Kdy oznámit těhotenství na sociální síti?

Anonymní
15.1.20 21:03

Kdy oznámit těhotenství na sociální síti

Ahoj holky, mám takový “blbý” dotaz.
Konečně se nám to povedlo :srdce: a jsem v 6tt. Vše vypadá dobře. A já jsem ta nejvíc šťastná ženská na světě :P.
O těhotenství ví jen nejbližší, partner a naši rodiče jinak nikdo.
A já se chci zeptat, kdy jste těhotenství oznámili jakože veřejně například na fb. Je to hloupé, ale mám soukromý profil a opravdu tam mám jen přátele a rodinu. Takže místo toho abych to pak hrdě oznamovala všem soukromě bych to chtěla oznámit takhle. Řekla jsem si, že bych to udělala tak v tom 10-12 týdnu. Kdy vlastně zvládnu ten první trimestr nekritičtější.
Ale nejsem si jistá, a tak se ptám, kdy jste to oznámily vy. Mockrát děkuji za odpovědi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3755
15.1.20 21:05

Já po porodu :mrgreen: Kdo byl opravdu dobrý kamarád a rodina, dozvěděl se to osobně, pač se stýkáme a jaksi si všimli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
15.1.20 21:05

Já jsem to sice na sociálních sítích neoznamovala, ale před 12.tt mi to přijde ujeté, když ještě není nic jisté. Takže asi až po prvním screeningu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2994
15.1.20 21:06

Po porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3211
15.1.20 21:07

Nikdy… Pokud to chceš oznámit rodině a nejbližším přátelům, oznam jim to osobně a klidně hrdě. Proč ne? Vždyť je to krásná a obrovská událost… Tak si ji užij s blízkými osobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9824
15.1.20 21:07
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám takový “blbý” dotaz.
Konečně se nám to povedlo :srdce: a jsem v 6tt. Vše vypadá dobře. A já jsem ta nejvíc šťastná ženská na světě :P.
O těhotenství ví jen nejbližší, partner a naši rodiče jinak nikdo.
A já se chci zeptat, kdy jste těhotenství oznámili jakože veřejně například na fb. Je to hloupé, ale mám soukromý profil a opravdu tam mám jen přátele a rodinu. Takže místo toho abych to pak hrdě oznamovala všem soukromě bych to chtěla oznámit takhle. Řekla jsem si, že bych to udělala tak v tom 10-12 týdnu. Kdy vlastně zvládnu ten první trimestr nekritičtější.
Ale nejsem si jistá, a tak se ptám, kdy jste to oznámily vy. Mockrát děkuji za odpovědi :srdce:

Po prvním screeningu ten byl 13+6 takže někdy v 15 týdnů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11237
15.1.20 21:09

Nikdy? A stejně tak nepostovat žádné humorné fotky a nespamovat mimískama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3107

Takovou vec ja rikam jenom neblizsi rodine a kamaradce osobně. Nikomu dalsimu do toho nic neni. Na facebook si dam pak maximalne po porodu fotku miminka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5381

Oznamovat tehotenstvi na socialni siti? 8o
Kam ten svet speje.
Zklamu Te, ani po prvnich 12 tydnech neni nic jiste, vcera jedna moje znama potratila ve 20tt a jina minuly rok prisla o zdrave dite v den porodu, ve 40tt.
Pockej, az budes mit dite v naruci, do te doby netreba prijimat tleskanky a pseudogratulace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1661

Az v 6.-7. mesici kdyz jsem mela fotku z 3D ultrazvuku. Ale dobri kamaradi a rodina to vedeli mnohem drive, cca 7-8.tt a bez socialnich medii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2996
15.1.20 21:10

Kolik ti je let?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1106
15.1.20 21:15

Neoznamovala. Vyslo to najevo az kdyz jsem dala par fotek z dovci, kde jsem byla v 6m o to vetsi prekvapko to asi bylo. Stat se muze kdykoliv cokolov. Ne jen do 12tt a nechtela bych se pak trapit a jeste i resit, ze to vedel cely svet, ze jsem byla a nejsem tehotna. Jsem proste v tomhke posera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1872
15.1.20 21:19

Nikdy :nevim: :lol: mě to tam proflákla po porodu máma když se s dcerou vyfotila a měla potřebu mě označit :lol: jinak by to tam možná nikdo nevěděl dodneška :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
437

Po porodu. Během těhotenství se může cokoli stát. Známá to takhle hned vytroubila na facebooku, když potratila, tak to vše mazala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5421

Nikdy. Komu jsme to rict chteli, tomu jsme to rekli, protoze se vidame. A asi 3 mesice po porodu jsem si zmenila uvodni fotku na nasi spolecnou - ja, manzel a dcera :srdce: tak se to dozvedeli ostatni…

P. S.: muze se stat cokoli. My o miminko prisli v 17tt a fakt bych nemela chut a silu to nejak nekomu nekde na fb ci kde vysvetlovat krom rodiny a nejblizsich pratel.

Příspěvek upraven 15.01.20 v 21:21

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama