Kdy po oplodnění jste měly pozitivní těhotenský test?

3467
17.5.06 14:46

Kdy po oplodnění jste měly pozitivní těhotenský test?

Malý průzkum testováním… Nemůžu se dočkat druhé /… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11130
17.5.06 14:49

Já jsem testík (raději :wink: ) doma neměla. MS měla přijít 29 DC v sobotu, v pondělí jsem koupila testíky a v úterý 32 DC jsem testovala a byly tam //.

Držím palečky, aby jsi taky objevila //.Jo a měla jsem ten nejobyčejnější Best 2.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2870
17.5.06 14:51

Já měla dvě čárky již týden po oplodnění, tedy týden před očekávanou menstruací… Ale ta druhá čárka byla skutečně mikroskopická :lol: :lol: :lol: A dělala jsem si úplně obyčejný test za dvacku :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1773
17.5.06 14:52

Já měla // test 12.DPO - je v albu Profi snažilek a ten samý den jsem měla úplně negativní test z krve… :lol: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
17.5.06 14:53

já se vždy testovala 1den po očekávané MS a když jsem byla těhu, tak tam byly dvě tlusté čárky. Jednou jsem to nevydržela a testla jsem se 3dny před. Test byl negativní, což mě zklamalo. Počkala jsem si tedy až po té předpokládané MS a byly tam //.
Přeji ti aby tam ty // byly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1405
17.5.06 14:53

Ahojky, ja mela pozitivni tehu test 5 dni pred terminem MS…a to uz jsem je opravdu cekala :-) mela jsem typicke priznaky a premenstruacni syndrom jsem nikdy nemela, takze se tehu nabizelo.
Ale asi jsem spise vyjimka…a je pravda, ze // byly slabounke a po casovem limitu, ale v den MS uz to byly dve dalnice.

Drzim palce, aby to vyslo!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1867
17.5.06 15:01

Ja mela jasne pozitivni test 12 DPO, 25. den cyklu.

Lenulo, kdy budes testovat ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3467
17.5.06 15:08

Hani, já testuji pořád :D Včera ráno byla druhá / slaboulinká, odpoledne žádná, dneska odpoledne taky žádná… Vidím, že Tobě to vyšlo!!! :lol: To je paráda, že? Nějaké těhu příznaky máš? Bolí Tě podbříšek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
17.5.06 15:16

Tak já jsem měla pozitivní test 14 dpo, ale byla ta čárka skoro neviditelná. 16dpo byla už docela silná. Bohužel to skončilo dřív než to pořádně začalo. Ale měla jsem i pěkný příznaky, tak jsem to tak nějak tušila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1867
17.5.06 15:17

Lenulo, tak testuj jenom rano. Zitra :wink: Budu drzet palce :wink:
Mam citlive bradavky a podbrisek me boli nekdy trochu. Min nez pri MS. A docela dost me boli zada. Jinak nemam priznaky zadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3126
17.5.06 15:20

Ahojky,

já měla pozitivní testík 12DPO. Většinou jsem měla luteální fázi krátkou, takže jsem věděla, že pokud nepříjde MS do 12dne po ovulaci, tak budu testovat. A byly tam dvě // ! :wink:
Moc Ti držím palce !
Pokud nevíš přesně na 100%, kdy jsi měla OVU, tak můžeš testovat moc brzo. :wink:

Držím moc palce !

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.06 16:10

já měla při prvním dítku slabě pozitivní test 4.den po vynechání MS tedy 32.DC, 35Dc potvrdila dr z UZV že jsem těhu,ovšem podle velikosti plodu jsem byla 6-7.tt, což znamená,že jsem byla těhu už při předchozí MS a přesto byla čárka na testu v tomto 6-7.tt jen velmi slabě vidět.Nyní jsem testla naivně včera-22DC a samozřejmě nic :?
laura

• Citovat
  • Upravit
4258
18.5.06 21:20

ja mela v den ocekavane MS,slabou druhou carku dalsi den uz silnejsi:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1132
1.6.06 15:31

Ja mela pozitivni test skoro tyden pred ocekavanou MS..... Byl to Clear Blue!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
11.6.06 17:43

To já neměla čárku na testu ani po týdnu, bolesti v podbřišku, po dalším týdnu odeslána do nemocnice, na podezření mimoděložního těhotenství, nízké HCG. :lol:
V z :wink: ávěru vše vpořádku, dnes mám pětiletého kluka. Ahojík držím pěsti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama