Kdy oficiálně vyjít na svět s tím, že čekám mimi? :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
wesny
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 12.10.14 14:11
Kdy oficiálně vyjít na Svět s tím, že čekám mimí? :)

Maminky, kdy by se oficiálně mělo vyjít na Svět s tím, že čekáme další děťátko? Zítra jdu teprve na gynekologii si potvrdit pozitivní testy, co jsem si udělala doma…děkuji za odpověď:)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 12.10.14 14:14

Můj názor je ten, že je nejlepší počkat do toho 12tt, do té doby je největší riziko, že se může něco pokazit. My jsme třeba čekali až do 15tt, až jsme měli i veškeré výsledky z NT screeningu a potvrdilo se, že miminko je zdravé ;-)

wesny
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 12.10.14 14:15

Tak nějak jsem si to myslela :) :kytka:

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30228 příspěvků 12.10.14 14:16
@wesny píše:
Maminky, kdy by se oficiálně mělo vyjít na Svět s tím, že čekáme další děťátko? Zítra jdu teprve na gynekologii si potvrdit pozitivní testy, co jsem si udělala doma…děkuji za odpověď:)

Světu a lidstvu je to asi jedno, ale jinak bych se přikláněla k názoru Verči, z pověrčivosti.

kaja00
Extra třída :D 13534 příspěvků 12.10.14 14:17

Ja bych cekala urcite do 12tt :kytka:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 10 inzerátů 12.10.14 14:17

@wesny Partnerovi klidně hned po pozitivním testu (jen se ujistit, aby mu bylo jasné, že nic není 100% a nemá to rozrubovat dál), rodině po 1. screeningu, v práci až to na tebe bude vidět nebo pokud by tvé těhotenství mělo vliv na provoz. Přátelům až po rodině.

Edit: 1. screening je v tom 12. týdnu.

Ted dy
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 12.10.14 14:30

@wesny Já jsem ani nemusela s žádnou oficialitou chodit, u mě se to prozradilo hned v nějakém počátečním týdnu tím, že jsem začala chodit do práce unavená po prozvracených nocích, s rozpraskanými žilkami na obličeji, neupravená, malátná, neustále volající do jiné třídy (učím v MŠ), ať za mnou přijde nějaká učitelka, protože musím na záchod, nezvládala jsem odpolední směny (problila jsem je na wc), rušila jsem odpolední pracovní aktivity. Nemělo cenu lhát.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22995 příspěvků 12.10.14 14:32

Manželovi jsem to řekla hned, jak mi to potvrdila doktorka.
Světu jsme to řekli, až když jsem byla na začátku 4 měsíce, bála jsem se toho, aby mě nelitovali, kdyby se náhodou něco stalo a já o mimi přišla.
Bohužel, čekali jsme dvojčátka dvouvaječná a ve 24 tt jsme o jedno mimi přišli a tak jsme si tím museli projít stejně, že bude jen jedno miminko.

Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 12.10.14 14:33

@wesny Ja cekam do 20tt, jedu 3ti tehotenstvi a mam za sebou 2 potraty a to jsem fakt mlada. :zed:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22995 příspěvků 12.10.14 14:34
@Ginger.Rothstein píše:
@wesny Ja cekam do 20tt, jedu 3ti tehotenstvi a mam za sebou 2 potraty a to jsem fakt mlada. :zed:
:hug: :hug: :hug:
Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 12.10.14 14:35

@Jančakecalka Dekujiiii :hug: moc, mam velky strach zase :zed:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22995 příspěvků 12.10.14 14:38
@Ginger.Rothstein píše:
@Jančakecalka Dekujiiii :hug: moc, mam velky strach zase :zed:

Ani se ti nedivím :hug: taky bych měla.
Já po zbytek těhu byla taky tak vynervovaná, aby se s malou něco nestalo, když její sourozenec v bříšku umřel :,( chodila jsem na ultrazvuky uplně z hrůzou, co mi doktorka sdělí zase.
A pak, že je těhotenství nejkrásněkší období v životě ženy :roll: Já to měla jako tu nejhorší noční můru a těšila se, až porodim :|

Genovesa
Extra třída :D 11272 příspěvků 12.10.14 14:57

Holky @Ginger.Rothstein @Jančakecalka :( :hug: :hug:
K tématu - u první dcery jsme to řekli ve 20.tt, u druhé ve 12.tt po rodině (já jsem ještě nechtěla). Známým jsem to neříkala, dokud si sami nevšimli. Já jsem asi zvláštní povaha, těhotenství beru jako intimní osobní věc a nemám potřebu to vykládat na potkání :nevim:.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22995 příspěvků 12.10.14 15:00
@Genovesa píše:
Holky @Ginger.Rothstein @Jančakecalka :( :hug: :hug:
K tématu - u první dcery jsme to řekli ve 20.tt, u druhé ve 12.tt po rodině (já jsem ještě nechtěla). Známým jsem to neříkala, dokud si sami nevšimli. Já jsem asi zvláštní povaha, těhotenství beru jako intimní osobní věc a nemám potřebu to vykládat na potkání :nevim:.

Díky :hug:

Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 12.10.14 15:02

@Genovesa Děkujeme :hug: :srdce: ja doufam, ze se to tentokrat povede, ikdyz to krvácení me velmi rozhodilo ted v patek :oops: @Jančakecalka Jsi uz 3ti, ktera mi dnes píse neco tak hrozného :oops: :( :hug: :hug: Je mi to moc lito!!! @Genovesa Taky to chci rict az ve 20tt, kdyz se tam dostanu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >