Kdy řešit zpoždění menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.19 22:23
Kdy řešit zpoždění menstruace?

Dobrý večer, zeptám se kdy jste začaly řešit zpožděnou menstruaci? Já měla MS pravidelnou a už tři měsíce MS nechodí pravidelně, výkyvy 5-10 dní, momentálně dnes 9 den. Když jsem to řešila před třemi měsíci u lékaře, tak mi udělal UZ a řekla, že mám přijít pokud to nedostanu dalších 14dní. S manželem se chceme začít příští měsíc snažit o mimi, tak bych to ráda měla trochu pod kontrolou a nechci zase vypadat, že zbytečně plašim. Samozřejmě testy jsem dělala a negativní. Proto mě zajímá, kdy jste to začaly řešit? Děkuji za reakce

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2143 příspěvků 12.06.19 22:38

Já bych to neřešila. Nechala bych to být a za půl roku, pokud neotěhotníš, bych pátrala po příčině. Nepravidelný cyklus je celkem normální. Týden není zas takový výkyv.

Kajka9
Závislačka 4564 příspěvků 12.06.19 22:40
@Anonymní píše:
Dobrý večer, zeptám se kdy jste začaly řešit zpožděnou menstruaci? Já měla MS pravidelnou a už tři měsíce MS nechodí pravidelně, výkyvy 5-10 dní, momentálně dnes 9 den. Když jsem to řešila před třemi měsíci u lékaře, tak mi udělal UZ a řekla, že mám přijít pokud to nedostanu dalších 14dní. S manželem se chceme začít příští měsíc snažit o mimi, tak bych to ráda měla trochu pod kontrolou a nechci zase vypadat, že zbytečně plašim. Samozřejmě testy jsem dělala a negativní. Proto mě zajímá, kdy jste to začaly řešit? Děkuji za reakce

pokaždé jsem volala na gyndu když jsem měla 14 dní zpoždění a objednala mě za týden…Jinak to že máš nepravidelnou ms tak to ničemu nevadí

Any111
Kecalka 284 příspěvků 12.06.19 22:42

Doktorka mě brala až po třech týdnech a to mi pichla vyvolávačku rovnou. Už se to potom neopakovalo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 07:10

Stává se mi to často. Neřeším. Výkyvy třeba i víc jak týden jsem měla. Většinou je to každé tri m.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 10:35

Děkuji za reakce a dneska jsem si pro jistotu k doktorce zavolala a mám zítra přijít, tak uvidíme.

Kajka9
Závislačka 4564 příspěvků 13.06.19 13:26
@Anonymní píše:
Děkuji za reakce a dneska jsem si pro jistotu k doktorce zavolala a mám zítra přijít, tak uvidíme.

pokud chceš pravidelnou ms tak se zeptej na dupaston…mě to moc pomohlo brala jsme ho asi 4m a od té doby ms jak hodinky…ale jinak nepravidelná ms k početí nevadí

Váš příspěvek
Reklama