Kdy se mi ozvou ohledně výběrového řízení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 09:45
Kdy se mi ozvou ohledně výběrového řízení

Ahoj. Omlouvám se za anonym. Dceři budou v březnu 3 roky a já se budu vracet do zaměstnání, kde jsem už několik let. Pracuji ale na směny, a tak jsem se přihlásila na výběrové řízení na městský úřad. Proběhlo včera. Bylo nás 5 zájemců. Ptali se, kdy bych mohla nastoupit, pokud by mě vybrali. Řekla jsem, že jsem na RD a musím se domluvit se zaměstnavatelem, kde mám smlouvu na neurčito, tak si napsali, že nejzažší termín by byl duben, pokud by to nešlo na dohodu. Řekli, že se ozvou do 14 dnů, ale já mám takový blbý pocit, že pokud by o mě měli zájem, že by se ozvali už hned včera nebo dnes dopoledne. Omlouvám se, že plaším, ale dost bych o to místo stála. Nemáte někdo zkušenost, jak to funguje? Já mám ještě staršího klučinu, ale ten už je samostatný, o dětech jsem jim řekla. Potkala jsem se tam s klučinou cca 30 let a holčinou cca 25 let, tak si říkám, že možná o mámu od 2 dětí stát nebudou. Hlásila jsem se na registr řidičů. Děkuji za případné odpovědi. Jinak samozřejmě pokud mě nevyberou, svět se nezboří, v práci na mě čekají.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Bebuše
Echt Kelišová 8057 příspěvků 10.01.19 09:55

To se nedá odhadnout. Mají jenom jeden den na výběrko a jen 5 uchazečů?
V rámci úředničiny mám zkušenost, že NE píší druhý den ;) V menších firmách nechávají vycukat klidně i 14 dnů… Tak ať ti to vyjde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 09:57
@Bebuše píše:
To se nedá odhadnout. Mají jenom jeden den na výběrko a jen 5 uchazečů?
V rámci úředničiny mám zkušenost, že NE píší druhý den ;) V menších firmách nechávají vycukat klidně i 14 dnů… Tak ať ti to vyjde.

Moc děkuji. Ano VŘ bylo 1 den a bylo nás 5 uchazečů.

Lussinda
Kecalka 117 příspěvků 10.01.19 10:00

Ja co sem napsala na inzerat, tak mi hned dalsi den volali, rekli mi vic info a zda by se mi prace libila, ja ze ano, tak jsme si domluvili na dalsi tyden pohovoru ( pondeli) pry maji do ctvrtka jeste hodne pohovoru a pak se pry ozvou.. ve ctvrtek dopo volali, ze me chtej :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 10:02
@Lussinda píše:
Ja co sem napsala na inzerat, tak mi hned dalsi den volali, rekli mi vic info a zda by se mi prace libila, ja ze ano, tak jsme si domluvili na dalsi tyden pohovoru ( pondeli) pry maji do ctvrtka jeste hodne pohovoru a pak se pry ozvou.. ve ctvrtek dopo volali, ze me chtej :palec:

Super,gratuluji. :kytka:

Twixinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 10:11

Me se z jedne opravdu velke firmy ozvali az asi za tyden a normalne me premlouvali,abych k nim nastoupila,vlastne jsem si nadiktovala podminky sama :mrgreen: takze to,ze se neozvou hned fakt nic neznamena ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 10:16
@Twixinka píše:
Me se z jedne opravdu velke firmy ozvali az asi za tyden a normalne me premlouvali,abych k nim nastoupila,vlastne jsem si nadiktovala podminky sama :mrgreen: takze to,ze se neozvou hned fakt nic neznamena ;)

Tak dík,tak uvidíme,no.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1741 příspěvků 10.01.19 10:22

Mně se třikrát stalo hned na pohovoru, že mi řekli že mě berou. Jinak vždycky až tak týden o týden od pohovoru, nikdy ne hned druhý den. Jen jednou mi volali hned druhý den, že zájem nemají. Tak bych to ještě nevzdávala ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 10:23
@Serpentini píše:
Mně se třikrát stalo hned na pohovoru, že mi řekli že mě berou. Jinak vždycky až tak týden o týden od pohovoru, nikdy ne hned druhý den. Jen jednou mi volali hned druhý den, že zájem nemají. Tak bych to ještě nevzdávala ;)

Mockrát děkuji. :kytka:

zuracz1
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 10.01.19 10:40
@Anonymní píše:
Ahoj. Omlouvám se za anonym. Dceři budou v březnu 3 roky a já se budu vracet do zaměstnání, kde jsem už několik let. Pracuji ale na směny, a tak jsem se přihlásila na výběrové řízení na městský úřad. Proběhlo včera. Bylo nás 5 zájemců. Ptali se, kdy bych mohla nastoupit, pokud by mě vybrali. Řekla jsem, že jsem na RD a musím se domluvit se zaměstnavatelem, kde mám smlouvu na neurčito, tak si napsali, že nejzažší termín by byl duben, pokud by to nešlo na dohodu. Řekli, že se ozvou do 14 dnů, ale já mám takový blbý pocit, že pokud by o mě měli zájem, že by se ozvali už hned včera nebo dnes dopoledne. Omlouvám se, že plaším, ale dost bych o to místo stála. Nemáte někdo zkušenost, jak to funguje? Já mám ještě staršího klučinu, ale ten už je samostatný, o dětech jsem jim řekla. Potkala jsem se tam s klučinou cca 30 let a holčinou cca 25 let, tak si říkám, že možná o mámu od 2 dětí stát nebudou. Hlásila jsem se na registr řidičů. Děkuji za případné odpovědi. Jinak samozřejmě pokud mě nevyberou, svět se nezboří, v práci na mě čekají.

Určitě se ti ozvou, já třeba zažil jednou pohovor, bylo nás tam víc, napsal se test, vyhodnotil a pak se šlo na pohovor, vím, že na pohovoru mi majitel řekl, že jsem byl jediný kdo jeden úkol splnil přesně jak byl napsaný, byl tam nějaký výpočet a výsledek napsat vč 1 desetinného místa a výsledek byl 3,0, ostatní psali jen 3. Tím si asi ověřovali jak kdo dává pozor tomu co čte, nicméně po pohovoru dny plynuly a nikdo se neozval, sám jsem se ozval, jak to vypadá a paní, že neví, že to ověří a stejně se nezavolali…
Takže se může stát, že ti nedají ani věděl, i když na úřadě bych se nebál, že nezavolají

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1981 příspěvků 17 inzerátů 10.01.19 10:42

Určitě je ještě spousta času… většinou min. týden a déle to trvá, vždyť ti řekli 14 dnů. Mohou mít další termín výběrového řízení, pak vyhodnocení, koho vyberou, kontaktují ho, on si vezme čas na rozmyšlenou, nakonec si to rozmyslí, tak kontaktují dalšího… Držím palce ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 10:44
@zuracz1 píše:
Určitě se ti ozvou, já třeba zažil jednou pohovor, bylo nás tam víc, napsal se test, vyhodnotil a pak se šlo na pohovor, vím, že na pohovoru mi majitel řekl, že jsem byl jediný kdo jeden úkol splnil přesně jak byl napsaný, byl tam nějaký výpočet a výsledek napsat vč 1 desetinného místa a výsledek byl 3,0, ostatní psali jen 3. Tím si asi ověřovali jak kdo dává pozor tomu co čte, nicméně po pohovoru dny plynuly a nikdo se neozval, sám jsem se ozval, jak to vypadá a paní, že neví, že to ověří a stejně se nezavolali…
Takže se může stát, že ti nedají ani věděl, i když na úřadě bych se nebál, že nezavolají

Děkuji. Jj,je to úřad,ozvou se určitě. Jen ne možná tak,jak bych si přála. Ale zase když nejde o život. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 10:45
@xstrasilka píše:
Určitě je ještě spousta času… většinou min. týden a déle to trvá, vždyť ti řekli 14 dnů. Mohou mít další termín výběrového řízení, pak vyhodnocení, koho vyberou, kontaktují ho, on si vezme čas na rozmyšlenou, nakonec si to rozmyslí, tak kontaktují dalšího… Držím palce ;)

Moc děkuji. Ne ne,VŘ bylo jen včera,ptala jsem se na to paní a bylo nás 5 uchazečů.

debra.morgan
Echt Kelišová 9387 příspěvků 10.01.19 10:50

když jsem byla na vyberku na urade, tak nam rekli dokdy se vyherci ozvou: tusim do 2 dnu to bylo a nevybraní obdrzi postu zpet jen dokumenty.

Ornwen
Kelišová 5328 příspěvků 10.01.19 12:09

Mne se ted ozvali uplne na konci lhuty, co sami rekli, a to jsem se jim par dni predem pripomnela.
Chteli me, vzali me a ted uz vim, ze fakt maj srumec a ze asi byl problem, aby se ty rozhodujici osoby sesly. Pak zas jsem uhanela personalistu, kvuli papirum. Ta mela problem se ozvat ze je rizeni v behu, ze davaj vedet az ma pripravené smlouvy. Jako bylo zacatek prosince a ja v podobne situaci jako ty (domluvit vypoved)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama