Kdy pozná doktor těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Míša1996
Nováček 1 příspěvek 14.01.19 20:41
Kdy pozná doktor těhotenství?

Ahoj všichni.
Je to měsíc a půl co jsem přišla o miminko. Naší Natálce ve 20 tt objevili srdeční vadu. Měla jen půlku srdíčka, řešili jsme s lékaři zda to bude operovatelné nebo ne. Odebrali mi plodovou vodu na různé testy, jenže jedno z rizik je ze voda odteče a to se mi také stalo. Už se nedalo nic dělat malá se přestala vyvíjet a už ji u mě v bříšku nebylo dobře. Ve 22 tt mi vyvolali porod, trvalo to 5 dní, bylo to těch nejhorších 5 dní co jsem kdy zažila. Bylo to první těhotenství o které jsme se snažili skoro rok a proto i přes rady lékařů že se máme pokoušet nejdřív až za tři měsíce jsme se rozhodli nečekat a začali jsme 2 týdny po přerušení, takže ještě v šestinedělí. První MS už proběhla zhruba před týdnem. Jsou to asi 4 dny co se mi hrozně zvětšili prsa a bradavky i ztmavli, začínají mi slabé bolesti v podbřišku a jsem hrozně učůraná. Všechno úplně stejné jako při prvním miminku. Dnes jsem si udělala test ale vyšel negativní. Nevím teď jestli si to všechno nenutim psychicky (ale jak bych si zvětšila psychikou prsa) nebo jestli jsem znovu těhotná a test to prostě ještě nepoznal. U Natálky na to gynekolog přišel v 6 týdnu. Chci se vás zkušenějších žen, maminek tedy zeptat zda nevíte kdy to lékař pozná. Jestli se nám zadařilo a jsem třeba ve 2tt jestli už by na ultrazvuku bylo něco vidět. Moc vám děkuji za odpovědi.

Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 44663 příspěvků 14.01.19 20:45

Pokud je hodně velké štěstí, hodně dobrý ultrazvuk a hodně zkušený doktor, tak cca 3 týdny po (jisté!) ovulaci může být v děloze vidět miniaturní pármm černý flek. Bude to ale až dost dlouho poté, co se ukáže pozitivní test.

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 7587 příspěvků 14.01.19 20:45

@Míša1996 ve 2tt tak probíhá ovulace, to fakt nepozná nikdo. Zhruba v termínu MS to pozná dr z krevních testů (to je tak 4tt) v 6tt bude něco málo i vidět na utz.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 20:45

U mě to šlo vidět kdyz jsem byla 4+6 :)

Kukacka123
Závislačka 3060 příspěvků 14.01.19 20:49

@Míša1996 moc me mrzi, co se vam stalo :hug: jinak na utz cca od hodnoty hCG 1000. A kazda jsme jina a hCG roste jinak…ale muzes na krev ;) tam je to brano jako pozitivni od 10 jednotek tusim…ale zacatky jsou proste bud a nebo :nevim: ja treba mela krasne // a po tydnu zpozdeni dosla MS :nevim: tak at se brzy zadari :kytka: jinak ja byla ve 4+5tt u dr jednou (po potratu) a videla v deloze vacek :srdce:

lachtanice86
Kelišová 7143 příspěvků 14.01.19 20:53

@Míša1996 tak si zajdi na krev jako samoplatce.

Uživatel je onlineJana206
Nadpozemská drbna 26850 příspěvků 14.01.19 21:06

U mě to dr. poznal podle utz na konci cyklu. Byla jsem tam tenkrat ale na pravidelne kontrole cyst,ne k vůli tomu. Rekl mi tenkrát,ze se nemám moc radovat,v této fázi je to ještě nejisté a může to dopadnout vselijak. Objednal mě za tři týdny.Zvlášť,kdyz jsem mela velkou cystu. Dopadlo to dobře,dceři je deset.

Uživatel je onlineJana206
Nadpozemská drbna 26850 příspěvků 14.01.19 21:10

Náš dr ze zacatku,pokud nemá podezření na neco patologickeho,testy nedělá. Ze to ale nemusí dopadnout,jsem si taky zazila o pár let později. Krásné // v termínu a za 14 dní potom MS.

Podle mě nemá cenu lítat na krev a počítat jednotky. Je to prostě bud a nebo.

Držím pěsti,ať se brzy zadari :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >