Kdy první MS po revizi?

4038
28.5.07 14:16

Kdy první MS po revizi?

Dočetla jsem se, že první MS po revizi je za 4-6 týdnů. Zajímalo by mě, za jak dlouho jste první MS dostaly a jak probíhala (silnější, slabší, bolestivější…)

Díky za každé info.
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

216
28.5.07 14:20

ahoj Niki, já jsem první MS po revizi dostala za 5 týdnů, byla o něco silnější než běžná, ale břicho mě nebolelo. Ta další MS přišla taky o něco později, ale už byla normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
28.5.07 14:25

ahojky.ja dostala ms po revizi za 24 dni.byla silnejsi a bolestivejsi,ale zacla jsem pit kontryhel a dost mi to pomohlo na krece :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4548
28.5.07 14:33

1. MS po revizi jsem dostala po 36 dnech a byla silna, citila jsem se zle a bolelo me bricho. Ale potom se to zlepsovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9217
28.5.07 14:50

Ahoj Nikinka, ja som dostala MS na 21. deň, bola zo začiatku slabšia a potom sa rozšúpla, ale nie ako obvykle. Brucho ma nejak extra nebolelo, len ta trochu. Ale tešila som sa , že konečne prišla, tak som sa nejak nezamýšlala, či moc bolí, alebo nie. Kontryhel je ozaj úžasný :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2619
28.5.07 15:26

Ahojky,

me dorazila prvni MS po potratu az za 8 tydnu. Byla hodne silna, ale spatne mi nebylo. Dalsi uz chodily celkem normalne.

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
28.5.07 18:53

Ahoj Niki,
tak po první revizi jsem MS dostala přesně po 5 týdnech, po druhý po 31 dnech a pokaždý to teda byla síla :( .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
28.5.07 19:48

Ahoj,

já menstruaci nedostala vůbec, a po 8 týdnech mi to nedalo a šla jsem k doktoru a na ultrazvuku mi zjistil cystu. Dostala jsem injekci a bylo to v pohodě. Menstruace nic moc, ale ta další ta stála za to, musela jsem každou hodinu na záchod měnit vložku.

Asi jak kdo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
290
29.5.07 00:34

Měla jsem revizi po šestinedělí a kojila jsem, tak jsem je měla až za 3 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16742
29.5.07 07:58

Ahoj, mě přišla normálně za 28 dní, přesně tak jak mám dlouhé cykly a byla naprosto normální. Dál pak´úplně stejně. U každého je to jinak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
22.6.07 12:04

Ahoj holky, ja to dostala za 9tydnu a trvala skoro huste tri tydny…a zrejme by trvala doted, kdybych pana doktora nedonutila neco s tim delat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.07 14:25

Ahoj Vivinko, ja byla na revizi 19.6.07. Taky jsem zvedava na svou MS, protoze po vysazeni HA jsem ji bez injekce nedostala…a tys me teda dost vystrasila, protoze moje uplne prvni MS trvala bez jednoho dne cely mesic…tak doufam, ze ted to nebude to same.....Budete se uz snazit o mimiska?
Kacka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
25.6.07 19:28

Kacko to me mrzi! ale fakt si musime rikat, ze to tak proste melo byt. my se snazime od tohohle mesice, zatim meskam druhy den, tak jsem zvedava, byl by to zazrak kdyby to vyslo :) ale byli jsme na dovolene a milostnym aktivitam se venovali poctive a intenzivne a pritel se kasa, ze ma spitfire spermie, tak doufam, ze se frajeri predvedli ;)
v kolikatem tydnu jsi byla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.07 16:27

Ahoj Vivi, ja ani vlastne nevim, v kolikatem jsem byla…dle MS uz ve 13.tydnu…ale doktora si mysli, ze to bylo min…no fakt nevim…a ty?jinak v pondeli 25.6.07 jsem mela paradni depku z toho vseho..ale uz je dobre…vubec nespinim, jen zluty vytok, bricho me taky neboli…takze paradicka…pristi vikend uz zkusime mozna milovani…uvidime… :oops: :lol:
tak se mej zatim krasne!!!Kacka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13498
5.7.07 16:36

Nikino ja jsem dostala prvni MS presne tri tydny po revizi,zadne bolesti nebo krece.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama