Kdy přestanu nesnášet partnerku svého ex

Anonymní
10.4.21 10:37

Kdy prestanu nesnaset partnerku sveho ex

Ahoj vsem, omlouvam se za anonym, vim, ze to tu nemate radi, ale, clovek nikdy nevi. Muj ex si jeste v manzelstvi zacal s moji byvalou kamaradkou. Tahli to spolu nekolik mesicu, mozna, vic, jak rok, zacal byt podrazdeny na me a deti, stale nam neco vycital, zacaly mizet nase spolecne penize a ja nechapala, proc. Ted uz vim, ze jsme jim stali v ceste a proto si to na nas vyleval. Nakonec to prasklo, chtel s ni a jejimi detmi zit, tak šel. Nase deti absolutne odsunul a nemuzou mu to zapomenout. Ignoroval moje zpravy, ktere se tykaji deti, platil alimenty se zpozdenim a oba me pomlouvali po sirokem okoli, aby se, nevim, nejak ocistili, zvlast, kdyz nextka je silne verici. Po 2 letech si na deti vzpomnel a nechapal, proc ho nechteji. Dal me k soudu, ze nedokazu detem naridit, aby sly k nemu, ale jsou v pubertre a zklamane z jeho nezajmu. Soudkyne mu vysvetlila, ze nemuzou deti nutit nasilim, ze to on se musi snazit, aby ho deti mely rady. Rikal, ze se nebude nikde ztrapnovat. Jsem typicky stir, tzn. KDYZ me nebo detem nekdo ublizi, nedokazu odpustit. Nemuzu se s nimi bavit, nejde to, musim se hodne premahat a dusi me to. Pokud by se ex se mniu rozesel dustojne, bez pomluv, o deti se zajimal, tak vim, ze bych casem odpustila, ale, napachali po rozchodu tolik zla, postvali na me právníka, abych prodala dum, ktery mi darovali rodice, maminku dala do domova a jim polovinu, to se neda zapomenout. Detem odmital prispet na krouzky, doucovani angliny a pak dcera prisla s tim, ze ta jejich nejmladsi chodi na doucovani anglictiny, kam chtela i ona. Je toho vice a ja proste nemuzu zapomenout.Jeho rodice se o deti prestali uplne zajimat. Kdyz ji potkam, svira se mi srdce a ty pocity,,, Stejne tak jeho. Kdyz je delsi dobu nevidim, tak jsem v pohode, ale, jsme male mesto, tak obcas na ne narazim. Kdyz jdeme nakupovat s detmi, tak chteji do vedlejsich mest, ne, do toho naseho. Detem se snazim davat hodne lasky, stale je objimam, je mi moc lito, ze jsem jim nemohla dat dobreho tatu, ktereho by si zaslouzily. Jsou to uz 3 roky, prejde to? Jak vam dlouho trvalo, nez jste se normalne zacaly bavit s nextkou? Z okoli slysim, ze tak 6 let

Příspěvek upraven 10.04.21 v 10:45

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
635
10.4.21 10:41

Za to jak on se zachoval ty přece nemůžeš tak si to nevycitej… :nevim: :nevim: Máš děti tak si jich užívej. Teda asi ti to hodně ublížilo to co se ti stalo…Co si najít někoho jiného? :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8181
10.4.21 10:43

A musíš se s ní bavit, nemusíš. Komunikovala bych s ex jen ohledně děti. Takovyma lidma bych si vůbec nenechala otravovat život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1103
10.4.21 10:46

Počkej, Ty jsi kvůli němu prodala dům, který Ti dali rodiče a maminku jsi dala do domova? To snad neeee?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1103
10.4.21 10:47

Nemáš možnost se přestěhovat do jiného města někde poblíž, abys je neměla na očích?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 10:55

Holky, moc dekuji, ale, kdyz ji potkam, tak několik dni nemuzu spat, vse se ve me svira. Na chlapa teď nemam pomysleni, studuji, abych si zvysila kvalifikaci a nemusely jsme s detmi obracet jazdou kačku, protoze, hemu dela problemy platit i ty alimenty, natoz penize navic. Ja to nechapu, jak je mozne, ze jsem to nepoznala. Byl vzdy, spis takovy, mouchy, sne. si me a prumerny manzel, spis, vse nechaval na me, sam nedokázal rozhodovat, navrhovat, za vsim, chodil za mnou, jako dite. S ted je z nej neskutecne zakerny clovek, bez citu, empatie, nerozumim tomu. A to jsem si myslela, jak se vyznam v lidech. To same nextka, stale mi plakala, jak ji chybi penize, jak to ma tezke a ja ji, husa, pomahala, exe tam posilala, at ji neco spravi, co potrebovala. Patri mi to, kdyz jsem vul. Uz nebudu takoca trubka a pomahat budu jen detem a sve rodine

• Citovat
  • Nahlásit
706
10.4.21 10:56

Proč by jste spolu měly mluvit? Nic tě s ní nespojuje. Kdybych je potkala, tak bych maximálně pozdravila. Ex partner je pitomec to bohužel neovlivníš. Může si za to sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4871
10.4.21 10:56

Moc nechápu jak tě právník mohl donutit prodat dům, co jsi dostala a dst maminku do domova… Ale to je jedno, to mě jen tak zarazilo. Každý v tezkych situacích nějak jedná.
Asi bych to řekla takhle. Může tě to přejít za 5 let a nebo 10 a nebo vůbec. Tohle je individuální. Mého ex to ne přešlo ani po 5 letech. A když má problém, vyleje si ho na mě.
Nicméně já si najala právníka a pokud ex chce se mnou komunikovat, tak jen přes právníka. Už mi ani domu neposila dopisy, jelikož musí jít přes právníka.
Do doby než jsem si najala na něj právníka, tak si se mnou vytiral zadek.
Další věc co bys měla udělat. Najít si odbornou pomoc a pracovat na sobe a na psychice děti. Dost Vám to ublizulo a čím víc to necháš být, tím hůř pro tebe a děti.
Vím to, jelikož můj otec se zachoval stejně jako tvůj ex. No a do teď to nemám v sobě srovnané. I když jsem se s ním osobně v dospělosti konfrontovala a i snažila bavit po 6 letech, tak to v sobě mám a popravdě mu několikrát tuhle životní etapu vmetu do obličeje. :nevim:
Jenže jen z důvodu, že se nezměnil a jeho chováni je stále stejné. Dělá jen věci, co jsou prospěšné pro něj. :nevim:
Přeji pevné nervy a ac ti to neprijde, tak buď ráda, že jste se takového člověka zbavili a že děti jsou pro tobě. Horší by bylo, kdyby při tobě nebyly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
10.4.21 10:57

Z popisu to vypada, že děláš, co můžeš. Nic si nevycitej. Tvé pocity jsou normalni. Kontakt na minimum a verit, že karma je dozene. Chudaci deti. Hodne štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24159
10.4.21 11:01

A proč by ses s ní měla bavit? Časem se že vzteku přenese do ignorace, to je tak celý…
Nikde není psáno, že musíte být kámošky, ne?
Já s nextkou taky nikdy kafe pít nebudu. Je to hydra, co exe i syna zbytečně trápí, protože ona jediná má správný názor a kdo neposlouchá, se zlou potáže :roll:
No, takovou osobu fakt k životu nepotřebuju… :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3829
10.4.21 11:02
@LennyL1 píše:
Počkej, Ty jsi kvůli němu prodala dům, který Ti dali rodiče a maminku jsi dala do domova? To snad neeee?

Jestli je tohle pravda, tak je mi z tebe ještě víc špatně, než z něj.
Samozřejmě myslím ze zakladatelky.

Příspěvek upraven 10.04.21 v 11:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
10.4.21 11:03
@Anonymní píše:
Holky, moc dekuji, ale, kdyz ji potkam, tak několik dni nemuzu spat, vse se ve me svira. Na chlapa teď nemam pomysleni, studuji, abych si zvysila kvalifikaci a nemusely jsme s detmi obracet jazdou kačku, protoze, hemu dela problemy platit i ty alimenty, natoz penize navic. Ja to nechapu, jak je mozne, ze jsem to nepoznala. Byl vzdy, spis takovy, mouchy, sne. si me a prumerny manzel, spis, vse nechaval na me, sam nedokázal rozhodovat, navrhovat, za vsim, chodil za mnou, jako dite. S ted je z nej neskutecne zakerny clovek, bez citu, empatie, nerozumim tomu. A to jsem si myslela, jak se vyznam v lidech. To same nextka, stale mi plakala, jak ji chybi penize, jak to ma tezke a ja ji, husa, pomahala, exe tam posilala, at ji neco spravi, co potrebovala. Patri mi to, kdyz jsem vul. Uz nebudu takoca trubka a pomahat budu jen detem a sve rodine

Pokud neplatí alimenty, tak bych to řešila soudně. Teď od poloviny roku to může platit stát, s tím, že to od něj budou vymáhat.
Jinak můj fotr. Byl taky takový podobný “tatínek”. Vždy tvrdil, když se někdo v okolí rozváděl, a chlap dělal schválnosti, jak by on toto v životě neudělal! A ejhle! Naši se rozvedli, byla jsem už plnoletá, ale studovala. Než se vyřešili alimenty mi nedal ani korunu vše dotovala máma, musela jsem chodit i na brigády, abych měla na jízdenky do školy. A on u soudu tvrdil jak lžu, že mi peníze dává. Kvůli němu jsem musela k soudu 3× a handrkovat se o pár korun. No děs. Teď asi po deseti letech mi začal psát na sociálních sítích jako by se nechumelilo. A já jsem z toho akorát rozhozená a všechno se mi to vrací.
Přeji hodně sil. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 11:06
@LennyL1 píše:
Počkej, Ty jsi kvůli němu prodala dům, který Ti dali rodiče a maminku jsi dala do domova? To snad neeee?

Jejda, to bych nikdy neudelala. Najmula jsem si pravnika a ten nam pomohl. Dum mi nastesti zustal, bylo jim vysvětleno, ze na polovinu nemaji nárok, coz je tak rozcililo, ze jsem se o sobe dozvidala pekne veci. Deti chodily ze skoly smutne, co se o me dozvedely od někoho jineho. To vite, rodice se mezi sebou bavi a deti to zaslechnou a pak to rikaji mojim detem Pronajali si dum, naproti našeho, deli nas potok a stromy, takze, kdyz opadne listi, vidime na sebe. Ne proto, ze by byl blizko deti, ale, majitel domu se zna s nextkou a za dvoug. Dum plati najem i s elektřinou 10000. Ona ma 3 deti v peci, takze potřebovali neco vetsiho. Kdyby aspon nebydleli tak na ocich. Ex ted dostal od rodicu dum, hned ho napsal na nextku a budou ho spravovat, tak doufan, ze se brzy odstehuji a bude trichu lip. Moc vam dekuji, pomaha mi to :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 11:09
@Kockazvysocan píše:
Jestli je tohle pravda, tak je mi z tebe ještě víc špatně, než z něj.
Samozřejmě myslím ze zakladatelky.Příspěvek upraven 10.04.21 v 11:07

Ale, ja nikde nepsala, ze jsem prodala dum

• Citovat
  • Nahlásit
9698
10.4.21 11:13

Ty už si tady několikrát psala vid. To jak se chovali je hnus. Jsou to svině nejvyššího kalibru. Taky by mi nebylo příjemné, že bydlí naproti. Ale víš čím je nejvíc nasere. s že budeš šťastná, najdeš si fajn chlapa a budeš si užívat života. Ať se oni zalknou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat