Reklama

Kdy nejpozději jste po IVF měly srdeční akci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Raadus
Kecalka 178 příspěvků 06.02.17 09:06
Kdy nejpozději jste po IVF měly srdeční akci?

Ahoj holky, kdy nejpozdeji po IVF jste mely srdecni akci? Zamerne pisu IVF, je jedno, zda ET ci KET. Dnes jsem 6+2 (min. 6+0, pokud embryo zahnizdilo pozdeji), srdecni akce nebyla, viditelny zloutkovy vacek s pidi pludkem. Uz tyden spinim, ale to pry muze byt diky Fraxiparinu, ktery mam naslepo, protoze vysledky byly ok, ale co kdyby to pomohlo, nikoli z hematologie.

Reklama

Reakce:

Raadus
Kecalka 178 příspěvků 06.02.17 09:09

Kvuli tomu spineni pry muze byt neprosperujici. Leky mam brat dal a prijit za tyden, samozrejme mam obavy, jak to dopadne. Tohle je jiz paty KET/ET. Pred tydnem jsem kvuli tomu spineni byla u sve gyndarky, hematom nebyl, byl viditelny pouze gestacni vacek. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 09:47

Co si pamatuji, tak cca 6+ něco jsme byli na UZV kvůli „uchycení“ a týden na to kvůli srdeční akci. Takže je ještě čas.

ugluk
Hvězda diskuse 42142 příspěvků 06.02.17 09:59

Já bývala vždy 5+3(4), zda se uchytilo správně, o 14 dní později si mě zvali kvůli srdíčku, že pak už to bude úplně jisté. Jednou jsem byla 6+0 a dr. říkal, že k jeho spokojenosti v tomhle tt by bylo vidět aspoň 15mm váček. Pokud za ten týden odminula váček poporostl, objevil se v něm žloutkový váček a embryo, tak je tam pěkný posun a opravdu bych počkala za týden, ztracené to rozhodně není.
Jinak tt při IVF se počítají od OPU, nezáleží na transferu a kdy se embryo uhnízdilo.

řehulka 7
Zasloužilá kecalka 814 příspěvků 06.02.17 10:37

@Raadus Ahoj, já měla srdeční akci až kolem 7+ něco přesně si to nepamatuji. Vím, že to bylo celkem pozdě, ale nikdo nic neříkal :nevim: Krvácela jsem třikrát ( nešpinila krvácela) a nikdo ani přesně nevěděl proč. Pichala jsem Zibor. Vše bylo v pořádku. Byl to KET. Teď mi tu běhá holčička :andel: Hlavu vzhůru ještě to nemusí nic znamenat :hug:

Raadus
Kecalka 178 příspěvků 06.02.17 17:12

Diky, holky. Nebudu teda plasit. Nadech, vydech… :)

mafuli
Kecalka 166 příspěvků 16.02.17 13:44

Ahoj

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama