Kdy po registraci termin ockovani

404
27.5.21 12:32

Kdy po registraci termin ockovani

Jsem od vcera zaregistrovana na ockovani proti covidu. Kdy asi muzu cekat moznost vyberu terminu? Vim ze zalezi na miste ockovani, ale jake jsou vase zkusenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2036
27.5.21 12:33

Manžel šel za dva dny po registraci, mamka hned druhý den. Já se kvůli antibiotikumuzu očkovat až za 14 dní, takže těch 14 dní s registrací počkám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
924
27.5.21 12:37

Taky čekám…koukala jsem na stránky mého vybraného očkovacího centra a čeká nás na termín asi 680. Registrovala jsem se včera tak počítám (podle zkušenosti v okolí) že tak zítra by se mohli ozvat s PIN2. Ale jsem nervozní potřebovala bych termín co nejdřív.
Manžel se registroval na tom samém místě dříve a termín měl hned za dva dny, ozvali se následující den po registraci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4421
27.5.21 12:45

Registrovala jsem se včera, o půlnoci mi přišla už sms, ale termín jsem řešila až dneska… jdu 8.6.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4100
27.5.21 12:46
@eva.pass píše:
Jsem od vcera zaregistrovana na ockovani proti covidu. Kdy asi muzu cekat moznost vyberu terminu? Vim ze zalezi na miste ockovani, ale jake jsou vase zkusenosti?

Ahoj, já se jeden den registrovala, druhý den ráno mi přišel PIN2 a nejbližší termín jsem měla za 14 dní u nás v nemocnici, tak jsem se na něj zaregistrovala hned, teď čekám na druhou dávku. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
27.5.21 12:53

Taky jsem se registrovala včera, a stale cekam..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17780
27.5.21 12:53

Je to centrum od centra. Mě pin2 přišel tak do dvou hodin od registrace, volné termíny za týden od registrace/dojít pinu2

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3386
27.5.21 13:00

Taky zatím čekám, registrovala jsem se hned po půlnoci 26.Počkám do zítřejšího večera a kdyžtak se přehlásím na jiné očkovací místo, do velkokapacitního centra, potřebujeme být naočkování příští týden, kvůli druhé dávce, aby nám nevyšla do dovolené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2928
27.5.21 13:12

Registrovala jsem se minulé pondělí v menší nemocnici, ale do pátku nic nepřišlo, tak jsem se v pátek přeregistrovala do větší nemocnice v krajským městě. V úterý mi ale vyšlo přes kolegyni očkování u praktického lékaře, ve městě, kousek co pracuju, tak jsem už napíchnutá :mrgreen: Do úterka mi druhý PIN nepřišel a registraci jsem zrušila. A když kouknu na stránku tý nemocnice, ve které jsem se registrovala poprvé, tak děs, termíny až někdy v druhé půlce června. V čekárně, když jsem čekala na vakcínu, si právě jedna paní stěžovala, že sice dostali PIN2, ale termín na výběr až někdy kolem 17.6. A to byla ta skupina věkově nade mnou. No, já jdu už 22.6. na druhou dávku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
444
27.5.21 13:13

Já jsem se registrovala včera a zatím nepřišlo nic.Taky čekám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6997
27.5.21 13:13

U nás to trvalo déle. v pondělí večer registrace, PIN 2 přišel až v pátek, ale termíny hned od toho dne. Šla jsem pak na 1. dávku v uterý.
Takže fakt záleží kolik lidí to stihlo před tebou a ještě to jde podle data narození. POdle mne. Koukni se na stránky toho odběrového místa co jsi si vybrala, kolik tam čeká lidí - tak u píší za jak dlouho asi přijde ta sms v průměru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
924
27.5.21 13:17

@Verurizeckova Prosím a jaký kraj nebo město přibližně jste? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4421
27.5.21 13:20

@kruel jsem z Prahy a registrovala jsem se do O2 Universum… měli termíny i dříve, ale druhy termín, který dostaneš k tomu rovnou, se nám kryl s dovolenou v červenci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31836
27.5.21 13:23

V pondělí ráno registrace, za 24 hodin PIN 2 a termíny na výběr od středy do soboty. Příbram

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.21 13:40

Já jsem se registrovala z nedělě na pondělí v noci. Zatím nic. Co jsem koukala, tak je tu u nás registrováno přes 3000 lidí a denně dělají max 400 ( to ještě musím brát v potaz, že tam jdou lidi na druhé očkování). Asi se přeregistruji do jiného města.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat