Reklama

Kdy oznámit těhotenství partnerovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 05:54
Kdy oznámit těhotenství partnerovi

Krásné ráno, kdy oznámit partnerovi, že čekáme miminko? Hned po testu, což je cca 5.týden nebo až po potvrzení dr? :nevim: Nevim, zda se k dr dostanu ještě do vánoc a chci, aby to věděl co nejdřív. Myslím, že to pro něj bude stejně neplánovaný šok jako pro mě.

Anonym - citlivé a osobní

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

aleba
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 58 inzerátů 14.12.16 05:57

Přijde mi normální říct to hned :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 05:57

Já za ním pokaždé běžím s ještě mokrým testem. :oops:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 06:20

@aleba taky si myslím, ale musím to nejdříve zpracovat já sama. Bohužel je to neplánované, ani jsme o tom neuvazovali a zjistila jsem to dnes ráno. Samozřejmě, že jsem to tušila, když jsem to 14 dnů nedostala a říkala jsem si, že na přechod je ještě brzo, ale šok to pro mě je. :nevim:
 Zakl

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 06:22
@Anonymní píše:
Já za ním pokaždé běžím s ještě mokrým testem. :oops:

Tak budit dnes ráno v 5 jsem ho nechtěla :mrgreen:. Navíc to je neplánované, tak to musim zpracovat já sama.
 Zakl

Jindřiš
Extra třída :D 10444 příspěvků 14.12.16 06:29

Ja to vzdy rekla hned.

NikysekR
Extra třída :D 10271 příspěvků 3 inzeráty 14.12.16 06:34

Hned po objevení dvou čárek.

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9970 příspěvků 14.12.16 06:37

Tak to JÁ jsem muže v půl šestý vzburcovala. Byla jsem tak v šoku, že jsem mu to musela říct hned ;)

Ale jinak obecně bych s tím nečekala. Chápu, že se člověku to nechce říct všem, co kdyby to nedopadlo atd., ale chlapa budeš i v takové situaci potřebovat, aby Tě podpořil.

Lekninka91
Extra třída :D 10207 příspěvků 14.12.16 06:45
@Anonymní píše:
Tak budit dnes ráno v 5 jsem ho nechtěla :mrgreen:. Navíc to je neplánované, tak to musim zpracovat já sama.
Zakl

A ja jsem ho v pet rano vzbudila :lol: ale otehotnela jsem planovane. Rekla bych mu to co nejdrive.

Aspera
Generální žvanilka 20315 příspěvků 1 inzerát 14.12.16 07:00

Říkala jsem ihned, dvakrát okamžitě jak jsem to zjistila z testu, potřetí až se vrátil z práce. Ostatním pak postupně po návštěvě Dr. po 3 měsících atd.

A jak tu bylo napsané, když to nedopadne, tak potřebuješ podporu.

beruska9
Extra třída :D 10555 příspěvků 14.12.16 07:12

Ja taky rikala hned, ale bylo to planovane…takze v tvem pripade asi hned, co to zpracujes…ale necekala bych, jestli jste to neplanovali, meli byste ci nejdrive probrat co dal.
Vsem ostatnim (vcetne nejblizsi rodiny) az po prvotrimestealnim screeningu, ale otec ditete by to mel vedet hned.

Nina Filipi
Kelišová 7311 příspěvků 14.12.16 07:13

Já jsem ho taky vždycky vzbudila :D :D :D

Mava
Generální žvanilka 24819 příspěvků 14.12.16 07:18

Hned.
Můj by věděl, i když bych šla testovat a čekal by se mnou. A asi bych mu to řekla i při neplanovaném těhotenství, že mám podezření a budu testovat.

Veru-nka
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 14.12.16 07:20

Udělala bych mu kávu do postele a vybalila to na nej :D Před Vánoci, nejkrásnější dárek ( i když neplanovany) :)

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 07:21
@Mava píše:
Hned.
Můj by věděl, i když bych šla testovat a čekal by se mnou. A asi bych mu to řekla i při neplanovaném těhotenství, že mám podezření a budu testovat.

souhlas :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama