Kdy přijdou peníze na účet z mbank do České spořitelny

10.5.18 08:25

Kdy přijdou peníze na účet z mbank do české sporitelny

Dobrý den, v pátek o půl šesté mi byli odeslány peníze z mbank do české sporitelny. Dneska mi již byla připsána jedna platba z úplně jiné banky, která byla odeslána dříve. Kdy by měli peníze z mbank byt na účtu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
524
10.5.18 08:32

Peníze by měly být připsány do 24 hodin. Pokud byla platba odeslána ráno, měly by být na účtu ještě týž den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16717
10.5.18 08:39

TAdy máš informace. A mezi tím byl víkend a svátek, ale myslím, že už bys je měla mít alespoň v nezaúčtovaných transakcích. Jestli to tedy ten dotyčný poslal a nebo to poslal správně.
https://www.usetreno.cz/…ky-do-banky/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6981
10.5.18 08:39

Už bych tam volala a nechala to ověřit, pokud jsi si to teda neposílala sama.
Většinou to bývá do druhého dne co se zadá příkaz max ten další. Což by bylo včera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6006
10.5.18 08:54

Za normální situace by mohly být na účtu už v pondělí, někdy po 11:00.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
167
10.5.18 09:16

Peníze by tam měli být, otázkou je jestli je dotyčný opravdu poslal :), stačí poslat potvrzení z internetového bankovnictví :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60417
10.5.18 09:19
@buttercake píše:
Dobrý den, v pátek o půl šesté mi byli odeslány peníze z mbank do české sporitelny. Dneska mi již byla připsána jedna platba z úplně jiné banky, která byla odeslána dříve. Kdy by měli peníze z mbank byt na účtu?

do 24 hodin, max zdržení o víkendu nebo ve svátek.. jsi si jistá, že to dotýčný odeslal? tohle se rozhodně stát nemůže..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama