Kdy přejde citlivost na pachy?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
73
4.1.22 21:13

Kdy prejde citlivost na pachy?

Ahoj holky, vsude ctu ze prechazeji nevolnosti 1. Trimestrem.. coz u me uz celkem přešli, uz mi nebývá tak zle jako na začátku, ale víc mě trápí ta citlivost na pachy.. z jakéhokoliv pachu téměř me hned natahuje a je to dost nepříjemné. Vadí mi i pach partnera (nesmrdi ale pokud to neni cerstvy vzduch tak mi smrdi vše 😀) a uz je to dost neprijemne jak pro me tak i pro něj.. tak by me zajimalo kdy vás to tak přešlo? Momentálně jsem 13+3tt.. dekuji za odpovědi 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24
4.1.22 21:56

Ahoj, u kazde je to jine. Me to postupne prechazi ted (zacinam 12 tt). Drzim palce, at mas taky brzo klid, je to fakt neprijemny. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
487
4.1.22 22:20

Určité pachy jsem nemohla cítit až do konce těhotenství, a nebo mi vadí do teď. Měli jsme oblíbený lokál, kam jsme chodili na burgery, ale už jsem tam víc jak tři roky nebyla. Pořád mi to smrdí :?
Myslím, že tohle je opravdu hrozně individuální. Snad se to brzy zlepší :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12504
4.1.22 22:36

Me „pomohl“ až covid, ale to nedoporucuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
5.1.22 14:12

Tak já jsem už v 8. měsíci a také stále čekám, kdy se to alespoň zlepší :P :lol: Do 4. měsíce to byla nevolnost a zvracení, potom nevolnost ustala a už jen něco cítím a rovnou zvracím :lol: :lol: :lol: Snad se to vrátí do normálu hned po porodu, nejsem schopná ani vyčistit dřez druhý den po zanechání jednoho plechu v dřezu :roll: Nevím, jak bych potom měnila malému plinky, kdyby mi to mělo zůstat :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
5.1.22 14:15

Do ledničky jsem byla ráno schopná se podívat tak kolem 15.tt, parfémy mi vadí doteď (37.tt).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat