Kdy po potratu začíná šestinedělí?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.10.21 15:01

Kdy po potratu začíná šestinedělí?

Všem přeji pěkný den,

Měla bych dotaz. Bohužel mi na konci prvního trimestru bylo sděleno, že mám tzv. zamklé těhotenství a byla jsem poslána do nemocnice, kde se to bohužel potvrdilo a plod v tu dobu odpovídal 6tt. Do té doby bylo vše v pořádku. Byl to pro mě šok. Dostala jsem tabletku a byla poslána domů, protože jsem si přála nejít pod narkózu a doktor kvůli velikosti plodu neměl problém vyhovět mému přání. Že mám přijít na kontrolu za 2 týdny. Úplný potrat proběhl však až za 10 dní tablety, což mi až zaskočilo. Za těch 14 dní jsem teda došla na kontrolu, kde mi byla píchla nějaká injekce na dočistění. Za týden od toho mi bylo sděleno, že tam je ještě nějaký miniaturní zbytek, ale že s tím si tělo poradí samo. A včera ráno ze mě něco vyšlo. Ale nebylo mi na té poslední nemocniční kontrole sděleno vůbec nic, jen že po šestinedělí mám zajít ke svému gynekologovi. Kdy ale teda začalo šestinedělí? Po tabletce, když jsem krvácela trochu a čistila se nebo od vypuzení plodu? A jestli je šestinedělí bez zásahu stejné jako šestinedělí po revizi? Anonyma mám kvůli tomu, že tohle považuji za citlivou věc. Děkuji za pochopení a odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
313
26.10.21 16:07

Ahoj, ja jsem prodelala spontanni potrat v 11tt v srpnu a sestinedeli jsem pocitala od dne potratu (vypuzeni plodu a placenty). Taky jsem to brala jako zacatek noveho menstruacniho cyklu a presne po 28 dnech prisla dalsi menstruace. V dalsim cyklu jsme se zacali snazit a pred par dny mi vysel pozitivni test. Tak drzim palce, at to u tebe jde taky tak rychle a at je priste vsechno ok :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat