Reklama

Kdy se mi strhne z účtu SIPO?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aqualech
Kecalka 169 příspěvků 20.08.18 13:08
Kdy se mi strhne z účtu SIPO?

Prosím Vás, kdy Vám odchází z účtu platba na SIPO?
Inkaso mám nově založené a tento měsíc už by měly peníze z účtu odejít, dnes je 20teho a platba stále neproběhla. :nevim:

Reklama

Reakce:

histep
Závislačka 3074 příspěvků 20.08.18 13:11

Mně každý měsíc odchází 14. nebo poslední pracovní den před.

elen-ka
Extra třída :D 11893 příspěvků 9 inzerátů 20.08.18 13:33

@Aqualech Nám odchází 10 dne v měsíci. Jinak vím, že pokud toho 10. nemáme dostatek financí na účtě, zkouší to pak ještě kolem 20.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62465 příspěvků 3 inzeráty 20.08.18 13:54

@Aqualech Nevím, kdy sis ho zakládala, ale vím, že když jsem ho kdysi dávno zakládala, tak to trvalo 3 měsíce :zed:

Anik
Ukecaná baba ;) 1415 příspěvků 20.08.18 13:57

Mně odchází 14., případný druhý pokus 28.

Martija
Kecalka 137 příspěvků 21.08.18 21:37

@Aqualech Pracovala jsem v call centru čp linka SIPO a co vím vše záleží na bance která má většinou dva termíny kdy peníze strhává první je kolem toho 10 -15 dne a pak kolem 23 .Jak tu někdo psal záleží kdy sis ho založila ,protože banka má na to lhůtu než požadavek zpracuje.Poznáš to tak ,že na tom dokladu sipo budeš mít vlevo nahoře napsáno ,,neplatte,, pokud to tam tento měsíc nemáš tak ti to nestrhnou.

Aqualech
Kecalka 169 příspěvků 21.08.18 22:01

@Martija
Díky za odpovědi.
Na dokladu mám neplaťte.
V prvním termínu se mi peníze nestrhly,protože jsem tam ještě neměla rodičák,ten mi chodí až kolem 15cteho. Tak snad teď v ten druhy termín.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama