Kdy přestaneme nosit roušky?

Napsat příspěvek
12911
25.3.20 23:33
@J_Doe píše:
Jj, takovy ten srabacky humor, kdy muzes byt za hvezdu, at to clovek pochopi tak nebo onak - ten uplne miluji, fakt. :roll:

Cože?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12911
25.3.20 23:35
@Janli píše:
Neber se tak vážně… :kytka:

Trocha osvěty
https://youtu.be/h8dVtfiCM6k

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
862
25.3.20 23:40

Co ti chudáci zdravotníci, kuchaři a další profese, kde je horko jen když se otočím. Nevím, vidím to až do léta, tak červen :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13578
25.3.20 23:47

@korneli ono je to hodně o zvyku. Moje švagrová lékařka nosí roušku pořád.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13578
25.3.20 23:48
@MartinaIrena píše:
Cože?

Porucha není na tvém přijímači…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12911
26.3.20 07:39
@Janli píše:
Porucha není na tvém přijímači…

Neboj, ani na tvém :jazyk: sestro

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3748
26.3.20 08:14
@Janli píše:
Neber se tak vážně… :kytka:

Ty taky! :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84581
26.3.20 08:18

Roušku budemenosit do té doby, dokud bude potřeba  ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2804
26.3.20 09:08

@Janli docela hezký optimistický pohled :mrgreen: ale docedeš si představit, jak v létě bude svítit sluníčko, jak pak budem vypadat? Dolní půlka obličeje bílá, horní opálená :mrgreen: snad se to za dva měsíce zlepší.
@J_Doe čersvý vzduch je důležitý, a nestačí na to jen otevřít okno, to je pravda. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2804
26.3.20 09:15

@korneli tak lékaři ty roušky nosí dost často, tak nějak do toho šli, stouto profesí. Ikdyž to teď budou mít mnohem častěji, a nebude to pro ně tak normální jako jindy, tak chápu že normální lidi stím mohou mít větší problém.
Jinak já jedno léto dělala v huindai, a tam se na několika halách, třeba na lakovně nosí overal, síťka na vlasech a respirátor na prach. V tom to byl masakr být celý den..těch prací kde se normálně nosí něco přes pusu bude asi víc. Třeba i v potravinářském průmyslu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13578
26.3.20 09:34

@Pennya lepší bílá držka než zápal plic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
517
26.3.20 09:59

Ze začátku bylo utrpení být v tom 8 hodin na brigádě. Ještě když jsem přišla z mrazáku, otevřela pec a ten vařící vzduch se na mě vyrhnul. To bylo dost nepříjemné. Teď už mi to tolik nevadí, samozřejmě se těším až budu moci být bez nich, ale zvyknout se dá na vše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 11:41

Mě to vadilo ze začatku, byla jsem proti nošení roušky, ale pokutu nemíním riskovat, takže roušku nosím. Nikdy by mě nenapadlo že existuje tolik nádherných látek :-)
A protože nám byli jako prvním zrušené zkoušky (zkoušky nesouvisí se sš, vš) tak jsem si zanadávala, ale už dopředu počítám že ke zkouškám půjdeme v rouškách tak jsem si našla takovou, která mi sedí k uniformě. A beru to pozitivně :-) :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
2580
26.3.20 16:31

Ja jsem proti rouškám do přįrody a po venku kde nikdo neni je to kravina nosim jen do obchodu. Rozumim že zdravotnici a prodavacky je mit musi jsem smirena s nošenim v uzavrenych prostorech ale na prochazce podel reky je to kravina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4265
26.3.20 16:51

Podle me tak za dva měsíce. Toto je něco, co mě trápí nejméně. Jsme na to zvykla z Japonska.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama