Kdy se má dát do práce doklad od ošetřováni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
klárka14
Závislačka 3345 příspěvků 13.12.17 14:49
Kdy se má dát do práce doklad od ošetřováni?

Kdy je třeba dát ošetřovačku do práce? Stačí až ukončím nebo poslat ihned? Máte zkušenost.

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 13.12.17 14:52

@klárka14 já s ní jela do práce hned ten den, co mi ji vystavili - jinak bych ji musela poslat.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 13.12.17 15:22

Pošli ihned, je to tvoje omluvenka z práce - takže by ji měli mít co nejdřív.
Teď naposledy jsem ji vezla do práce s třídenním zpožděním, hlavu mi neutrhli, ale spíš to pak záleží personálka od personálky, jestli nad tím mávne rukou…

Příspěvek upraven 13.12.17 v 15:25

jhh
Povídálka 34 příspěvků 4 inzeráty 13.12.17 15:23

Nejlépe se zeptejte přímo u Vás v práci. U me nebyl problém donést ji az spolu s ukončením-ani nevadilo, ze to bylo pres konec mesice-stačilo telefonicky nahlásit.

Monalisasmile
Ukecaná baba ;) 1267 příspěvků 13.12.17 15:43

Záleží na zaměstnavateli, ale většinou to chtějí hned jako nemocenskou. Každopádně to ovlivní kdy ti poté přijde ošetřovné zaplaceno :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >