Kdy nejpozději po KETu by měl duch nebo pozitivní test?

Anonymní
24.10.20 14:04

Kdy nejpozději po KETu by měl duch nebo pozitivní test?

Ahoj víte někdo, kdy nejpozději by měl po KET test něco ukázat? Když mi testy 8. den vyšly negativní, je už to ztracené? Nebo to může být ještě brzo? Budu ráda za každou zkušenost, děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1982
24.10.20 14:42

Ono taky záleží jak staré embryo bylo transferováno.
Jestli 3 nebo 5 denní.
U toho 5 denního jsem měla duchy od toho 6. dne po transferu a regulérní čárku už kolem 9. dne.
U mladšího embrya je ještě čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1169
24.10.20 14:45

Ja mela 6ti denni a prvni mini duch 8den po trensferu, od 9teho dne jasny duch a tak 11-12ty den uplna carka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
24.10.20 14:49

Testovat se má až po vynechání ms, i kdyby testy ukázaly dřív pozitivní výsledek, s ms to může zase odejít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 14:52
@DeeSocialWorker píše:
Testovat se má až po vynechání ms, i kdyby testy ukázaly dřív pozitivní výsledek, s ms to může zase odejít.

Jenže já mám právě dost nepravidelný cyklus a teď ještě do toho beru Utrogestan, takže ani nevím, kdyby měla být. Ale ms jsem nedostala, tak uvidíme.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 14:54
@Melodie91 píše:
Ja mela 6ti denni a prvni mini duch 8den po trensferu, od 9teho dne jasny duch a tak 11-12ty den uplna carka

Vím, že často holky píšou, že ty duchy mají, spíš mě zajímá, jestli se třeba nemůže u někoho objevit později

• Citovat
  • Nahlásit
1169
24.10.20 14:59
@Anonymní píše:
Vím, že často holky píšou, že ty duchy mají, spíš mě zajímá, jestli se třeba nemůže u někoho objevit později

Tak to vis, ze muze :nevim: precejen si kolik? Max 13 dni dpo? Zitra zkusis znova z rani moči, treba tam bude..nebo pozitri…test reaguje na monzstvi hcg ze jo, to nemaj zeny vzdy stejne ve stejnou dobu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22234
24.10.20 15:05
@Anonymní píše:

Mělas blastocystu? Pokud ano, 6-7 den by už dušík byl. Já měla taky už 6 tý..

Pokud bereš utrogestan, MS nečekej. On ji drží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22234
24.10.20 15:07
@Anonymní píše:

Asi ano. Ale ne moc..ten 8 den po transferu už vétšinou rozhoduje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 15:07
@Melodie91 píše:
Tak to vis, ze muze :nevim: precejen si kolik? Max 13 dni dpo? Zitra zkusis znova z rani moči, treba tam bude..nebo pozitri…test reaguje na monzstvi hcg ze jo, to nemaj zeny vzdy stejne ve stejnou dobu

Myslím, že 14dpo. Děkuju za odpověď, já všude vidím, že holky píšou, že to tam ten 8. den buď je nebo se nepovedlo. Jen občas někdo napíše, že 8. den neměl nic a až později se tam druhá čárka objevila. Možná ten internet zkresluje, ale člověku to nedá a stejně to čte.

• Citovat
  • Nahlásit
22234
24.10.20 15:09
@Anonymní píše:
Myslím, že 14dpo. Děkuju za odpověď, já všude vidím, že holky píšou, že to tam ten 8. den buď je nebo se nepovedlo. Jen občas někdo napíše, že 8. den neměl nic a až později se tam druhá čárka objevila. Možná ten internet zkresluje, ale člověku to nedá a stejně to čte.

To bych spíš řekla, že holt neviděly nebo nehledaly duchy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 15:10
@Liška2014 píše:
Mělas blastocystu? Pokud ano, 6-7 den by už dušík byl. Já měla taky už 6 tý..Pokud bereš utrogestan, MS nečekej. On ji drží
  • Citovat
  • Nahlásit
1169
24.10.20 20:27
@Liška2014 píše:
Mělas blastocystu? Pokud ano, 6-7 den by už dušík byl. Já měla taky už 6 tý..Pokud bereš utrogestan, MS nečekej. On ji drží

Ja mela i s utrogestanem uplne normalne ms vzdycky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22234
25.10.20 07:09

@Melodie91 asi jak kdo tedy..i na dávce záleží..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 06:25

Ahoj, chtěla bych poradit, dnes jsem 12.den po ket 5 denního embrya a testy vycházejí takto… Vypadá to spíš na biochemko, že jo :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama