Kdy odesílat svatební oznámení a pozvánky?

Anonymní
22.10.19 14:17

Kdy odesílat svatební oznámení a pozvánky?

Zdravím všechny,
myslíte si, že půl roku, či 5 měsíců před svatbou je blbost posílat svatební oznámení? Je mi jasné, že je to na nás jen a kždý si to může udělat po svém, ale spíš mě zajímá, co si o tom myslíte. Máme již zamluveného fotografa, catering, místo, šaty, vše (protože pak se to začne hrozně rychle plnit a hned je problém, prostě jsem to chtěla mít přesně podle našich představ a abychom si mohli vybírat). Tím, že je toto vše zaplacené (zálohy) už můžeme dumati nad svatebním oznámením a máme už i vybrané, včetně textu apod. Myslím si, že to bude dobré v tom, že větší část ještě nebude mít zamluvené žádné jiné akce, dovolené apod.
Díky ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9537
22.10.19 14:20

My rozváželi 6 týdnů před svatbou zároveň s koláčky ;) Dopředu jsme jen oznámili datum :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6851
22.10.19 14:20

Když už to máte všechno hotové, tak to pošlete. A vyhnete se tomu, že si lidi domluví dovolené apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6652
22.10.19 14:42

My datum svatby oznámili hned jak jsme ho věděli aby si ti nejbližší nechali ten termín volný, ale nám to vyšlo tak že na přelomu února/března jsme se rozhodli že se vezmeme a brali jsme se na začátku července, oznámení jsme vozili s koláčky cca měsíc před svatbou. Nakonec to vyšlo tak že se nedostavil jenom jedem pozvaný pár protože měli už zaplacenou dovolenou, což ze skoro 90 pozvaných lidí byl docela úspěch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2296
22.10.19 14:42

My to nejak vsem oznamili asi 10 mesicu pred, oznameni jsme vozili a rozesilali cca 3 mesice pred…lepsi drive nez-li pozdeji :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
22.10.19 14:44

Úplně se mi zvednul tep z té radosti, jaká to bude princeznovská paráda :kytka: P. S. budoucí manža se také těší, je aktivní??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
22.10.19 14:49
@pohledzdruhestrany píše: Úplně se mi zvednul tep z té radosti, jaká to bude princeznovská paráda :kytka: P. S. budoucí manža se také těší, je aktivní??

Ale no tak, nezáviď, tak mají radost, mají hotovo tak co, ať si to pošlou. Snad její manžel není taková jízlivka jako ty..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.19 14:56
@pohledzdruhestrany píše: Úplně se mi zvednul tep z té radosti, jaká to bude princeznovská paráda :kytka: P. S. budoucí manža se také těší, je aktivní??

To je hezké, že se ti z toho zvednul tep. :-) Ano, budoucí manža je aktivní, protože máme oba rozum a radši si teď vyberu nejlepší variantu poměr kvalita/cena, než pak ostrouhat nad posledním, co zbylo (a za pěkně mastnou raketu). :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
19643
22.10.19 14:59

Pokud máte termín na beton, tak můžete oznámit těm, které chcete pozvat. A záleží, jak to máte s výslužkou atd. u nás se třeba vozí cca měsíc před svatbou. A k oznámení se dávají i veškeré informace, které svatebcani potřebují. Ale to záleží na vás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
22.10.19 15:08
@Martha03 píše:
Ale no tak, nezáviď, tak mají radost, mají hotovo tak co, ať si to pošlou. Snad její manžel není taková jízlivka jako ty..

Závidím no, taky chci bejt za prceznu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
22.10.19 15:21
@pohledzdruhestrany píše:
Závidím no, taky chci bejt za prceznu :mrgreen:

No tak si obleč bílé šaty, dej si korunku, střevíčky a je z tebe prcezna jak vysita… :lol: poddany k tomu snad nepotřebuješ, ty stejně princezna zve jen proto, aby ji někdo obdivoval. Takže pokud víš, že prcezna jsi, můžeš ji být každý den až do zániku vsehomira :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
22.10.19 15:50
@Martha03 píše:
No tak si obleč bílé šaty, dej si korunku, střevíčky a je z tebe prcezna jak vysita… :lol: poddany k tomu snad nepotřebuješ, ty stejně princezna zve jen proto, aby ji někdo obdivoval. Takže pokud víš, že prcezna jsi, můžeš ji být každý den až do zániku vsehomira :lol:

:palec: dneska vyrážím do půjčovny svatebních šatů, zakladatelko máš dobrej tip na nějakou? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9751
22.10.19 15:55

@pohledzdruhestrany Tadyhle - to by Ti mohlo slušet.

Oznámení se dává pár týdnů před svatbou, termín se ohlašuje dřív (když to jde - taky už jsem u kamarády zažila svatbu zorganizovanou za dva týdny).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.19 15:55
@pohledzdruhestrany píše: :palec: dneska vyrážím do půjčovny svatebních šatů, zakladatelko máš dobrej tip na nějakou? :lol:

Se nudíš s tou ironií, nebo o co ti jde? :)
Každopádně mám, ale neřeknu, bo by jsi mi ukradla šaty určitě :P :palec: :think:

• Citovat
  • Nahlásit
6487
22.10.19 21:32

Já jsem rušila svatbu 6 týdnů před termínem když sem měla nachystany oznámení v obálkách.
Podruhé když to dobře dopadlo (snad) tak termin všichni věděli dost dopredu, když se s těmi lidmi vídáš tak jim to rekneš, ale oznámení sme posílali tak 2 měsíce před.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat