Kdy po pozitivnim testu na gyndu?

25.3.17 19:16

Kdy po pozitivnim testu na gyndu?

Ahoj, zajímá mě kdy po pozitivním testu na gyndu.. Mám 2 dny opozdo a // na testu jsem 12DPO (cyklus mám 26dni přesně na den) jen bych na gyndu ráda co nejdřív bojím se po 2 potratech aby to nedopadlo stejně jen nevím zda má smysl třeba ve středu si tam zajít.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

110
25.3.17 19:18

@Jančulka20
Já bych tam zavolala a zeptala se :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 19:21

@Lucie.vod ja nechci aby mě objednala třeba až za 3 týdny :D to bych nevydržela :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
25.3.17 19:22

Po 2 potratoch by som si tiež zavolala, možno bude chcieť doktor nasadiť lieky na udržanie tehotenstva. Držím palce :kytka:
Za normálnych okolností mi príde rozumné ísť 7+tt, aby už bolo vidieť srdiečko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1723
25.3.17 19:23

Potratu brzkou návštěvou lékaře nezabráníš, naopak se budeš stresovat, pokud např. ještě nebude nic vidět nebo nebude vidět srdíčko, šla bych až kolem 9. týdne, tam už bude jasně vidět, zda těhotenství prosperuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1677
25.3.17 19:28

Já jsem šla také po dvouch potratech na kontrolu až v 7tt aby už bylo srdíčko, pokud to těhotenství nemá dopadnout tak ti dřívější kontrola a léky stejně nepomůžou. Ale urco zavolej a domluv se s vlastním doktorem a aspoň utrogestan ti určitě napíše

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 19:29

Tak asi tam radši zajedu v týdnu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5352
25.3.17 19:41

@Jančulka20 Prvně gratuluji :dance: Za druhé, pokud nejde o speciální případ, tak s tím dr. stejně nic nezmůže, pokud to nemá dopadnout a za třetí, prostě tam zavolej a oni tě podle svých pravidel objednají. U mé dr. dříve než sedmý týden neobjednají, protože to nemá smysl a to jsem se mohla stavět na hlavu. Jinak přeji ať je to v pořádku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1412
25.3.17 19:51

Já měla v prosinci ZT, teď jsem tehotna znovu a objednal me uz 5+3 a nasadil utrogestan. Další kontrola až za 3 týdny aby bylo jasné, že je vše v pořádku, nebo ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
25.3.17 20:00

@Jančulka20
Pokud ji zmíňíš že jsi po dvouch potratech a oni to budou chtít nějak ošetřit asi ti najdou termín dřív. Pokud nic udělat nemůžou, stejně budeš muset počkat. Ale chápu tvé nervy. Ale věř, že už vše bude dobré. Víra je to nejdůležitější. A i tvou podporu i viru tvé miminko potřebuje :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.17 20:03

Ja mela v prosinci taky zt a jsem objednana na 6+4. Driv to pry nema cenu. Minule jsem mela opozdenou ovulaci, nic nebylo videt a ten tejden cekani na srdecni frekvenci byl desnej.

• Nahlásit
  • Citovat
25.3.17 20:04

Dřív jak v 7tt+ to nemá smysl. Aspoň už uvidíš srdíčko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 20:15

Dřív jak v 7tt to moc nemá smysl. Radši si tam zavolej ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.17 20:16

Ja to ted resila, a byla jsem 6+0 a byl videt vacek, takze mam dojit za dva tydny, a budu doufat, ze bude srdce. U prvniho jsem byla az v 9TT a vubec nechapu, jak jsem to vydrzela. Ja hlavne chtela vedet, zda je v deloze a je vse ok. Ted mi byva vic blbe, nez u prvniho
Anonym - zatim je to tajne :)

• Nahlásit
  • Citovat
25.3.17 20:49

Děkuji holky :kytka: v pondělí tam zavolám a domluvim se co a jak :) Děkuji za rady :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama