Kdy po revizi se vám podařilo otěhotnět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
stepankad
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.13 17:49
kdy po revizi se vam podarilo otehotnet?

Ahoj holky, 20.12. 2012 jsem po 8 mesicich snazeni byla v 11tt na revizi pro zamlkle tehotenstvi. od unora beru utrogestan a uz asi rok kyselinu listovou, ale stale se nam nepodarilo. kazdy rikal ze je ted pohnojeno a ze otehotnim ani nebudu vedet jak, ale porad nic…dokonce ten utrogestan by mel pry srovnat i MS a to me teda nerovna. mam cykly uplne stejne jako nez jsem to zacla brat - nekdy 28 dni, nekdy treba jako ted 36 dni. a muj dotaz - za jak dlopuho se vam po revizi podarilo otehotnet? snazila jsem se v diskuzich hledat podobny dotaz a nasla jen to ze spousta holek otehotnela jeste v sestinedeli, a dalsi cast po 3 mesicich…tak nevim jestli je v poradku ze ja tehotna stale nejsem.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Tanulkaa
Závislačka 2502 příspěvků 27.06.13 17:54

@stepankad Ahoj, ja otehotnela (zrovna dnes jsem mela pozitivni test :D) po roce a pul od revize. Ta byla 16.1.2012, je pravda, ze jsme to nekdy docela flakali, ale nam to trvalo opravdu dlouho. Snad budes mit vetsi stesti ;).

Krkael
Generální žvanilka 21860 příspěvků 27.06.13 17:55

Tak jak sji četla, jedna otěhotněla v 6N, další dva měsíce po… Jestli je s tebou vše v pořádku nebo by měl vědět tvůj Dr… Dělal ti nějaký další vyšetření?? Pokud jsi otěhotněla předtím přirozeně, asi s tím nikdo nic moc dělat nebude, ale nevím no :nevim:

stepankad
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.13 18:01
@Tanulkaa píše:
@stepankad Ahoj, ja otehotnela (zrovna dnes jsem mela pozitivni test :D) po roce a pul od revize. Ta byla 16.1.2012, je pravda, ze jsme to nekdy docela flakali, ale nam to trvalo opravdu dlouho. Snad budes mit vetsi stesti ;).

jeee, tak to ti moc gratuluju adrzim palecky…ale doufam ze nam to tak dlouho trvat nebude…to bych se asi uz fakt zcvokla:) uz tenhle mesic jsem byla dost na prasky kdyz to prislo, uz jsem byla skoro presvedcena ze se podarilo…navic kazdy vedel ze jsem tehotna, protoze jsem mel jit uz na neschopenku, takze ted vecny dotazy jestli jako uz…docela stresujici…

fiona313
Echt Kelišová 9265 příspěvků 27.06.13 18:07

@stepankad Ahoj, já jsem otěhotněla po první revizi 4 měsíce po a po druhé revizi po roce. Hodně při otěhotnění dělá psychika. Takže se zkus odpoutat od snažení, i když to jde jen těžko. Raději si počkej na zdravé miminko.

stepankad
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.13 18:07
@Seizdra píše:
Tak jak sji četla, jedna otěhotněla v 6N, další dva měsíce po… Jestli je s tebou vše v pořádku nebo by měl vědět tvůj Dr… Dělal ti nějaký další vyšetření?? Pokud jsi otěhotněla předtím přirozeně, asi s tím nikdo nic moc dělat nebude, ale nevím no :nevim:

no prave ze jsem tady cetla jak vsichni otehotneli okamzite…prijde mi ten utros mozna dokonce i na prd. jinak zadny specialni vysetreni mi nedelal, jen stihnul nektery v tom tehotenstvi a pak mikrobiologicky ten plod…jo a pak vlastne jeste testy na nejaky infekce kde zjistil ze jsem prodelala kdysi nejakou infekci, kterou jsem presla( na netu jsem cetla ze to ma cosi spolecneho s oparama - a na ty ja jsem opravduhodne nachylna) a za mam snnizene protilatky proti listerioze - ale rekl ze ty vysledky jsou naprosto normalni, ze to tak ma kazdej a neni duvod abych kvuli tomu potracela. jinak se pry dalsi vysetreni nedelaji, protoze kdyz se to stane jednou, dvakrat, tak se to bere jako nahoda.

Aspera
Generální žvanilka 22100 příspěvků 27.06.13 18:08

@stepankad já jsem otěhotněla po revizi po 6 měsících. To nevydařené těhu se nám povedlo druhý cyklus.

stepankad
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.13 18:10
@fiona313 píše:
@stepankad Ahoj, já jsem otěhotněla po první revizi 4 měsíce po a po druhé revizi po roce. Hodně při otěhotnění dělá psychika. Takže se zkus odpoutat od snažení, i když to jde jen těžko. Raději si počkej na zdravé miminko.

vim ze dela hodne psychika, ale je fakt tezke na tonemyslet, ale snazim se, jen me to takhle obcas prepadne.:)

stepankad
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.13 18:11
@Aspera píše:
@stepankad já jsem otěhotněla po revizi po 6 měsících. To nevydařené těhu se nám povedlo druhý cyklus.

tak 6 mesicu by bylo fajne, to by bylo ted:)

Aspera
Generální žvanilka 22100 příspěvků 27.06.13 18:14

@stepankad jojo to bys měla akorát, přeju ať se zadaří co nejdřív a hlavně bez problémů až do konce.

eržule
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 27.06.13 18:14

Ahoj, já poprvé otěhotněla po 14ti měsících snažení v prosinci 2012, v únoru proběhla revize. Otěhotněla jsem po čtyřech měsících teď v červnu, ale včera jsem bohužel opět potratila, tentokrát bez revize. Držím palce.

NatalieII
Ukecaná baba ;) 2258 příspěvků 27.06.13 18:14

Já otěhotněla po 1 MS od revize. Přeji, aby se to i Vám brzo povedlo :kytka:

Příspěvek upraven 27.06.13 v 18:17

stepankad
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.13 18:16
@Aspera píše:
@stepankad jojo to bys měla akorát, přeju ať se zadaří co nejdřív a hlavně bez problémů až do konce.

dekuju:)

fiona313
Echt Kelišová 9265 příspěvků 27.06.13 18:16

@stepankad Ber to tak, že když se ti to stalo jednou, tak to opravdu je náhoda. Miminko asi nebylo zdravé. Když jsem byla na třídním srazu, tak jsem zjistila, že touhle smutnou záležitostí prošla snad většina mých spolužaček. A děti mají i několik. Pokud by se ale zamlklé těhotenství opakovalo, tak si vydupej genetiku, hematologii a imunologii. Nebo bych rovnou navštívila CAR, tam jsou na to kovaní a ví, co mají dělat. Od svého gynekologa žádanku mít nemusíš. Ale zatím počkej, vždycky je lepší miminko počít normální cestou. Mám za sebou 2×IVF a 1×IUI a ty dávky hormonů jsou docela pecka a stály mě 30 kg navíc na váze. Tělo ví co dělá. Zatím bych se s dr. pokusila domluvit, jestli by ti nezkontrolovala, jestli máš ovulaci.

stepankad
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.13 18:17
@eržule píše:
Ahoj, já poprvé otěhotněla po 14ti měsících snažení v prosinci 2012, v únoru proběhla revize. Otěhotněla jsem po čtyřech měsících teď v červnu, ale včera jsem bohužel opět potratila, tentokrát bez revize. Držím palce.

tak to me moc mrzi, drzim ti palce at uz se ti ted jen dari…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama