Kdy se miminko začne přetáčet a zvedat hlavičku

44
25.2.21 21:48

Kdy se miminko začne přetáčet a zvedat hlavičku

Náš syn začal pomalu zvedat hlavičku a balancovat s ní už když mu byly 4 dny a dnes jsou mu 4 týdny a 1 den a poprvé jsem si všimla toho že se mi jednou otočil z bříška na záda 8o kdy to tak miminka dělávají, přijde mi to nějak brzy :lol: i když je fakt že já i manžel jsme jako děti už v 10 měsících uměli běhat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
vbu
685
25.2.21 21:54

Z briska na zada spis prepadlo mimco ;) jinak mala ma 3 mesice a otoci se ze zad na bricho, ale technicky blbe. Podle me tak ve 4 mesicich cca co si. pamazuju u kluku se pretaci ze zad na pupik. Pak valeli sudy a plazili se..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4212
25.2.21 22:13

To je rozhodne špatně a nedovol to dítěti dělat. První vývoj je z břicha na zada. Na příští kontrole to prober s doktorkou. Když bude na brisku, drz poradne dlani zadek, aby nemohl přepadávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
25.2.21 22:21
@Verurizeckova píše:
To je rozhodne špatně a nedovol to dítěti dělat. První vývoj je z břicha na zada. Na příští kontrole to prober s doktorkou. Když bude na brisku, drz poradne dlani zadek, aby nemohl přepadávat.

Zrovna zítra jedeme na kontrolu k doktorce, tak jí to povím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1742
25.2.21 22:26

Z briska na zada takto brzo, to ti prepadlo. Je mozne, ze jak se snazi zvedat hlavu, hodne se zaklani a prepadava, coz urcite neni dobre (muze mit slabou nejakou skupinu svalu). Spravny vyvoj je nejdriv ze zad na brisko, a to pozdeji. Zmin se pediatrovi. Je to docela caste, on posoudi, jestli by se treba nehodilo nejaky fyzio.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
958
25.2.21 22:31

To přepadnul, taky jsem si to o dceri ve dvou měsících myslela :mrgreen: začala se otáčet na bříško ze zad ve čtyřech měsících, na záda v 7 měsících. Správně je to právě nejprve na bříško a pak až na záda ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat