Kdy se mi strhne z účtu SIPO?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aqualech
Kecalka 174 příspěvků 20.08.18 13:08
Kdy se mi strhne z účtu SIPO?

Prosím Vás, kdy Vám odchází z účtu platba na SIPO?
Inkaso mám nově založené a tento měsíc už by měly peníze z účtu odejít, dnes je 20teho a platba stále neproběhla. :nevim:

Reakce:

histep
Závislačka 3449 příspěvků 20.08.18 13:11

Mně každý měsíc odchází 14. nebo poslední pracovní den před.

elen-ka
Extra třída :D 12277 příspěvků 23 inzerátů 20.08.18 13:33

@Aqualech Nám odchází 10 dne v měsíci. Jinak vím, že pokud toho 10. nemáme dostatek financí na účtě, zkouší to pak ještě kolem 20.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63313 příspěvků 3 inzeráty 20.08.18 13:54

@Aqualech Nevím, kdy sis ho zakládala, ale vím, že když jsem ho kdysi dávno zakládala, tak to trvalo 3 měsíce :zed:

Anik
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 20.08.18 13:57

Mně odchází 14., případný druhý pokus 28.

Martija
Kecalka 137 příspěvků 21.08.18 21:37

@Aqualech Pracovala jsem v call centru čp linka SIPO a co vím vše záleží na bance která má většinou dva termíny kdy peníze strhává první je kolem toho 10 -15 dne a pak kolem 23 .Jak tu někdo psal záleží kdy sis ho založila ,protože banka má na to lhůtu než požadavek zpracuje.Poznáš to tak ,že na tom dokladu sipo budeš mít vlevo nahoře napsáno ,,neplatte,, pokud to tam tento měsíc nemáš tak ti to nestrhnou.

Aqualech
Kecalka 174 příspěvků 21.08.18 22:01

@Martija
Díky za odpovědi.
Na dokladu mám neplaťte.
V prvním termínu se mi peníze nestrhly,protože jsem tam ještě neměla rodičák,ten mi chodí až kolem 15cteho. Tak snad teď v ten druhy termín.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >