Reklama

Kdy očekávat rodičovský příspěvek ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanabenešová
Stálice 59 příspěvků 2 inzeráty 19.09.18 16:58
Kdy očekávat rodičovský příspěvek ?

Zdravím ostatní maminky. Ráda bych se zeptala, jestli nevíte, jak je na tom Praha 9 se zpracováváním RP? Minulí týden dostala úřednice z Prahy 9 do rukou moji žádost se vším co k tomu náleží. Měla bych dostat „rodičák“ za červenec, srpen a září. Jde mi o to, jestli je reálné, že peníze mi pošlou už v říjnu nebo spíše mám očekávat až listopad? Děkuji za jakoukoliv odpověd.

Reklama

Reakce:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 19.09.18 17:28
@hanabenešová píše:
Zdravím ostatní maminky. Ráda bych se zeptala, jestli nevíte, jak je na tom Praha 9 se zpracováváním RP? Minulí týden dostala úřednice z Prahy 9 do rukou moji žádost se vším co k tomu náleží. Měla bych dostat „rodičák“ za červenec, srpen a září. Jde mi o to, jestli je reálné, že peníze mi pošlou už v říjnu nebo spíše mám očekávat až listopad? Děkuji za jakoukoliv odpověd.

Jak my to tady mame vedet? :roll: staci zvednou telefon, zavolat tam a zeptat se, kdy bude tvuj vyplatni termin.
A stihla bys to rychlejc, nez zakladat diskuzi a cekat, jestli nekdo odpovi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 19:41

Na zpracování mají měsíc, tak mi to bylo řečeno. Žádala jsem před 5 týdny (červen, červenec a tedy srpen) a zatím peníze nedošly.

AndreFer
Nováček 1 příspěvek 12.10.18 10:57

Dobrý den,chci se zeptat na Rodičovský příspěvek,zda chodí na ten daný měsíc nebo jestli chodí pozadu jako třeba výplata.Předem děkuji za odpověd.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >