Kdy přichází těhu příznaky?

1.1.20 17:05

Kdy přichází těhu příznaky?

Dobrý den,
v neděli jsme měli s přítelem nechráněný styk. Dnes od rána (3 DPO) mám bolesti v podbřišku a při mírném stlačení mi vystřeluje do vaječníku. Přijde mi to dost brzo, myslíte že to souvisí s miminkem nebo spíše ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1202
1.1.20 17:09

Ne, to opravdu ne. Nastuduj si, jak funguje cyklus ženy, jak dochází a kdy dochází k oplodnění, kdy tělo ženy už ví, že je těhotné atd. Máš velké mezery. 3 dny po sexu nrni ještě vůbec nic a ještě dloooooouho nebude. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 17:12

@nicol55 3 dny po ovulaci je to hooooooodně brzo ;) záleží taky na tom jestli víš že ta ovulace 100% byla ten den a jestli se nemohla spozdit, ale na jakékoliv příznaky je brzo zvlášť když možná jen došlo k oplodnění vajíčka ale to ještě není ani tam kde by mělo být aby tělo ukazovalo nějaké těhotenské příznaky kvůli hcg hormonu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5491
1.1.20 17:14

To opravdu nesouvisí s těhotenstvím. I jestli jste se strefili sexem do ovulace, je šance na těhotenství cca 16%.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2119
1.1.20 17:17

Boze prestan fantazirovat nebo se z toho zblaznis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
1.1.20 17:30

Nepozoruj se tolik a ano, je to opravdu brzy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
1.1.20 17:47

A máš jistotu, že jsi měla ovulaci před těmi třemi dny? Já jsem mívala tyto bolesti právě během ovulace. Každopádně na nějaké příznaky těhotenství můžeš zapomenout - je to brzy. A jak už psaly holky výše, přestaň se sledovat, jinak se zblázníš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 17:58

Mně přišly cca 6tt
tak 3-4tt jediny priznak bolest prsou + zvýšena únava

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5062
1.1.20 18:38
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5491
1.1.20 19:00
@krysoleta píše:
A máš jistotu, že jsi měla ovulaci před těmi třemi dny? Já jsem mívala tyto bolesti právě během ovulace. Každopádně na nějaké příznaky těhotenství můžeš zapomenout - je to brzy. A jak už psaly holky výše, přestaň se sledovat, jinak se zblázníš.

To určitě nemá. V dalších příspěvcích píše o tom, že užívá antikoncepci a někdy zapomněla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 19:04

@karkarka tak v tom případě nějak nechápu její dotaz :) teď to vůbec nedává smysl :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 19:36
@nicol55 píše:
Dobrý den,
v neděli jsme měli s přítelem nechráněný styk. Dnes od rána (3 DPO) mám bolesti v podbřišku a při mírném stlačení mi vystřeluje do vaječníku. Přijde mi to dost brzo, myslíte že to souvisí s miminkem nebo spíše ne? [/cit Někdy taky nikdy. Jediný příznak může být amenorea.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama