Kdy očekávat rodičovský příspěvek ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanabenešová
Stálice 82 příspěvků 2 inzeráty 19.09.18 16:58
Kdy očekávat rodičovský příspěvek ?

Zdravím ostatní maminky. Ráda bych se zeptala, jestli nevíte, jak je na tom Praha 9 se zpracováváním RP? Minulí týden dostala úřednice z Prahy 9 do rukou moji žádost se vším co k tomu náleží. Měla bych dostat „rodičák“ za červenec, srpen a září. Jde mi o to, jestli je reálné, že peníze mi pošlou už v říjnu nebo spíše mám očekávat až listopad? Děkuji za jakoukoliv odpověd.

Reakce:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 19.09.18 17:28
@hanabenešová píše:
Zdravím ostatní maminky. Ráda bych se zeptala, jestli nevíte, jak je na tom Praha 9 se zpracováváním RP? Minulí týden dostala úřednice z Prahy 9 do rukou moji žádost se vším co k tomu náleží. Měla bych dostat „rodičák“ za červenec, srpen a září. Jde mi o to, jestli je reálné, že peníze mi pošlou už v říjnu nebo spíše mám očekávat až listopad? Děkuji za jakoukoliv odpověd.

Jak my to tady mame vedet? :roll: staci zvednou telefon, zavolat tam a zeptat se, kdy bude tvuj vyplatni termin.
A stihla bys to rychlejc, nez zakladat diskuzi a cekat, jestli nekdo odpovi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 19:41

Na zpracování mají měsíc, tak mi to bylo řečeno. Žádala jsem před 5 týdny (červen, červenec a tedy srpen) a zatím peníze nedošly.

AndreFer
Nováček 1 příspěvek 12.10.18 10:57

Dobrý den,chci se zeptat na Rodičovský příspěvek,zda chodí na ten daný měsíc nebo jestli chodí pozadu jako třeba výplata.Předem děkuji za odpověd.

Tynahribalova11
Nováček 1 příspěvek 13.11.18 05:42
První rodičovský příspěvek.

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat. Žádala jsem o řidičák, přišel mi papír o schválení od 1.11. 2018, přijde mi ještě tenhle měsíc? Děkuji tomu, kdo poradí.

Anitramm
Kecalka 491 příspěvků 13.11.18 07:01

RP chodí zpětně, tzn.že za listopad přijde v prosinci, většinou to bývá kolem poloviny měsíce. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Ojojoj! Mikolas Josef odmítl milionový job: Nebude ho to mrzet?

Byl prvním zástupcem Česka, který si na Eurovizi nevylámal zuby a nepůsobil... číst dále >

Arichteva po vyřazení: Úleva! Zápřah ve StarDance ovlivnil i můj vztah s manželem

Tohle vyřazení pro ni bylo pekelně hořké. V první části semifinálového večera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >