Kdy přijdou první peníze - invalidní důchod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 18:19
Kdy přijdou první peníze - invalidní důchod

Ahoj lidi, chci se zeptat. Přišel mi v pondělí dopis z Prahy, kolik budu dostávat peněz. Chci se zeptat, kdy můžu čekat první peníze? Bude to ještě teď v dubnu? Za jak dlouho od došlého dopisu z Prahy jste dostali peníze vy? Děkuji za odpověďi.. :palec:

Reakce:
Cenarius
Kecalka 115 příspěvků 11.04.19 18:23

Tak si ten dopis prectete. I ten zbytek, krome te castky…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 18:24

To tam není právě.

Šáruší
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 11.04.19 18:30

Hele, to ti nikdo neřekne, dostaneš to zpětně ode dne žádosti. Ale každý úřad má své výplatní termíny, má jich několik v měsíci, takže kdy ti přijdou peníze ti nikdo nedokáže říct. Jen paní na vašem konkrétním úřadu. Nám přišly peníze dřív, než dopis. O den. A důchod chodí 19. Ale to je pro tebe nicneříkající.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 18:32

Děkuju, snad to bude ještě tenhle měsíc.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 19:14

Já to dostala tuším do 2 měsíců, chvíli to trvá.

brumi
Kelišová 6634 příspěvků 12.04.19 07:07

Mají na ti až tři měsíce, mi první důchod přišel za dva měsíce, samozřejmě s tím že u toho bylo i zpětně od doby přiznání…většinou to chvíli trvá, stejně jako třeba převod z vyplácení ze složenky na účet, to jsem čekala celé tři měsíce :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 07:12

Moc vám děkuji. Pár lidí mi řeklo, že jim přišli peníze do týdne a jednomu pánovi cca po 3 dnech. Tak jsem překvapená, že vám až po 2 měsících.

vokishka
Extra třída :D 14033 příspěvků 12.04.19 18:04

Manželovi po dvou měsících a v jedné diskuzi tam bylo hodně zkušeností právě s tímto termínem.

Váš příspěvek
Reklama