Kdy přijdou měsíčky a ovulace po SP?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 16:57
Kdy přijdou měsíčky a ovulace po SP

Ahoj holky chtěla bych se zeptat měla jsem SP 10.tohoto měsíce v začátku 6tydne od oplodnění..týden sem měla „měsíčky“ když se to vylučovalo. teď podle ovu testu mám ovulaci ale chci se zeptat chci počkat do příštího měsíce kdy přichází měsíčky přijdou normálně za 28dní a ovulace 14dní od měsíčku?? Vím že tady asi není žádnéj gynekolog ale jde mi o vaše příběhy jestli přišli měsíčky tak jak by měli a jestli bylo všechno v pořádku :) děkuji holky za Vaše odpovědi :hug:

Reakce:

Fjodorka
Extra třída :D 11254 příspěvků 27.04.18 17:01

Mně naskočil cyklus hned. Jak poprvé (ZT v 10. týdnu), tak podruhé (biochemické v 5. týdnu). Hned první cyklus klasická ovulace 13. den a MS 28. den.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 17:10

Moc děkuji za odpověď určitě mě to uklidnilo že to může být v pořádku :) každopádně Vám přeji a doufám že potřetí vše dobré dopadlo nebo doufám že dopadne :hug:

Sofyanda123
Povídálka 21 příspěvků 27.04.18 17:16

Ahoj mě poprvé taky naskočil hned cyklus po druhé bohužel nevim taky jsem čerstvě po SP a čekám až ta potvora přijde. Držím palce ať to dobře dopadne :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 17:51
@Sofyanda123 píše:
Ahoj mě poprvé taky naskočil hned cyklus po druhé bohužel nevim taky jsem čerstvě po SP a čekám až ta potvora přijde. Držím palce ať to dobře dopadne :)

Tak snad ti to dopadne příště dobře :) děkuji za odpověď :) a děkuji :hug:

Fjodorka
Extra třída :D 11254 příspěvků 28.04.18 06:17
@Anonymní píše:
Moc děkuji za odpověď určitě mě to uklidnilo že to může být v pořádku :) každopádně Vám přeji a doufám že potřetí vše dobré dopadlo nebo doufám že dopadne :hug:

Určitě může. Po druhém potratu jsem otěhotněla druhý cyklus a dnes končím 13. týden ;-) budu držet palce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >