Reklama

Kdy přijdou peníze na účet z mbank do České spořitelny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

buttercake
Nováček 3 příspěvky 10.05.18 08:25
Kdy přijdou peníze na účet z mbank do české sporitelny

Dobrý den, v pátek o půl šesté mi byli odeslány peníze z mbank do české sporitelny. Dneska mi již byla připsána jedna platba z úplně jiné banky, která byla odeslána dříve. Kdy by měli peníze z mbank byt na účtu?

Reklama

Reakce:

mili177
Kecalka 137 příspěvků 10.05.18 08:32

Peníze by měly být připsány do 24 hodin. Pokud byla platba odeslána ráno, měly by být na účtu ještě týž den.

P4ja
Kelišová 5384 příspěvků 10.05.18 08:39

TAdy máš informace. A mezi tím byl víkend a svátek, ale myslím, že už bys je měla mít alespoň v nezaúčtovaných transakcích. Jestli to tedy ten dotyčný poslal a nebo to poslal správně.
 https://www.usetreno.cz/…ky-do-banky/

KamisB
Kelišová 6796 příspěvků 10.05.18 08:39

Už bych tam volala a nechala to ověřit, pokud jsi si to teda neposílala sama.
Většinou to bývá do druhého dne co se zadá příkaz max ten další. Což by bylo včera.

Ivan PPZ
Kelišová 5607 příspěvků 10.05.18 08:54

Za normální situace by mohly být na účtu už v pondělí, někdy po 11:00.

klára.h12
Kecalka 167 příspěvků 10.05.18 09:16

Peníze by tam měli být, otázkou je jestli je dotyčný opravdu poslal :), stačí poslat potvrzení z internetového bankovnictví :)

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 10.05.18 09:19
@buttercake píše:
Dobrý den, v pátek o půl šesté mi byli odeslány peníze z mbank do české sporitelny. Dneska mi již byla připsána jedna platba z úplně jiné banky, která byla odeslána dříve. Kdy by měli peníze z mbank byt na účtu?

do 24 hodin, max zdržení o víkendu nebo ve svátek.. jsi si jistá, že to dotýčný odeslal? tohle se rozhodně stát nemůže..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama