Reklama

Kdy se dělá rozlučka se svobodou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 08:18
Kdy se dělá rozlučka se svobodou?

Ahoj holky, kdy je podle vás čas udělat rozlučku se svobodou? Moje budoucí švagrová ji měla teď a přitom svatba je až na konci května. A měla ji sama, neměla ji spojenou… jsem z toho trochu zmatená, jak to má vlastně být…
Je to celé taková vtipnější estráda. Můj přítel mě požádal o ruku, pak volal rodině a bratrovi, aby se pochlubil, že jsem na to kývla( :D ) a jeho bratr se ještě ptal, kde kupoval prstýnek a kolik stál apod. No a za tři dny na to on požádal svoji přítelkyni… A začalo divadlo. Vše se musí točit kolem jejich svatby, pořád se o tom musí mluvit, o tom, jak do ní nacpou skoro 200 000 a taaaak dále. My máme budget 80, max 90 tisíc, protože jsme si teď brali hypotéku na byt v novostavbě a abychom měli lepší úrok (což je pro mě důležitější než svatební oslava) museli jsme do toho nacpat veškeré úspory. Naštěstí zbytečně nerozhazujeme a platy máme slušné. Oni bydlí v bytě, co dostala slečna od rodičů (on nemá ani své jméno na zvonku). Nicméně jsme termín museli posunout až na září. A to jsme poslouchali další kecy o jejich svatbě, když jsme se zmínili. Měla jsem sto chutí čapnout svědky a jít ve 4 na radnici, ale zase sem nechtěla zklamat rodiče - jsem jedináček. Vím taky, že parádní svatba se dá udělat i bez předražených kreatur. :)
Jsem se potřebovala trochu vypsat… děkuji za přečtení a třeba i názor. :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10081 příspěvků 04.02.18 08:24

Měla jsem posezení s kamarády týden před svatbou, manžel nedělal rozlucku vůbec. Moc jsme to neprozivali

unuděná
Kelišová 5436 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 08:26

Jeee, nedelej si z nich hlavu, nekteri sourozenci se zkratka zarlivosti a souperivosti nezbavi ani v dospelosti ;)
Ale k dotazu, u nas a pratel to bylo vzdy tak, ze rozlucka byla nekdy v tydnu pred svatbou (ne samozrejme v predvecer),zvlast kluci a zvlast holky.To k tomu neodbytne patri ;)

Tableta
Závislačka 4015 příspěvků 04.02.18 08:28

Přej jim to aspoň trochu ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 08:28
@unuděná píše:
Jeee, nedelej si z nich hlavu, nekteri sourozenci se zkratka zarlivosti a souperivosti nezbavi ani v dospelosti ;)
Ale k dotazu, u nas a pratel to bylo vzdy tak, ze rozlucka byla nekdy v tydnu pred svatbou (ne samozrejme v predvecer),zvlast kluci a zvlast holky.To k tomu neodbytne patri ;)

Jj, to naprosto chápu. :D Právě, také budu mít rozlučku zhruba týden před, ale 3,5 měsíce před svatbou? Vždyť to je šílené :D :nevim:

Z.jev
Závislačka 3176 příspěvků 04.02.18 08:30

Týden před svatbou. Dělali jsme spolu, protože většinu přátel máme společnou

hapolda
Zasloužilá kecalka 975 příspěvků 04.02.18 08:30

Ja svoji svatbu nijak naprozivala, ale rozlucka byt musela :lol: byla tyden pred a samozrejme zvlast ;)

Včelička992
Závislačka 3345 příspěvků 04.02.18 08:30

No a ty jim to zavidis, ze budou mit svatbu za 200 000 a ty jen za 90 000? I ten byt co dostala ji zavidis, mela ho kvuli tobe odmitnout a brat si taky hypoteku? Nechapu, proc by si nemohla udelat rozlucku, kdy ona uzna za vhodne, ty si ji taky budes delat, kdy TY budes chtit ne?

Kelliee
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 04.02.18 08:34

My měli rozlučku taky týden před svatbou. Dohromady - máme společné přátele. Bylo to super.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 08:36
@Včelička992 píše:
No a ty jim to zavidis, ze budou mit svatbu za 200 000 a ty jen za 90 000? I ten byt co dostala ji zavidis, mela ho kvuli tobe odmitnout a brat si taky hypoteku? Nechapu, proc by si nemohla udelat rozlucku, kdy ona uzna za vhodne, ty si ji taky budes delat, kdy TY budes chtit ne?

Co to do tebe vjelo? Já nikomu nic nezávidím! Já si na svoje bydlení vydělám! Nezávidím jim svatbu za 200k - naopak, já jim společné štěstí moc přeji, navíc píšu, že paráda se dá udělat i za pár “šupů”. Já se jen chtěla vypsat, neb se o té svatbě mluví neustále dokola. A taky, jak je to reálně s rozlučkama. Jsi asi vstala zadkem dnes, co? :kytka:

Včelička992
Závislačka 3345 příspěvků 04.02.18 08:38
@Anonymní píše:
Co to do tebe vjelo? Já nikomu nic nezávidím! Já si na svoje bydlení vydělám! Nezávidím jim svatbu za 200k - naopak, já jim společné štěstí moc přeji, navíc píšu, že paráda se dá udělat i za pár “šupů”. Já se jen chtěla vypsat, neb se o té svatbě mluví neustále dokola. A taky, jak je to reálně s rozlučkama. Jsi asi vstala zadkem dnes, co? :kytka:

V pohode. Pisu svuj nazor, proste z toho citim zavist, to je vse.
Ps: zadkem jsem nevstala, jeste lezim :P

Ijen
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 04.02.18 08:43

A neni to jedno? Ja jsem zadne rozlucky neporadala ani pred jednou svatbou, neni na to pravidlo a i kdyby bylo, bude mi to jedno. Kdyz udela mejdan ve stylu " rozlucka" mesic pred svatbou nebo ctyri, ti muze byt sumak, ne?

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 04.02.18 08:48
@Včelička992 píše:
V pohode. Pisu svuj nazor, proste z toho citim zavist, to je vse.
Ps: zadkem jsem nevstala, jeste lezim :P

Nejsi sama, kdo z toho cítí závist. Z toho příspěvku to sálá. Od okamžité žádosti o ruku s upozaděním jejich zásnub, přes byt až po rozpočet na svatbu, no a zbývá nám tomu pořádně něco vytknout takže rozlučka 3 měsíce předem je skandál. :lol:
Zadavatelko neřeš švagrovou bude se ti lépe dýchat, užívej každým douškem a rozlučku si udělej, kdy chceš - většinou se dělá tak měsíc do svatby. :mavam:

Tichošlápek
Extra třída :D 10081 příspěvků 04.02.18 08:50
@Anonymní píše:
Jj, to naprosto chápu. :D Právě, také budu mít rozlučku zhruba týden před, ale 3,5 měsíce před svatbou? Vždyť to je šílené :D :nevim:

A proč resis, kdy si udela rozlucku někdo jiný? To jenjejich věc ne? Třeba to bylo pro ni důležité datum

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19547 příspěvků 04.02.18 08:50
@Anonymní píše:
Co to do tebe vjelo? Já nikomu nic nezávidím! Já si na svoje bydlení vydělám! Nezávidím jim svatbu za 200k - naopak, já jim společné štěstí moc přeji, navíc píšu, že paráda se dá udělat i za pár “šupů”. Já se jen chtěla vypsat, neb se o té svatbě mluví neustále dokola. A taky, jak je to reálně s rozlučkama. Jsi asi vstala zadkem dnes, co? :kytka:

nezlob se, ale pokud by tě jejich svatba nekrkala, tak ji vůbec nepopisuješ ;) Nebo maximálně napíšeš něco jako „budoucí švagrová si dělá rozlučku půl roku dopředu, je normální?“ :mrgreen:
Takže k dotazu, rozlučka se povětšinou dělá víkend či dva před svatbou, ale možná, když chce někdo mít na rozlučce kamarády, kteří co já vim, odjíždí na půl roku na Kubu, tak se dá s termínem šoupat, aniž by to vyvolávalo nějaké dramatické emoce.
A k tomu ostatnímu, řeš si svoji svatbu, užívej si ji plnými doušky a nekoukej se napravo nalevo, kdo má co větší, dražší nebo honosnější. Užíráš jen sama sebe :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >