Kdy se má dát do práce doklad od ošetřováni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klárka14
Závislačka 3345 příspěvků 13.12.17 14:49
Kdy se má dát do práce doklad od ošetřováni?

Kdy je třeba dát ošetřovačku do práce? Stačí až ukončím nebo poslat ihned? Máte zkušenost.

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 13.12.17 14:52

@klárka14 já s ní jela do práce hned ten den, co mi ji vystavili - jinak bych ji musela poslat.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19026 příspěvků 13.12.17 15:22

Pošli ihned, je to tvoje omluvenka z práce - takže by ji měli mít co nejdřív.
Teď naposledy jsem ji vezla do práce s třídenním zpožděním, hlavu mi neutrhli, ale spíš to pak záleží personálka od personálky, jestli nad tím mávne rukou…

Příspěvek upraven 13.12.17 v 15:25

jhh
Povídálka 33 příspěvků 4 inzeráty 13.12.17 15:23

Nejlépe se zeptejte přímo u Vás v práci. U me nebyl problém donést ji az spolu s ukončením-ani nevadilo, ze to bylo pres konec mesice-stačilo telefonicky nahlásit.

Monalisasmile
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 13.12.17 15:43

Záleží na zaměstnavateli, ale většinou to chtějí hned jako nemocenskou. Každopádně to ovlivní kdy ti poté přijde ošetřovné zaplaceno :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama