Kdy po oplodnění jste měly pozitivní těhotenský test?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
10
21.6.06 20:52

Ja som bola nedočkavá,tak som testovala tri dni pred očakávanou men. No a boli tam // čiarky. Jedna síce ešte slabá,ale bola dobre viditelná.O týždeň už bola riadne hrubá a objavila sa okamžite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
19.7.06 23:34

39. DC ještě nic, další pokus 44. DC už // při 31-denním cyklu. Bylo to napínavý :roll: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
19.7.06 23:45

Ahoj,
Já jsem měla pozitivní test 12den po oplodnění slabé //,16den už dvě pěkné tlustice. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Cvalenka
15.11.09 10:29

28.DC

Zkoušela jsem test předevčírem z ranního čůrání a nic a dnes, poslední, 28. DC taky z ranní moči slabounká 2. čárka. Za 2 dny to zkusím zas a napíšu :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Cvalenka
15.11.09 10:35

29.DC

oprava- dneska mám 29. den :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
8041
18.11.09 13:52

já měla pozitivní test 12 DPO ( byli jsme na IUI )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Cvalenka
18.11.09 14:58

Zítra jdu k doktorovi, aby mi moje mimi potvrdil, držte mi palce :o)

• Citovat
  • Nahlásit
9925
3.6.11 06:22

Ahoj koukám, že tato diskuse je už hodně ale hodně dlouho stará, ale nechci zase zakládat novou. Jsem 29DC včera jsem zkoušela dva testy a z toho na jednom se ukázal duch v časovém intervalu, nedalo mi to tak jsem si dneska udělala další a ukázal se mi opět duch, ale až po časovém intervalu měli jste to některé podobně a přesto jste byli těhu? Možná je ještě brzy, nevím přesně kdy byla ovulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10120
3.6.11 07:08

ahoj, já jsem měla pozitivní test 6. den po oplodnění (slabou čárku)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6926
3.6.11 08:10
Škurpice píše:
ahoj, já jsem měla pozitivní test 6. den po oplodnění (slabou čárku)

A to jsi měla dvojčátka? A byl bezpečně jen jeden sex v měsíci, podle kterýho jsi to určila? Ono to totiž 6. den prý fakt ještě vidět není. :think: Nějakou dobu to musí putovat, zavrtávat se to, vytvářet hcg, pak to taky musí být poznat v moči - ono to chvilku zabere… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3102
3.6.11 08:12

Záleží, jak dlouhý máš cyklus a jak citlivý je ten test. Ono se moc nedoporučuje testovat před zpožděním, já takhle „objevila“ dvě biochemická těhotenství, ta radost ze slabé čárky za to zklamání o týden později vůbec nestojí. Nejlepší je testovat po týdenním zpoždění - když tam něco je, tak je to většinou jasné. Ale sama vím, jak je to těžké vydržet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6926
3.6.11 08:13
marinka5 píše:
Ahoj koukám, že tato diskuse je už hodně ale hodně dlouho stará, ale nechci zase zakládat novou. Jsem 29DC včera jsem zkoušela dva testy a z toho na jednom se ukázal duch v časovém intervalu, nedalo mi to tak jsem si dneska udělala další a ukázal se mi opět duch, ale až po časovém intervalu měli jste to některé podobně a přesto jste byli těhu? Možná je ještě brzy, nevím přesně kdy byla ovulace.

Ahoj, můžeš mít posunutou ovulaci, ještě počkej. Takhle jsem to měla u prvního, zjistila jsem to za hroznou dobu, nervy velký… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4228
3.6.11 08:41

Ahoj ,já měa ducha 10 dpo - večer a mívala jsem 30 denní cykly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10120
3.6.11 09:13
jsem byla po IVF…tak proto vím :lol: a byla dvojčátka, bohužel jedno odešlo cca 6.týden
Davdan píše:
Škurpice píše:
ahoj, já jsem měla pozitivní test 6. den po oplodnění (slabou čárku)
A to jsi měla dvojčátka? A byl bezpečně jen jeden sex v měsíci, podle kterýho jsi to určila? Ono to totiž 6. den prý fakt ještě vidět není. :think: Nějakou dobu to musí putovat, zavrtávat se to, vytvářet hcg, pak to taky musí být poznat v moči - ono to chvilku zabere… :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
697
3.6.11 09:29

tak já to měla jako škurpice - ne teda ivf, ale pozitivní test šestý den.

. Otěhotnění 8 DC (okamžitě po konci ms, nebo lze ještě považovat za poslední den ms) . První duch 14 DC (neboli 6 dnů po oplodnění) . Normální čárka, malinko slabší než testovací 21DC (13 dnů po oplodnění) . v den očekávané MS (26 DC) potvrzení těhu z krve, HCG myslím 160 nebo 180 jednotek, už nevím. Zkrátka né moc, ale šla jsem k dr až 6+6tt, aby bylo srdíčko. (bylo to druhé těhu) a vše ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat