Kdy se děti přestaly v noci budit na UM?

45
28.3.20 21:58

Kdy se deti prestaly v noci budit na UM?

Ahoj, zajimaly by me vase zkusenosti, odkdy (pokud vubec) spi vase miminka na UM celou noc bez krmeni. Pred tydnem jsem prestala kojit, ale syn (10 mesicu) se v noci budi na mleko porad stejne - okolo pulnoci a mezi 4 a 5. Nevadi mi vstat, ptam se spis pro zajimavost. A s tim souvisejici otazka - cca hodinu pred spanim dostane kasi a pak uz zadne mleko na spani. Davate po kasi jeste mleko, a spi vam deti dele? Diky a hezky vikend :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16099
28.3.20 22:01

Me spi 10 mesicni celou noc, pred spanim dostane kaši, zapije ji čajem, spat jde tak mezi 7- pul 9, jak to vyjde no. A mleko mu davam nez jdu spát ja, takze mezi 11 a 12, to vypije ve spanku a spi dal az do rana (vstava tak kolem 7 +-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3566
28.3.20 22:04

Dceři je 3,5 roku a předevčírem ho po mě chtěla v jednu ráno… nedala jsem. Včera chtěla před pátou ráno, tak jsem UM udělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1137
28.3.20 22:16

@Veru1987 jsi dobrá, já nefungují do 6, stejně stará dcera to občas zkoušela (hlad, žízeň). Už si zvykla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6150
28.3.20 22:18

Dcera spala na UM už asi od 4 měsíce celou noc…chodila spát později cca kolem 22 hodiny, ale vydržela pak do těch 7 ráno. Ale ona i před tím se v noci budila jen jednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3566
28.3.20 22:20
@Sue2008 píše:
@Veru1987 jsi dobrá, já nefungují do 6, stejně stará dcera to občas zkoušela (hlad, žízeň). Už si zvykla.

já od těch pěti ráno dám… a jde si lehnout ke mě a spíme do 7-8. A i když s vzbudí v tu jednu ráno na UM a nedám jde ke mě do postele a taky spíme 7-8.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
572
28.3.20 22:37

Ve 2,5 letech, kdy jsem mu ho prostě odmítla už dávat. Tak tři noci hrůzy ale pak už spal celou noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14101
28.3.20 22:59

@Capacity Pepíček e přestal budit v 10 měsících a Alenka v 17 měsících - dobré? co si z toho vezmeš, každé dítě je originál a ne stroj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
29.3.20 03:47

Syn spí celou noc od 11. měsíce. Večer jsem dala kaši, brzy vyžadoval to, co jsme večeřeli my. Vykoupat, spát. A mléko dostal až v 6-7 ráno, někdy ješté usnul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
395
29.3.20 03:59

Já právě teď krmim čtyřměsíčního syna. Už od narození se budí na UM každé 3 hodiny a v 6.30 už se vzbudí definitivně. :roll: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
29.3.20 08:50

Syn by ho pil klidně ještě ve škole. V jeho 19M jsem se nakrkla a proste mu ho nedala. Začal totiž už vymyslet kraviny a i když mliko dostal, tak pak tři hodiny blbnul v postýlce. Už jsem nechtěla být otrok dítěte, jednoho dne jsem se zdrave naštvala a proste mu další noc mliko nedala. Tři noci pakarna, pak jak když utne, od te doby spi celou noc bez probuzeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8647
29.3.20 10:17

Jedno dítě ve 20 měsících, druhé v 15ti měsících. Obě se budily hlady, postupně se čas buzení odsouval víc a víc k ránu, a když už to bylo po 5 hodině ranní, odbourali jsme to. Ale dodnes pamatuju na noci, kdy jsem se chtěla vyspat a raději vrazila rok a čtvrt starému dítěti ve 4 ráno flašku (a lehce ho vzbudila), protože to bylo období, že by se sama vzbudila až těsně po páté a to už bychom vstávali :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama