Kdy otěhotnět po samovolném potratu

5
17.9.20 21:05

Kdy otěhotnět po samovolném potratu

Ahojte skupinko.. Chci se zeptat..jsem po samovolném potratu (6tt).. jsou to 3 týdny co jdem začla krvácet a zjistila, že to všechno odchází.. A momentálně už 3 dny nekrvacím a příští týden jdu na kontrolu.. No jdu s otázkou.. Kdy by jsme se mohli s přítelem pokusit znovu o miminko? Samozřejmě se poradim z doktore, ale zajímají me zkušenosti ostatních☺️ děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
779
17.9.20 21:13

Hned :) já jsem prodělala biochemické těhotenství, asi v 6.týdnu a po kontrole, kdy doktorka řekla, že je to uvnitř čisté, jsme se snažili zase. Za 14 dní jsem otěhotněla a teď mám 7 měsíční dítě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
17.9.20 21:25

@martina289
Právě čekám, zda mi příští týden řekne, zda je vše v pořádku, už je to nekonečné
:) a tak si chci zjistit pár informací, než na to skočíme :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.20 21:27

Jsem po porodu mrtvého dítěte ve 41tt a gynekoložka řekla, že můžeme hned po šestinedělí. U Tebe to bylo fakt na začátku, počkala bych na jednu MS a zkusila znovu.

• Citovat
  • Nahlásit
205
17.9.20 22:11
@Anonymní píše:
Jsem po porodu mrtvého dítěte ve 41tt a gynekoložka řekla, že můžeme hned po šestinedělí. U Tebe to bylo fakt na začátku, počkala bych na jednu MS a zkusila znovu.

To je hrozné :,( co se stalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
208
17.9.20 22:24

Já potratila v 11tt, počkala jsem do první ms a pak jsme hned začali zkoušet a otěhotněla jsem hned ten měsíc. Ale doporučuje se počkat alespoň tři měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23954
17.9.20 22:26

@DencaS00 pokud nebude nutný zásah doktorů, tak klidně hned. Kdyby nebyly testy, tak bys dostala lehce opožděnou silnější MS a o nějakém těhotenství bys nevěděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.20 23:33
@BeNiPe píše:
To je hrozné :,( co se stalo?

Pupečníková příhoda :,(

• Citovat
  • Nahlásit
130
18.9.20 05:21

Taky bych se začala snazit hned. Loni jsem prodělala biochenko a hned ob měsíc se zadarilo, ted nám tu leží 15 denní mimčo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
18.9.20 08:31

Ahojky, taky jsem potratila v 7tt, doktorka řekla, abych počkala 3 menstruace, včetně té čistící potratové. No počkali jsme dvě a po druhé na to vlítli, protože jsem fakt měla pocit že jsem zdravá, nic mě netrápilo, navíc se mi po tom potratu strašně i psychicky ulevilo (asi prostě tělo vědělo že je vše špatně), tak jsem neviděla důvod proč to nezkusit, byla to prostě menstruace, odešlo vše špatné ahotovo. Ale byla jsem úplně bez problémů a zdravá, takže bych počkala na kotnrolu a pak uvidíš, jak se budeš cítit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
18.9.20 12:38

@Mkilus moc vám gratuluji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
18.9.20 12:50

@Annadam moc děkuji..samozřejmě čekáme do kontroly, pač mi lékař aj sex zakázal, ale už se cítím aj dobře a tělo to cítí taky tak :) tak doufáme, ze se zadaří co nejdříve :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
18.9.20 18:17

@DencaS00 děkuji, mě právě doktor tenkrát řekl, že se můžeme snažit hned, že pry je „pohnojeno“ a je větší šance.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
19.9.20 22:58

@Mkilus tak doufám, že mi to též doktor řekne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama