Kdy nejpozději jste měli pozitivní tt?

Anonymní
8.2.21 18:11

Kdy nejpozději jste měli pozitivní tt?

Ahojky, chtěla bych se zeptat kdy NEJPOZDĚJI se vám ukázal pozitivní tt?

Mám 11 dní zpoždění a už asi 2 týdny mě bolí prsa hlavně bradavky ze se jich nedá skoro dotknout a to nemivam jinak asi nic. Dnes jsem si dělala test ale až kolem 5 odpoledne a byl negativní. Většinou by se měl ukázat alespoň dušík už. Ale říkám si ze je plno případů kde se pozitivní tt ukázal až později. Víte jak - naděje umírá poslední. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
214
8.2.21 18:22

Ahoj, já měla slabě pozitivní test až 6/7den po vynechání ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8242
8.2.21 18:26

U prvniho den po vynechani u druhyho v den kdy mela přijít menstruace. 11 dni uz je dlouho, zajdi si na krev, ale spíš to těhotenství nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
900
8.2.21 18:43

11 dni po zpozdeni ms s negativnim testem tehotna nejste.
Prosperujici tehotenstvi, kdy se hcg zveda tak, jak ma se vam ukaze jiz v den vynechani. Pokud se ukaze pozdeji, tak jde o pozdejsi ovulaci.

Ale kdyz nemate na testu ani naznak carky, tak bych si nadeji nedavala.
Zajdete si na krev a budete mit jasno hned.
Zpozdena ms muze mit plno pricin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
8.2.21 18:57

Slabe asi dva dny před vynechanim ms, ale uz jsem to na sobe citila, takze jsem testovala na jisto s vedomim, ze hcg a dalsi hormony uz vyletely dost. Kdybys ty prsa mela zapricinena těhotenstvím, uz bys davno mela dve carky. Proc si nezajdeš na krev, at mas jistotu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16486
8.2.21 18:59

Nejpozději den po termínu ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1780
8.2.21 19:03

U prvních dvou hned 1. den vynechané MS. U třetího až myslím 6 dní po vynechané MS - měla jsem posunutou ovulaci a otěhotněla jsem až pár dní před předpokládanou MS. 11 dní je dost, to těhu asi nebude :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 19:13

@Mutlice menstruaci mám teď ne úplně pravidelnou většinou se zpozdi max o 5 dni jak kdy…takže možnost ze bych měla později ovulaci a tím se mi to cele posunulo taky je…tím pádem je ještě možnost že k oplození mohlo dojít až později nemýlím-li se…úplně si nehlidam přesnou ovulaci a teplotu a tak ale posledních par měsíců se mi ta menstruace občas posune takže nemůžu říct úplně přesně kdy ji mám dostat je to spis ze se snažím řídit podle te předešlé plus minus nějaký ten den

• Citovat
  • Nahlásit
Dinocco
8.2.21 21:04

2. den vynechané MS - dobře viditelná 2. čárka, žádný „duch“.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 21:16

Pokud nemáš pravidelnou menstruaci, mohla jsi mít později ovulaci tím pádem jsi mohla klidně později otěhotnět a pokud se tak nestalo, prostě se ti tím jen posunul cyklus. Většinou 14 dní od vynechané menstruace, kdy dejme tomu máš negativni test, je lepší zajít si k doktorovi ať se podívá on co se děje, případně vezme krev nebo dá vyvolačku ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat