Kdy po OPU dorazí menstruace?

Anonymní
22.4.21 14:44

Kdy po OPU dorazí menstruace?

Absolvovali jsme IVF, 14. den jsem byla na OPU. Kdy mám teď očekávat menstruaci? Prý dorazí v termínu, ale mám cykly klidně 42 dní dlouhé, tak opravdu přijde normálně klidně i po takové době nebo třeba díky punkci dříve? Luteální fázi mám 12 dní, tak může přijít i 12 dní po OPU nebo to v tomto nehraje roli? Kdy dorazila vám?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
115
22.4.21 15:54

Ahoj mně zase doktorka říkala, že po OPU dorazí menstruace dřív a mám za sebou 2.IVF a pokaždý přišla MS tak o 9 dnů dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 16:24

@Maty35 Děkuji za komentář a tvoji zkušenost. Měla jsi OPU také tak nějak kolem toho 14. dne cyklu a dorazila ti tedy cca už nějak za ten týden po punkci?

• Citovat
  • Nahlásit
115
23.4.21 12:04

2× OPU a MS dorazila jednou na čas - 14 dní po OPU a jednou dřív už 10 den. Je pravda, že po prvním odběru jsem užívala utrogestan vaginálně a podruhé orálně ale jestli to na to mělo vliv nevím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.21 10:01

@BUFLY A kolikátý den cyklu jsi byla na OPU a jak dlouhé cykly míváš?

• Citovat
  • Nahlásit
115
25.4.21 11:27
@Anonymní píše:
@Maty35 Děkuji za komentář a tvoji zkušenost. Měla jsi OPU také tak nějak kolem toho 14. dne cyklu a dorazila ti tedy cca už nějak za ten týden po punkci?

Já mám cyklus tak 26-28 dnů, OPU v obouch případech 11 den cyklu, dobře mně reagujou vaječníky, takže folikuli rostou na čas :) A ten týden po OPU menstruace dorazila.
Ale já teda neberu po odběru žadný leky, protože musíme posílat embrýjka na genetiku, takže ET nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
25.4.21 17:34
@Anonymní píše:
@BUFLY A kolikátý den cyklu jsi byla na OPU a jak dlouhé cykly míváš?

já měla první OPU 16 den cyklu a tu druhou tuším 14 den, teď mi to vychází zase na 16. den (jdu zítra) a normální cyklus mám cca 29 dní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat