Kdy přijde poslední rodičovský příspěvek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Micky.pavlik
Stálice 57 příspěvků 24.01.17 17:09
Kdy přijde poslední rodičovský příspěvek?

AHoj holky, od 1.8.2015 mam priznany RP chodí mi 11500 a chci se zeptat kdy mi přijde poslední dávka? Malé bude 17.2.2017 24 měsíců. Děkuji moc :(

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 24.01.17 17:11

Jednoduchý počty - kdy ti přišel první krát počet vyplacených dávek, to odečteš od 220 tisíc. Řekla bych ale, že v breznuti přijde zbytek.

Ornwen
Závislačka 4533 příspěvků 24.01.17 17:19

@Micky.pavlik posledni dva spoji. Prijde ti o tom dopis. Taky me tahle nejvyssi davka nevysla stejna na posledni mesic, proto to spoji. Takze posledni bude unorova v breznu, jestli dobre pocitam

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >