvědavá jsem, přeju si ale i čekám že nic nebude :) neupinam se vyloženě… Jasný, zklamání to bude, ale jednou to vyjde :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama