Reklama

Kdy poprvé mimi na utz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

brambule
Kecalka 390 příspěvků 01.06.09 16:36
Kdy poprvé mimi na utz

Zdravím holky, byla jsem u doktora podle mých výpočtů v 5+2tt. ale na utz nic neviděl…znova jdu v pátek..tak mě napadlo, kdy poprvé jste vaše drobečky viděly na utz vy? Rozumím tomu, že to může být u každého jinak a tak, spíš mě to zajímá…taková malá anketka :lol:

Děkuji moc za odpovědi předem

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

fragola
Generální žvanilka 24787 příspěvků 01.06.09 16:40

Ahoj, min. týden jsem byla u gynekologa, byl vidět „flíček“, těhotenství odhadoval gynekolog na 4-5tt.
U předešlých těhu tomu bylo podobně. Ale myslím, že u tebe ještě není nic ztraceno…Držím pěsti, ať v pátek dobře dopadneš. Ahoj, M.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34046 příspěvků 01.06.09 16:48

gestacni vacek a embryonalni pol bez srdicka byl 5+4 TT

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 01.06.09 16:55

Můj gynekolog si zve na první ultrazvuk až tak na sedmý týden. Minule ani v 6+4 ještě nebilo srdíčko, ale vidět už bylo. Ono taky dost záleží, jaký má doktor UZ. Při prvním těhu jsem šla na UZ dřív, protože mě trochu bolelo břicho, tak mě radši vzal hned. To bylo v 5+4 a už viděl mimi v děloze.

stazka
Kelišová 5515 příspěvků 01.06.09 16:57

gestacni vacek bez srdecni akce ve 4+6, pri prvnim tehu jsem byla poprve cca 7tt, to z bylo hned i se srdecni akci

Judita74
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 01.06.09 17:11

v 6+1 TT,byl vidět gestační váček i srdíčko tlouklo

Judycum
Kelišová 5009 příspěvků 01.06.09 17:53

Pokaždé dlouho, záleží na délce cyklu, ovulaci a tedy skutečné době početí…takže jsem tak brzy radši nikam nechodila, i na srdíčko jsem si musela počkat až skoro do 9tt…

Galadwen
Kecalka 381 příspěvků 01.06.09 22:05

Na konci 6. týdne bylo vidět embryjko bez srdeční akce, o týden později i srdíčko. Pak se ale ukázalo, že těhotenství je mladší. Nejlepší je jít na ultrazvuk prý nejméně 14 dní po vynechání MS, neuškodí, když půjdeš až v 7. týdnu.
Se Zuzkou jsem byla prvně až ve 12. (ve skutečnosti 11. týdnu).

kamiŠ
Generální žvanilka 23782 příspěvků 01.06.09 22:08

6+0 a 6+2 a pokaždé bylo už i srdíčko :-)

harpyje
Extra třída :D 10668 příspěvků 01.06.09 23:07

takhle brzo nebylo videt nic, ani ťuk
A jestli ma tvuj gynekolog starší či horší ultrazvuk, tak tam prostě jeste nic nevidí, i kdyz na lepším by už treba viděl :-)

kitty25
Neúnavná pisatelka 16051 příspěvků 02.06.09 07:45

já byla poprvé v šestém týdnu, váček byl vidět, srdíčko ne.
teď jsem byla 6+ a bylo vidět i srdíčko, tak klid, všechno bude. držím palce

záleží také na kvalitě utz, který doktor má

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 02.06.09 08:28

Byla jsem na prvnim UTZ v 6tt+4 a bylo uz i srdicko.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 15.06.09 09:39

Ahoj holky. Dneska jsem se objednávala na první UZ v těhu (teda předpokládám, že jsem těhu, „potvrzené“ to mám zatím jen několika těhu testy). Jsem objednaná až na 3.7. (to bych měla být 7+6), myslíte, že se nemusím bát, že bude pozdě? Obavy mám především z mimoděložního těhotenství. Díky za každou reakci.

luli
Ukecaná baba ;) 1160 příspěvků 15.06.09 10:03

Ahoj,
pri prvom tehu gestacni vacek 4+nieco, bez srdiecka,
v druhom tehu som bola na uzv tiez 4+nieco a nebolo vidiet nic a potom som bola az 7+nieco a bolo vidiet aj srdiecko. Ale zalezi aj od kvality ultrazvuku.

ssmile
Kecalka 127 příspěvků 16.06.09 09:08

ahojik taky sem byla poprvé kolem 5 tt a taky nic neviděl. a šla sem tam až za měsíc tak nevim.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >