Kdy poslete zpet deti do skolky?

19226
22.11.20 15:36

Kdy poslete zpet deti do skolky?

Dobry den, dotaz smeruji na ty, kteri nechali doma deti kvuli strachu z covidu. Kdy mate v planu poslat deti zpet do skolky? Co pro vas bude ten meznik, ze uz ano? Predem dekuji za odpoved.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.11.20 15:37

Tak by mne zajímalo. Jsem tehotna, mam antifosfolipidovy syndrom. V prosinci jdu na testy na lupus a syn je předškolák.

• Citovat
  • Nahlásit
3938
22.11.20 15:38

Syn byl měsíc doma a od zítra už půjde..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
750
22.11.20 15:43

Zítra, byl doma 5tydnu. Uvidíme, jak to bude dál. Předpokládám, že ho asi pak stáhnu leddn/únor, pokud MS nezavre sama. Jo a mezníkem pro mne bylo to, že oba s mužem děláme na plný úvazek, hlídání žádný a mně nyní přibyly online školeni.

Příspěvek upraven 22.11.20 v 16:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3699
22.11.20 15:44

Já mám středně těžké astma a rodiče mám extra rizikový. Jak na mě děti plivnou ty svoje dětský soplíčky, jsem vyřazená z provozu na měsíc i déle. Pokud to mám chytit, chci to chytit zdravá a ne, když budu zrovna dýchavičná z těch jejich rýmiček…
Takže asi půjdou až na jaře.
Jestli to prodělám dřív, půjdou dřív.
Nebo po očkování - rodiče nechám naočkovat stopro u sebe váhám, ale asi do toho půjdu taky.
Ale jako - asi mi z nich už brzo hrábne… :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Je to fakt náročný letos…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1014
22.11.20 15:46

Náš starší chodi pořád. Od září skolka jede a vse je ok. Tim chci říct, ze tam neměli ani zadnej pripad, nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22234
22.11.20 15:50

@Cuddy :mrgreen: můj šel první den 16.11, 17.11 volali, že byl s pozivní osobou.
Dnes čekáme výsledek testu, byl rano.

Predpokládám, že bude negativní, protože nám nikomu nic není, ale i tak jsem rozhodla, že půjde až v lednu.

Odmítám si zkazit Vánoce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 15:58

Ja jsem nechala doma se zavrenim škol, pak jsme byly v karanteně, takže nakonec cca měsíc, teď od poloviny listopadu chodí normálně ;)

• Citovat
  • Nahlásit
5474
22.11.20 16:14

Naše dcera byla doma teď 3 týdny, z důvodu zavření školky, jinak chodí normálně a zítra už zase jde..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 16:16

Syna musím dát zítra. Radost z toho nemám. Bydlíme s babičkou, co je riziková. Navíc on sám je často nemocný.
Je předškolák, školka jede, ale já jsem už od středy zpátky v práci (učím ve škole).
Syn prohlásil: „To mě jako pošleš klidně nakazit?“ :lol:
Další týden půjde i starší syn, tak to je už pak jedno. Školka už byla od září několikrát zavřená a děti na testech.
Kdybych byla doma, tak bych ho klidně nechala doma do Vánoc i déle. Na školce neshledávám nic tak výjimečného a nepostradatelného, aby tam děti tak nutně musely chodit.

• Citovat
  • Nahlásit
6347
22.11.20 16:25

Šel teď ve středu, ale u nás to nebylo kvůli strachu z Covid, ale tím že se blížil termín návštěvy očaře a nechtěla jsem riskovat karanténu, když jsme měli štěstí a objednali nás (mě a syna) už za tři měsíce. Jinak se čeká minimálně půl roku, ale někdo jim vypadl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2984
22.11.20 16:26

Děti máme doma celý listopad kvuli apelu provozovatele. Zitra jdou do školky, protože jedou uz v normalnim režimu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1508
22.11.20 16:27

Syn byl doma cca mesic a sel ted ve ctvrtek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1784
22.11.20 16:31

Teď na podzim chodil pořád. Krom doby, kdy jsme ten koronavir měli :think: Kde jsme ho chytili je nám ale záhadou ;) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8570
22.11.20 16:33

Dcera je doma asi mesic. Nebojim se covidu, ale snazim se byt nejak spolecensky zodpovedna a udelat neco navic. Ale myslim, ze od prosince asi pujde, jinak mi z nich doma hrabne uz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama