Kdy nejdříve poznám, že čekám miminko?

102
18.5.20 08:42

kdy nejdříve poznám že čekám miminko?

Ahojte všichni, chtěla bych Vás poprosit o radu a názor, nejsem v tomto vůbec zkušená.
Snažíme se o miminko a zajímalo by mě jak dlouho od početí jste na sobě začaly pozorovat příznaky těhotenství?…
Proběhlo to v době ovulace před 4 dny a pociťuji na sobě změny, jako bolesti v podbřišku(takové pnutí a sem tam píchnutí) časté močení, únavu, emocionální návaly, jako, že se mi chce brečet. :nevim: Podle toho, co jsem načetla, jsou 4 dny po eventuálním oplodnění hodně málo, ale stát se to prý může. :nevim: :potlesk: :potlesk: :srdce:

Děkuji Vám za názory. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

120
18.5.20 08:45
@Blondý28 píše:
Ahojte všichni, chtěla bych Vás poprosit o radu a názor, nejsem v tomto vůbec zkušená.
Snažíme se o miminko a zajímalo by mě jak dlouho od početí jste na sobě začaly pozorovat příznaky těhotenství?…
Proběhlo to v době ovulace před 4 dny a pociťuji na sobě změny, jako bolesti v podbřišku(takové pnutí a sem tam píchnutí) časté močení, únavu, emocionální návaly, jako, že se mi chce brečet. :nevim: Podle toho, co jsem načetla, jsou 4 dny po eventuálním oplodnění hodně málo, ale stát se to prý může. :nevim: :potlesk: :potlesk: :srdce:Děkuji Vám za názory. :)

Ano, čtyři dny po početí to fakt nepocitis. Já to cítila asi 3 týdny po, byla jsem náladová, bolelo mě břicho, pak jsem jednou spinila. Ale myslela jsem si, že je to PMS. Ty příznaky si spíš vsugerovavas.

Příspěvek upraven 18.05.20 v 08:46

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
259

Podle mě sis to akorát vsugerovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3359

Stát se to může, ale je to velmi ojedinělé a je to spíš výsledkem přehnaného pozorování a sugerace. Podstatné je, kdy se začne do těla vylučovat hormon HCG, pak teprve je možné, aby se začaly nějaké „příznaky“ objevovat, v takové chvíli je už pozitivní tt. V tuto chvíli tvoje tělo ani neví jestli jsi těhotná. Já jsem první příznaky začala pociťovat asi dva měsíce po pozitivním tt…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
18.5.20 08:57

:)

Možná jsem jen nachlazená, proto mě bolí podbřišek, nebo je ta síla sugesce fakt tak velká, že to opravdu funguje, :nevim: :nevim: četla jsem zde spousty příspěvků od holek, které příznaky pocítily 4-7 dní po početí. a opravdu se nemýlily, ale tak já počkám a uvidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11655
18.5.20 08:57

Je to vsugerované, teď ještě ani není případné embryo uhnízděné v děložní stěně (to je cca 6 dní po oplodnění), tedy o něm tvoje tělo fyziologicky neví. Počkej na vynechání menstruace a testuj. To je den, kdy to můžeš nejdříve poznat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12784
18.5.20 08:59

Sis to vsugerovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17387
18.5.20 09:00

To sis vsugerovala, tak brzo po poceti to neni možné. Počkej az nedorazi ms, to uz bys nejaky priznak mit mohla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1742
18.5.20 09:01

@Blondý28 ten 5-9 den to muzou byt priznaky nidace, ze se vajicko zavrtava v deloze, takze bolest nebo trosku krvaceni, ale hcg jeste neprodukuje, takze nevolnosti ani pozitivni test mit nemuzes. Plus nevis, zda se to udrzi nebo to odejde s menstruaci jako biochemicke tehotenstvi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
18.5.20 09:03

@Kriss Tina ano, nezbyde mi než vydržet a uvidí se :srdce: :srdce: nejsem přehnaně natěšená a ani se nějak moc nekontroluji, jen mě vyvedly z míry ty bolesti a časté močení, protože to já normálně nemám… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
18.5.20 09:05

@Simmcaa jo je mi to jasné, něco jsem k tomuto tématu přečetla, ale i přesto jsem potřebovala slyšet zkušenosti a názory ostatních, protože jak dobře víme, každá z nás je jiná a u každé toto probíhá jinak. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1742
18.5.20 09:08

@Blondý28 :roll: ale nektere veci jsou proste dane, 4. den s bidou zacina nidace, jestli se nekde doctes, ze nekdo mel tehotenske priznaky ( a nemyslim nidacni) nebo pozitivni test 6. den, tak obvykle spatne urcil ovulaci :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
18.5.20 09:11

@Simmcaa jo to je také možné :) nebo to prostě je jen sugesce a nic víc, holky třeba cítily příznaky těhotenství, které měly též vsugerované a pak jim to prostě jen náhodou vyšlo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.20 09:30
  1. Pokud na neco zamerime pozornost, citime to vic. Zkus se soustredit treba na palec u nohy a garantuju, ze zacne brnet, cukat nebo cokoli jineho.
  2. Hladina hormonu v tele se neustale meni, at jsi tehotna, nebo netehotna. Z toho muzou plynout jakekoli pocity vcetne takzvanych tehotenskych, a to kterykoli den cyklu.
  3. Neni pravda, ze telo nevi, ze je tehotne, dokud se nezacne vylucovat hcg. Ruzne deje zacinaji probihat okamzite a telo to samozrejme vi.
  4. Za pozornost stoji graf hormonu v prubehu cyklu. Z toho je videt, ze v pripade tehotenstvi zustava v druhe polovine cyklu vysoko jak progesteron, tak estrogen. Na rozdil od netehotenstvi, kdy je estrogen mnohem niz a progesteron ke konci cyklu taky pada.
  5. Rikat nekomu, ze si svoje pocity vsugerovava je neomalene. A dost mimo. Jestli nekdo vi, jak presne se druhy citi, tak gratuluju k opravdu nevidane schopnosti.
  6. Preju ti, zakladatelko, at to vyjde, i kdyz zatim je bohuzel brzy delat zavery.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
18.5.20 09:35

@Sedmnactnulajedna děkuji, já se též špatně vyjádřila, respektive nepřesně. Nechráněný styk byl vícekrát, v průběhu měsíce, pokud jsou tyto příznaky správné a sugesce je u mě vyloučená, tak k početí mohlo dojít i jindy mimo ovulaci?… počkám do vynechání a zkusím test :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama