Kdy nová podprsenka po ukončení kojení?

645
14.7.13 15:34

Kdy nová podprsenka po ukončení kojení?

Ahoj, kdy myslíte, že si můžu koupit novou podprsenku po ukončení kojení? Tak poslední cca 2 týdny jsem kojila už jen 1× denně. Teďka je to 4 dny, co už nekojím vůbec. Můžou se prsa ještě změnit? Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.7.13 15:50

No to bych ještě asi dala chvíli na ustálení. Ale i když velikost se ti asi už moc nezmění. A jak dlouho jsi kojila celkem? Jestli užz půpl roku kojíš jen dvakrát denně, tak je to něco jinéého, jeslti jsi před měsíceme ještě kojila plně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
645
14.7.13 15:54

Pul roku plne a i pak docela dost, az tak po tom 9. mesici uz moc nechtela a kojila jsem tak 3× denne a ke konci nam zbylo uz jen 1 kojeni brzo rano, kdy byla jeste rozespala a nez ji doslo, ze se koji, tak byla napita :mrgreen: No proste chci slyset, ze uz se nic menit nebude :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.13 16:02

:mrgreen: :mrgreen: A jó! Tak to jsi měla říct rovnou :D To víš, že se nic nezmění. Prsa ti zůstanou i nadále o dvě čísla větší, krásně pevná, nalitá, takže si klidně tu vyhlídlou krásnou podprsenku kup. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Zdraví stará indiánka Prsa jí leží na zemi :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
645
14.7.13 16:11

Tak suprrr, uz pro ni letiiiim do obchoduuuuu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
14.7.13 16:15
@Šílená Sonja píše: :mrgreen: :mrgreen: A jó! Tak to jsi měla říct rovnou :D To víš, že se nic nezmění. Prsa ti zůstanou i nadále o dvě čísla větší, krásně pevná, nalitá, takže si klidně tu vyhlídlou krásnou podprsenku kup. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Zdraví stará indiánka Prsa jí leží na zemi :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:

Po měsíci jsem měla ještě o číslo menší :roll: Teď už mám zase airbagy - větší než u prvního, tak si to tam potom asi naroluji :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kačusák
14.7.13 17:22

Asi tě nepotěším. S kojením jsem přestávala velmi pozvolně, ukončeno v 10 měsících dítěte. Ještě asi 6 měsíců jsem měla slušný prsa, až jsem se radovala že to tak zůstane. (Před otěhotněním velikost 75A, v těhu 80C - takže pro mě slušná změna). Teď v 18m malýho - katstrofa. 75A a do toho narolováno „nic“.

• Nahlásit
  • Citovat
645
14.7.13 20:06

Tak to jsem presne cist nechtela… Jsem si prave rikala, ze na tom nejsem tak spatne po dvou detech a ono se teprve ukaze casem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2382
9.8.13 12:07

Ahoj holky, taky potřebuji poradit, jestli už je načase koupit novou podprsenku :-) prvních 14 dní jsem odstříkávala a teď už 5 týdnů vůbec nic, tak nevím jestli se ty prsa můžou ještě nějak změnit. A ještě se chci zeptat, jak dlouho jste nosily „pro jistotu“ vložky do podprsenky? Podle mě už mlíko neteče, ani když je zmáčknu, ale takový ten pocit jistoty to ve mě vyvolává :nevim:…Díky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31104
9.8.13 12:14

Já jsem vložky do podprsenky nenosila nikdy a jsem 2 měsíce po ukončení kojení a s novou podprsenkou čekám. Ale mám teď asi jako na začátku těhtenství, takže něco mám. Kamarádkám se změnila prsa i půl roku po ukončení, ale všechny teda kojili několik měsíců… Netuším, zda to na to vliv má nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31744
9.8.13 12:31

@Teruna000
já nosila vložky určitě půl roku po porodu a určitě i kojící podprdu, kvůli tvorbě mlíka, a já i v noci-ta tvorba byla obrovská :lol:
A já mám spouštěcí reflex ještě i teď, ale venku nekojím, tak mě tolik nevadí. Doma si tam dám plenu a už nosím od půl roka normální podprsenku. Aspoň si zase přijdu jako ženská ;)
Pokud nemáš spouštěcí reflex a prsa už se ti nenalívají, tak už nos normální když budeš chtít ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2546
9.8.13 12:56

Já nosím normální podprsenku vel. Jako před otěhotněním, bez vložek a to ještě 3-4× denně kojím :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
645
9.8.13 13:27

Tak vlozky do podprsenky jsem pouzivala jen par mesicu po porodu, me se mleko spoustelo pak uz jen pri kojeni jako ze se spustilo i z toho druheho prsa, a to jsem jistila plinou. Jinak ja nekojim mesic a prsa se mi malinko od ukonceni kojeni zmensily tak tyden po ukonceni, tedka je to zatim stejny. Nicmene jsem nevydrzela a novou podprdu si uz koupila, pac me jsou vsechny ty, co jsem nosila pred tehu, maly… tak trochu ale doufam, ze uz se nic menit nebude, no je to hrozne individualni. Na kojeni.net jsem se docetla, ze zalezi, jak casto zena kojila pred ukoncenim a ze ke konecne zmene dojde 14 dni - 2 mesice po ukonceni, no ale na diskuzich jsem se docetla, ze i pul roku :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2382
9.8.13 13:52

Já jsem měla mlíko asi 14 dní a pak jako když utne… ale prakticky jsem nakojila nikdy (jenom jsem odstříkávala. Teď jsem 5 týdnů úplně bez mlíka…právě, že ty původní jsou mi taky malé, zatím nosím ty kojící :-) asi to taky nevydržím a udělám si radost :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
645
9.8.13 14:44

@Teruna000 tak o to vic, ze si nekojila moc dlouho, si myslim, ze uz se to nezmeni :think: ja taky doufam, i kdyz musim rict, ze by mi bylo dost lito toho plnyho supliku malych podprsenek :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama