Minimální rozestup preventivních gynekologických prohlídek tak, a

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martari
Povídálka 11 příspěvků 26.03.19 12:56
Kdy nejdriv po roce na prevenci-gynda?

Ahoj, prosim, pp kolika dnech muze clovek na roční prevenci na gynde vcetne cytologii? Jsem vzp a cetla jsem, ze jr tolerance 60 dni ted nove..ale sestricka rika, ze bych si termin drivejsi o 3 tydny oproti lonsku musela platit..jedu pak na 2 mesice pryc, tak jsem chtěla driv :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 13714 příspěvků 26.03.19 12:58

Chodím každého půl roku i na cytologii a pojišťovna to proplatí :nevim:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9539 příspěvků 26.03.19 13:03

Chodím co půl roku, ale nevím teda jak letos :think:

OoOoOoOoOo
Stálice 91 příspěvků 26.03.19 13:05

Mě taky říkala sestra, že musím chodit po roce a kousek, protože pak mají problém s proplácením :zed: takže když jdu na prevenci v únoru, další rok jdu v březnu :roll:

Martari
Povídálka 11 příspěvků 26.03.19 13:06

Diky,holky…

lilith1
Ukecaná baba ;) 1865 příspěvků 26.03.19 13:06
@Martari píše:
Ahoj, prosim, pp kolika dnech muze clovek na roční prevenci na gynde vcetne cytologii? Jsem vzp a cetla jsem, ze jr tolerance 60 dni ted nove..ale sestricka rika, ze bych si termin drivejsi o 3 tydny oproti lonsku musela platit..jedu pak na 2 mesice pryc, tak jsem chtěla driv :roll:

Norma co proplaci vzp je prevence + cyto jednou za rok, kdyz je problem tak cyto klidne I za pul roku.

Martari
Povídálka 11 příspěvků 26.03.19 13:09

Me prave zmatlo tohle..https://www.vzp.cz/o-nas/tiskove-centrum/otazky-tydne/preventivni-prohlidka-gynekologie

modravlocka
Zasloužilá kecalka 995 příspěvků 26.03.19 13:17

Tak se objednej, až se vrátíš…pokud nemáš problémy, tak 2 měsíce snad nejsou žádný problém. Přece nemusíš chodit až do smrti přesně 15. dubna. ;)

Ennny
Závislačka 3325 příspěvků 26.03.19 13:22

Chodím co půl roku :nevim:

Leenvecka
Kecalka 417 příspěvků 26.03.19 13:47

Ono normalne se chodi co rok, ale kdo bere prasky tak jednou za pul roku. A cyto dle predchozich problemu. imho

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 13:59

U nás stěry dělá 1×za rok a mezitím kontroluje nějakým přístrojem. A to mám nález na kontrolu po půl roce.
Nevím jestli někdy neproběhla nějaká změna, jelikož jsem jednou přišla za 8 měsíců místo 6 a tehdy mi řekl, že jsem tam měla být dříve a další vyšetření může být až tedy 12 měsíců od toho předchozího (ale je to přes deset let zpět).
Jinak co jsem si všimla, tak ve výpisu ze zdravotní pojišťovny je u tohoto výkonu napsané negativní/pozitivní nález, tak možná dle toho se pojišťovny řídí.

A jednou se mi stalo u zubaře (chodíme pravidelně v srpnu) a kvůli její a naší dovolené nás vzala ke konci července, tak na můj dotaz, jestli nebude mít problém, odpověděla, že si prohlídku když tak nechá proplatit jako bychom tam byli v srpnu.

chs.jasmin
Echt Kelišová 9123 příspěvků 26.03.19 14:18
@Martari píše:
Ahoj, prosim, pp kolika dnech muze clovek na roční prevenci na gynde vcetne cytologii? Jsem vzp a cetla jsem, ze jr tolerance 60 dni ted nove..ale sestricka rika, ze bych si termin drivejsi o 3 tydny oproti lonsku musela platit..jedu pak na 2 mesice pryc, tak jsem chtěla driv :roll:

Ahoj,

mám taky VZP a chodila jsem co půl roku, až od doby, co mám děti a bydlíme na předměstí, tak se mi nechce dojíždět a chodím jen jednou ročně, vč cytologie - kde tedy platím 50kč za zrcátka :nevim:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65643 příspěvků 26.03.19 19:55
@lilith1 píše:
Norma co proplaci vzp je prevence + cyto jednou za rok, kdyz je problem tak cyto klidne I za pul roku.

Klidne i casteji, ja mam cyto po 3 mesicich…

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 26.03.19 20:06

@Martari Prevence + cytologie se dělá běžně po roce. Tolerance j podle mě měsíc, takže lze jít po 11 měsících. Častěji se chodí pokud je nález nějaké dysplazie.

Martari
Povídálka 11 příspěvků 26.03.19 20:57

Dekuju vsem @Lucka1111 presne mam dojem, ze tolerance tam prave nejaka je…tak to pujdu prubnout :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama