Kdy se vaše dcery poprvé zamilovaly?

48
21.4.21 14:44

Kdy pa se vaše dcery poprvé "zamilovaly"?

Dobrý den, mám dceru 14 let (letos 15) a už si hledá klučinu? Kdy si začali hledat kluka vaše dcery? Zná se mi to u mojí dcery dost brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31219
21.4.21 14:45
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dceru 14 let (letos 15) a už si hledá klučinu? Kdy si začali hledat kluka vaše dcery? Zná se mi to u mojí dcery dost brzo.

Zamilovaná jsem byla od 12.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
710
21.4.21 14:52

V tomto věku jsem se taky zamilovala. Nebylo to teda přímo, že bych někoho hledala. Ale prostě to přišlo. Vydrželi jsme spolu dokonce šest let. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1849
21.4.21 14:55

Ve 14 jsem si našla takovou tu první velkou lásku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
530
21.4.21 15:09

Já si v 16 našla prvního kluka, teď je to můj manžel a mám s ním 2 dcery, ale v podstatě jsem byla z holek na základce poslední, kdo ještě neměl prvního přítele

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
21.4.21 15:18

ŠvP v 7.tride :srdce: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2245
21.4.21 15:22

Zajímavá otázka - já si pamatuju, že už ve školce jsem měla nápadníka, pak v sedmičce obrovskou lásku a první vážnou v šestnácti. U mých dětí jsem zatím žádné „dětské lásky“ nezaznamenala - kluci 15 a 13 a holčička 11.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4892
21.4.21 15:24

Já se zamilovala už ve školce. :mrgreen: Takže asi tak. :mrgreen: Pak na dovolené, pak na táboře atd. :mrgreen:
Ale prvního kluka na pusinkovani jsem měla v 15. A jako velka láska (pro me) se vším všudy byla v 16. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24177
21.4.21 15:45

Jak se projevuje to, že si už hledá kluka?

Já začínala kluky objevovat okolo 13-14, takový ty první pusy, tanečky na táboře, o letní dovolené kluk ze sousední chatky (na toho si pamatuju dodnes, nastavil mi líbací laťku toho, co se mi líbí :mrgreen: ještě dneska, když si na to vzpomenu, tak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )
První láska v patnácti, když jsem se na lyžáku seznámila s klukem z vedlejší třídy, byli sme spolu asi rok, pak jsem potkala „životního partnera“, se kterým jsem byla dalších dvacet let.
Takže vlastně proč ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 15:48

Ve 14 byla zamilovaná platonicky, do o dost staršího kluka ( šikovný, hudebník, sympatický, rikala jsem si, fajn, dobrý vkus, dobrý kluk..). V čerstvých 15 se seznámila na FB s klukem, 150 km daleko, starší, nedodělaná škola..tak to byl šok a žádné nadšení, spíš obavy. Teď jí bude 16, díky corone a dalším věcem se ten vztah naštěstí nerozvinul příliš. V září jde na intr a učňák, tak jsme zvědaví na další vývoj.
Jinak já jsem byla platonicky od 12 zabouchla do kde koho. Jeden spolužák mě držel dlouho, ale byl stejně starý, takže fakt nula bod. V 16 první kluk, pusa, chození za ruce..pak zas převážně spolužáci, platonicky..od necelých 18 vztah se vším všudy, trval rok a půl.
Na gymplu jsme měli různé případy. Holky co měly od 14 furt někoho, holku co od 16 chodila s klukem a v 26 si ho vzala, holku co celou SŠ kluka neměla, holky co od 18-19 se starším klukem žily..To samé na ZŠ. Pár holek co mělo od 14 vztahy, většinou starší kluci, holky co v 7-9 třídě " chodily" každou chvíli s jiným klukem z jiné třídy ( ale to byly takové krátké platonické záležitosti, posílání valentýnek, ), ale většina do konce zs prožívala jen takové holčičí zamilovani, nic vážného, ani moc fyzického..Tenhle typ vztahu byl obvyklý až tak v 2-3 ročníku na SŠ.

Anonym, kvůli nevlastní dcerce

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 15:51

Já se začala zajímat asi okolo 12, to jsem měla prvního přítele co si pamatuju :mrgreen: na táboře-první pusa, zamilovaný zprávy. Ve 14 jsem začala chodit s manželem :mrgreen: máme dceru - 4,5 roku a ta hrozně miluje jednoho chlapečka ve školce, tak jsem zvědavá jak jí to dlouho vydrží, chlapec to totiž střídá podle toho, kdo je zrovna ve školce a dcera se nechce dělit :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
21.4.21 16:22

Nevím, jak dcera, ale já 100% ve školce, táhlo se to ve škole a bylo to faaakt vážný :D ale vážně. 14-15 je naprosto v pořádku za mě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53452
21.4.21 17:17

V 11r., je to taková ta milá, dětská zamilovanost.
V běžném režimu se potkávají na kroužcích.
Můj muž teda řekl, že ogar téhle vesnice? To snad né. Ale to si zase dělal srandu. Mi se klučina líbí.
Takový sympatický, sportovně nadšený, slušný. Žádný oprašovaný a rozmazlený chlapeček.
Holka má dobrý vkus :mrgreen:.
Když si ho dovede za nějakých 8-10r., tak nemám problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 17:25

U čtrnáctileté ti to přijde brzy? Tak to jsi dost mimo… Já i dcera první „lásky“ ve školce. Na druhém stupni jsem „lovila“ kluky a v 16 jsem v tanečních poznala svého budoucího manžela. Už jsme spolu 22 let.

• Citovat
  • Nahlásit
17972
21.4.21 17:45

Ja popve zaregistrovala kluka, jako ze se mi teda asi libi nekdy ve 14 :think: Pred tim uplny nezajem.
Na druhou stranu, muj prostredni syn ve ctyrech letech prohlasil, ze ma dve pritelkyne. Kdyz jsem se ho ptala proc dve, odpovedel jasne: jedna je hezka a ta druha hodna. :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat