Kdy nová kolekce v Deichmanu? (jde mi hlavně o boty elefanten)

5.8.10 13:41

Kdy nová kolekce v Deichmanu? (jde mi hlavně o boty elefanten)

Ahoj,
moc prosím někoho, kdo tuší…nevíte, kdy bude zboží na zimu a podzim? Jde mi o boty elefanten, abych to neprošvihla a pak sehnala naši velikost…díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

50730
5.8.10 13:57

Netuším, ale zeptala bych se v obchodě :mrgreen: Jestli chceš, půjdu dneska náhodou kolem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.10 14:00

Anguo, zeptej,prosim…my mame deichman 25 km daleko..,a volat se mi tam nechce…jsem si rikala,ze to treba nekdo vi.:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
5.8.10 14:07

Tak jo, zastavím se tam, večer napíšu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3793
5.8.10 14:10

Kolekce obuvi podzim-zima se naváží do obchodů cca od června,podle toho,jak se ušije tak expedují.Kdy příjde na prodejnu konkrétní vzor ale asi prodavačky vědět nebudou přesně,ví se vždy jen přibližný datum např.poslední třetina Srpna… a i to se málokdy podaří dodavatelům splnit… takže asi tak …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1021
5.8.10 14:28

čau,dělám u deichmanna :lol:
podzimní i zimní obuv už nám dovážejí,máme ji ve skladu,na prodejnu ji budeme dávat asi 12.srpna,14.už musí být vše vyskladněné
elefanteny ale zatím žádné nepřišly,nikdy ani nevíme dopředu co přijde,bo zboží neobjednáváme my :nevim:
taky už koukám a zkouším :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.10 18:44

Díky všem za info…
Theo, prosimtě, nemáte náhodou na prodejně elefanten kozačky, hnědé s růžovýmí kytičkami (ty kytičky jsou jenom lesklé obrysy)…bohužel nevím číslo výrobku a ani nenajdu obrázek. Jsou na šněrování a zapínání na zip, kožené. Původní cena 999, teď jsou zlevněné na 350 tusím. U nás mají jen 26, potřebuju 27. Díky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1021
5.8.10 18:54

Mad - zítra se kouknu,dám ti vědět, ale až po půl9 večer-dělám do 8.
a jinak si je můžeš u vás v obchodě objednat,děláme to běžně,stáhnou je z obchodu,kde je mají,dodávka je do 3 týdnů na místní obchod,pak ti jen zavolají,že si je můžeš vyzvednout :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
5.8.10 19:37

Tak u nás už to vypuklo :lol: Sice jsem tam nic moc neviděla (ale proletěla jsem to rychle), nicméně paní říkala, že každý druhý den jim přijde něco a dávají to průběžně na prodejnu. Takže to ti stejně asi moc nepomůže :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.10 19:38

Vidíš, to mi prodavačka neřekla. Řekla jen, že je nemají a nazdar. Tak se koukni, prosím, já se do Deichmanu asi jen tak nedostanu…díky moc. Kdyžtak bych ti poslala peníze na účet, jů, to by bylo fajn. tak díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1021
6.8.10 10:27

jsem si spletla pojmy :zed: sry
ve skladu máme letákové zboží,až vyjde leták,pak ho dáme na prodejnu-to bude od toho 12.srpna..
podzimní dáváme do regálů co druhý den-zrovna dnes přijde další zboží…
jen tak mmch-výprodej končí 8.8.,tak šupšup nakupovaaaaaaaaaaaat :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1021
6.8.10 22:05

Mad, tak elefanten kozačky vůbec nemáme,snad něco přijde pozdějc,nevím :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.10 23:06

Theo, diky. Skoda. Byl to ale vyprodej lonske kolekce zrejme. Jeste jednou diky. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama